TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

k@li111

New member
Jak.........?
-skontaktuj się z Urania-Marek
Czemu........?
-skontaktuj się z Urania-Marek
Dlaczego........?
-skontaktuj się z Urania-Marek
Jaki...........?
-skontaktuj się z Urania-Marek
.
.
.
Mówi Ci to coś?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie nie wiele rozumiesz !
Jeśli nie rozumiesz co to jest podział obowiązków to oznacza, że kręcisz się wiekowo około przedszkola, bo w szkole już znają takie podziały kompetencji.
 

k@li111

New member
To nie są złośliwości tylko wytykanie dziwnych rzeczy na forum.
Forum ściśle tematyczne (po części techniczne) a po pomoc jest się odsyłamy do prywatnych kontaktów z p. Markiem.
Kiki- zaniżasz swój poziom, zaczynasz atakować forumowiczów piszac że ktoś ma brak wiedzy (napisałem czemu...), że ktoś jest na poziomie przedszkolaka. Ja Cię nie obrażałem i się do tego nie zniżę.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ale Marek się tymi sprawami zajmuje a nie kiki więc nie rozumiem pretensji , chcesz by ci pomogli to pisz do Marka bo on zna się na rzeczy a jak nie to nie pisz...i czekaj aż ktoś z forumowiczów Ci pomoże
 

jerzywrobel6

New member
Podłączyłem słuchawki do gnizda słuchawkowego telewizora TCL U49P6046 i.... cisza.
Głośniki odłączone - to normalne; ale w słuchawkach też cisza.
Wie ktoś o co chodzi ?
 

tomasz.k

New member
To da się w tym TV korzystać z telefonu jako pendrive przez USB? Bo mi się nie udało.

Telefon to nie pendrive, to MTP więc działa inaczej.
Wrzuć z telefonu na jakiś dysk i to do tv podłącz. Myślę też że można do Dropbox/Drive itp wrzucić i próbować to przez internet pobrać, ewentualnie jakiś udział sieciowy albo serwer dlna postawić na telefonie.
 

DLUGI321

New member
Już się pytałem o tą kalibracje ale nie otrzymałem odpowiedzi. Wychodzi na to że ta kalibracja na Androidzie 7 to ściema bo brakuje opcji w menu by ją przeprowadzić poprawnie do końca

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry