TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisałeś wczoraj 17.22 - jak już byłem poza pracą.
Dziś jest święto państwowe i wszyscy maja wolne.
Jutro jest niedziela .
Rozumiem, że Ty pracuje w te dni ???
 

wuerzet

Banned
P60 trzeba jakoś specjalnie konfigurować?

Jestem w trakcie wybierania nowego telewizora i wczoraj oglądałem spotkanie u znajomego który ma 49 calowe p60.

Smużenie było straszne.

Pytanie, czy każdy model tak ma?
 

Pneumat2

New member
Po co pisać ze android 7 wyjdzie na dniach jak minęło na dniach i dalej nic. Już lepiej nic nie pisać bo przez fake news człowiek tylko się denerwuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

tomasz.k

New member
Po co pisać ze android 7 wyjdzie na dniach jak minęło na dniach i dalej nic. Już lepiej nic nie pisać bo przez fake news człowiek tylko się denerwuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie chce nikogo bronic, ale te bylo info od posrednika, a co sobie producent wymysli a pozniej zrobi to chyba inna sprawa - wliczajac w to certyfikacje od googla, ktora to moze sie przeciagnac :)
Po drugie ostatni sensowy status mowil:
Android 7,0 powinien być dostępny do 15.11.z poziomu update.
Wiec jeszcze zostalo ponad 36h do oficjalnej mozliwosci bluzgania na Kikiego ;)

Po trzecie jak juz wyjdzie to instaluj i daj znac a ja poczekam na info co tym razem nie dziala :p
 

Pneumat2

New member
Nie chce nikogo bronic, ale te bylo info od posrednika, a co sobie producent wymysli a pozniej zrobi to chyba inna sprawa - wliczajac w to certyfikacje od googla, ktora to moze sie przeciagnac :)

Po drugie ostatni sensowy status mowil:



Wiec jeszcze zostalo ponad 36h do oficjalnej mozliwosci bluzgania na Kikiego ;)



Po trzecie jak juz wyjdzie to instaluj i daj znac a ja poczekam na info co tym razem nie dziala :p



Magiczne 36h :) przejrzę specjalnie słownik wulgaryzmów żeby wzbogacić swoje słownictwo - czuje że będzie co pisać hehe
 

michal.palasz

New member
Ktoś coś wie o nowym firmware (z andkiem 7 lub bez) ?

Podany wcześniej termin 15.11 trzasnął, może coś się ruszyło.

Od kilku dni pojawił się u mnie problem z samoczynnym uruchamianiem się trybu sklepowego. Mam soft 1.43 a ponieważ nie miałem odwagi robić upgrade'u ręcznie, czekam sobie grzecznie na upgrade OTA. Niestety wygląda na to że żadnego OTA de facto nie ma bo wersji po drodze już było kilka i telewizor się nie zaktualizował, a kiedy wybieram menu aktualizacji online, pisze że nie potrzeba :) Wobec tego postanowiłem że jak tylko pojawi się kolejna 'duża' aktualizacja, zdecyduję się jednak ją przeprowadzić niezależnie czy ręcznie czy online, a problem z trybem sklepowym tylko mnie w tej decyzji utwierdził.

W związku z tym - czekam z utęsknieniem.

Michał.
 

Pneumat2

New member
Powiem tak, początkowa data Android 7 to był początek września a skończyło się na listopadzie. Jak będzie dobrze to grudzień bądź styczeń. Sam osobiście się nie napalam bo coś czuje że nie wiele wnosi ta nowość. Telewizor kupiony na początku marca więc 9 miesięcy stuknęło a z aktualizacjami jak było tak jest. Osobiście nie mam żadnych problemów z tv i wszystko pięknie działa ale te terminy to totalny bullshit. Pieprzenie kotka za pomocą młotka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

michal.palasz

New member
Tu masz odpowiedź odnośnie trybu sklepowego... (tu link)

Niestety u mnie z jakiegoś powodu (pewnie starsza wersja softu właśnie) nie ma opcji "auto shop mode" w menu serwisowym.

Za każdym razem kiedy to wystąpi, a występuje zupełnie randomowo, muszę wchodzić w opcje obrazu u ustawiać "dom" zamiast "sklep z demo".

Dla mnie żaden kłopot, przeżyję jeszcze chwilę, jednak niesmak jest :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry