TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
A co do ustawień i kalibracji. Jak ktoś chce to znalazłem ustawienia które miałem już wcześniej z internetu od niejakiego darko. I najlepeij mi się na nich ogląda. Chce ktoś przetestować niech napisze do mnie priv i poda email to podeślę
 

Othername

New member
Ja również podzielę się swoim problemem. Od czasu aktualizacji do And7 nie działa mi poprawnie dioda dolna. Po zmianie ustawień na "zawsze wyłączona" działa jedynie przez kilka ponownych włączeń TV i po pewnym czasie znowu wraca do opcji włączonej. Jest to dość uciążliwe, bo w nocy rozświetla mi cały pokój. Macie jakieś porady na to?

TV mam około pół roku i złego słowa nie mogłem powiedzieć. Jedyny błąd przed aktualizacją był taki, że podczas oglądania czegoś na Youtube wychodząc z ustawień przyciskiem "wróć", wyłączało również aktualnie oglądany filmik. Ale był to drobny szczegół.

Najchętniej wróciłbym do poprzedniej wersji softu, z tym, że nie mam pojęcia jaka wersja była wcześniej. Do And7 zaktualizowało się automatycznie :(
 

sulko

Member
Ja również podzielę się swoim problemem. Od czasu aktualizacji do And7 nie działa mi poprawnie dioda dolna. Po zmianie ustawień na "zawsze wyłączona" działa jedynie przez kilka ponownych włączeń TV i po pewnym czasie znowu wraca do opcji włączonej. Jest to dość uciążliwe, bo w nocy rozświetla mi cały pokój. Macie jakieś porady na to?

Też mam ten problem, u mnie związany jest z wifi i power instant, opisałem tu http://www.hdtv.com.pl/forum/1438547-post33.html . Reasumując jak jest włączone wifi trzeba wyłączyć power instant, przy wyłączonym wifi power instant może być włączony. Ja mam teraz internet po kablu (wifi wyłączone) i działa mi power instant i dioda nie przełącza się sama.
 

kviku

New member
Witam
tez kupilem tcl p6046 i mam pytanie gdzie jest ta opcja szybkiego wlączania tv ?
i 2 pytanie jak powrocic do wersji 6 android, poniewaz tv sam sobie go zaktualizowal do wersji 7 ? dziwne ze zrobił aktualizacje bez mojej zgody
 

Pneumat2

New member
Czy jest jakiś sposób żeby w Android 7 nie zmieniała się strefa czasowa? Czy ktoś robił hard reset i to pomogło czy trzeba czekać na aktualizacje?
 
Ostatnia edycja:

pjarek

New member
Dzień dobry. Niepokojące jest to, że telewizor aktualizuje się samoczynnie. Czy jest jakaś opcja w menu wyłączająca aktualizację bez zgody użytkownika?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja nic nie robiłem i na ta chwile.mam dalej soft 161 który kiedyś wgrałem sam. Może dlatego inne się nie aktualizują. Jak sam sprawdzam to pisze ,że aktualizacja niepotrzebna
 

polak7

New member
Jak połączyć komputer z telewizorem TCL?
Chcę strumieniować filmy z komputera na TCL. Oba urządzenia są w tej samej sieci WIFI.

Próbowałem przez program AirScreen. Zainstalowałem go na TV. Udaje mi się strumieniować filmy przez DLNA. Jednakże nie ma tu możliwości strumieniowania napisów. Potrzebuję strumieniowanie z napisami.
 

kviku

New member
Mam najnowszy router ConnectBox z UPC z 2,4 i 5Ghz działającymi naraz.
TV łączył się bardzo różnie raz przez 2,4 raz 5Ghz i z różnymi prędkościami i też potrafiło to trwać b. długo.
Naszczęście w routerze można zmienić różne nazwy dla 2,4 i 5Ghz, w TV wykasowałem sieci i skonfigurowałem TYLKO dla 5Ghz, teraz łączy mi się bardzo szybko i zawsze z dużymi prędkościami około 800Mb.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Jaki ty masz tv ze ci idzie wi-fi na 5Ghz ?
 

FGmD4

New member
Czy ktoś z użytkowników TV THOMSON 43UC6406 lub TCL U43P6046 morze mi powiedzieć czy te TV obsługują chrome 4:4:4?

Chodzi mi o uzyskanie pełnej rozdzielczości 4K z komputera i używanie TV jak monitora.
 

kviku

New member
Jaka jest najnowsza wersja softu ?
i jaka byla najbardziej stabilna ?
ma ktoś wersje 6 androida lub wie gdzie jej szukać ?

sprawdzał ktoś w aida tą rodzielczosc ekranu, też macie 1920x1080 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry