TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

maciejczapla

New member
Panowie i Panie,

Czy ktoś doradzi spawdzone rozwiązanie dotyczące podłączenia soundbara do TCL p60 ?

Soundbar ma wyjście optyczne standard, a TV ma SPDIF ale całkiem inne.
Znacie taki kabel gdzie z jednej jest optyczne standard a z drugiej do telewizora jaj w p60 ( chyba chinch)

Będę wdzięczny za odpowiedź bo głos przez bluetooth to katastrofa ciągłe opóźnienie itd...


Pozdrawiam
 

DLUGI321

New member
Właśnie testuje ten soft V346 i z tym że "działa bardzo dobrze" to niestety chyba się do końca nie mogę zgodzić bo stare błędy pozostały dodali możliwość wyłączenia ekranu i działa wtedy sam dźwięk w ustawieniach wygaszacza ekranu dodali Auto uśpienie i chyba na tym się kończą zmiany. Balansu bieli jak nie było tak nie ma więc kalibracji nie można przeprowadzić w 100% komunikat o podłączeniu CI dalej pozostał przycinanie YouTube dalej wszystko sprawdzone na TV po powrocie do ustawień fabrycznych więc żadnej rewelacji nie ma z tym softem
 

loyd11

New member
Właśnie testuje ten soft V346 i z tym że "działa bardzo dobrze" to niestety chyba się do końca nie mogę zgodzić bo stare błędy pozostały dodali możliwość wyłączenia ekranu i działa wtedy sam dźwięk w ustawieniach wygaszacza ekranu dodali Auto uśpienie i chyba na tym się kończą zmiany. Balansu bieli jak nie było tak nie ma więc kalibracji nie można przeprowadzić w 100% komunikat o podłączeniu CI dalej pozostał przycinanie YouTube dalej wszystko sprawdzone na TV po powrocie do ustawień fabrycznych więc żadnej rewelacji nie ma z tym softem
Wyślij linka na mail piotrszcz11@interia.pl
 

urania-marek

New member
U mnie działa bez problemu youtube ,netfikx.
Na jakim modelu testujesz .
Ja testuję na 65c7006 ale z chwilę wgram do 65x9006 i zobaczę.
 

DLUGI321

New member
a gdzie jest ten PIP bo jeżeli mówimy o tym pseudo PIP z pierwszej wersji 7 to ja dziękuje a jeżeli jest to PIP z prawdziwego zdarzenia to gdzie/jak go włączyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry