TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zakres w całości który widziałem - to mega sprawa.
W telewizorach TCL będzie do końca roku , jak wejdzie soft, wymagany język angielski.
Tylko LG w nowych modelach Oled i wysokich modelach LCD - będzie mieć już obsługę po polsku.

Zakres jest bardzo szeroki.

Możesz głosem ściszać i podgłaszać , możesz przełączać kanały, możesz poprosić o filmy z Bondem i wybrać jaki oglądasz.
Możesz w trakcie filmu poprosić o podanie pogody, czy połączenia PKP.
Film będzie zatrzymany i poda Ci informację, później dalej oglądasz film.
Możesz zatrzymać stop klatę i zapytać o aktora, jak się nazywa.
I poprosić np o inne tytuły z tym aktorem.
I albo załączasz nowy film albo kontynuujesz oglądany.
Możesz pogadać jak z poziomu Siri w Google.
 

ligeza

Member
Czyli najpierw kurs języka angielskiego, aby sobie później z telewizorem pogadać :) Wszystko pięknie, ale ja bym takiego asystenta do sztucznej inteligencji raczej nie zaliczył. Testu Turinga raczej nie przejdzie. Mimo wszystko będę wyczekiwał tego softu, w końcu w tym roku asystent google ma działać również w Polsce.
 

donaldDuck

New member
Ma ktoś doświadczenie z czymś takim: Hifime Sabre 9018 USB-DAC

Zadziała to z naszymi P60?

No, it does not, unfortunately.
I've bought one, Topping MX3, because I knew that Android works fine with this kind of devices (and my Mi Box 3 with Android TV 6.0 works fine indeed). But surprisingly not with my U55P6046. I tried different settings, firmwares (173,350,353), reboots, also different USB audio devices (headphone, speakerphone, USB DAC) but with no success.
Does anybody know if TCL plans to add support of USB Digital Audio for our TV and when?
 

Othername

New member
Mógłby ktoś mi napisać ile czasu mniej więcej zajmuje przywrócenie ustawień fabrycznych w tym TV? Juz od 1,5h wisi na komunikacie "kasuję" i poruszajacym się pierścieniu. Podejrzewam, że jest to mocno za długo :( Jakieś rady?

Android 7, wersja z automatycznej aktualizacji
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mógłby ktoś mi napisać ile czasu mniej więcej zajmuje przywrócenie ustawień fabrycznych w tym TV? Juz od 1,5h wisi na komunikacie "kasuję" i poruszajacym się pierścieniu. Podejrzewam, że jest to mocno za długo :( Jakieś rady?

Android 7, wersja z automatycznej aktualizacji

za długa, wtyczka...
 

tomasz.k

New member
Czyli to cale AI to poprostu google assistant :)
Generalnie czesc tej funkcjonalnosci juz jest w tym TV, tylko urzadzenie ktoremu sie wydaje polecenia musi byc inne. Do tego soft tv musi nie byc spartolony...
 

tomasz.k

New member
Kiki zapisz sobie dokladnie co napisales, bo to nie LG decyduje jaki jezyk bedzie obslugiwany tylko google. A jak google zrobi polski, to czy to komorka, glosnik, samochod czy tv to bedzie dzialac.
 

max04

New member
Witam,
Posiadam TV P60 od jakiegoś roku. Od kilku miesięcy dwa razy dziennie pojawia się komunikat: Zalecane użycie trybu Sklepowego. Kontynuować? (mam do wyboru Ok i Anuluj - obojętnie co wybiorę, komunikat dalej się pojawia).
Proszę o informację jak to wyłączyć.
 

Krepson88

New member
Kodi tcl 55c7026

Witam mam do was prosbe jestem nowy na tej stronie mam problem z odpaleniem kodi na moim telewizorze czy ktos moze mi pomoc dziekuje:)
 

Andrzej16

New member
Po wielu latach mam ochotę na zmianę telewizorka. Wybrałem TCL, zamówiłem do sklepu. Obejrzałem i moim zdaniem porażka, tyle różnych wodotrysków ma, a nie ma nagrywania. Jak przejrzałem forum, to już chyba z rok obiecują PVR, owszem nic nie było napisane o nagrywaniu, ale też napisali że nie ma hbbtv. Hbbtv ma, a nagrywania nie ma. Kupno tego TV bez tej funkcji to jak kupno limuzyny bez klimy, niby wygodnie i dostojnie lecz latem czegoś brakuje. PVR nawet nie był w planach producenta, gdyż brak dedykowanego guzika na pilocie. Czytam o nowych wersjach softu, ale cały czas jak wnoszę ze wpisów to są jakieś testy. I niekiedy coś działa, a niekiedy nie. Ten tv miałaby obsługiwać również moja żona i dzieci, a musiałyby wchodzić chyba na forum by się ratować w sytuacjach nieoczekiwanych. Może teraz jak czytam o PVR, który miał być dostępny na dniach na początku lutego, a termin jest przeniesiony na połowę kwietnia, to TCL testuje konkretnie nowy soft i nie wpuści użytkowników w zabawę pod nazwą testujcie nam soft.
Co Drodzy Użytkownicy możecie doradzić w dobrej cenie i ze sprawnym menu (i pvr)?
Przy okazji, gdybym poczekał, to jak bardzo warto kupić TV u Kikiego, w porównaniu do Avans/Electro/MediaExpert? Tam był pilot głosowy gratis, wersja 55" za 2999, a 65" za 4999.
 
Ostatnia edycja:

sulko

Member
Na pda*** pojawiło się soft v184(android 6.01) http://4pda***/pages/go/?u=http://static.tcl.com***/data/download/update.rar&e=72048417 . Na razie nie ma jeszcze opinii na ten temat. Ciekawe czy to jakieś nowe wypociny TCL, czy jakiś stary odgrzebany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry