TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

k@li111

New member
Mam najnowszy router ConnectBox z UPC z 2,4 i 5Ghz działającymi naraz.
TV łączył się bardzo różnie raz przez 2,4 raz 5Ghz i z różnymi prędkościami i też potrafiło to trwać b. długo.
Naszczęście w routerze można zmienić różne nazwy dla 2,4 i 5Ghz, w TV wykasowałem sieci i skonfigurowałem TYLKO dla 5Ghz, teraz łączy mi się bardzo szybko i zawsze z dużymi prędkościami około 800Mb.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

k@li111

New member
W Thomsonie 65UC6406 i chyba w P60 LAN jest 100Mb, mi filmy BR około 40GB po sieci potrafiły rwać.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

tomasz.k

New member
A to ciekawe. Jak bede mial chwile to podepne sie pod NAS i zrobie jakis pomiar.

@nodeb7
Soft to chyba 1.73 (albo 1.71) - znajdziesz w tym temacie gdzies linka. Pamietaj tylko zeby z duzej litery plik sie nazywal - mi win10 zmienial caly czas na male i dopiero na macu udalo sie duza ustawic zeby update ruszyl.
 

tomasz.k

New member
Ja bym sie tak nie napalal na 7.0 - patrzac na to jak im te update raz lepiej, raz gorzej wychodzily to tak radze na spokojnie. Zapewne downgrade nie bedzie mozliwy.
 

romeczek7

New member
A może "kiki" zdradzi kilka tajemnic. Czy wraz z upgradem doczekamy się "sleep timera"? To bardzo przydatna funkcja.
 
Ostatnia edycja:

Cahir09

New member
Nabyłem TCL 55P6046
Mam kilka pytań początkującego użytkownika nowoczesnych telewizorów LCD:

1. Jak się powinno ustawiać wartość podświetlenia? Według kalibracji (dla zaciemnionego pomieszczenia) mam 0.
Rozumiem, że tak mam ustawiać w nocy? Przy normalnym świetle obraz jest zbyt ciemny. Podbijając podświetlenie nie zrobię jakiejś herezji?:)

2. Czy w tym modelu też macie "clouding"? Jeśli powinno się ustawiać tak, jak napisałem w pytaniu 1. to problemu nie ma. Chmurki w kilku miejscach zaczynam widzieć tylko gdy w nocy ustawię podświetlenie >10. Przy dziennym świetle mogę ustawić 100 i nic nie widać. Normalne w tym modelu?

3. Przeczytałem cały ten wątek i już gdzieś o tym było, ale teraz nie mogę już znaleźć. Po włączeniu filmy HDR na Netflix nie były wprowadzone ustawienia z kalibracji. Jest wszystko git, jak poustawiałem te opcje z kartki, czy może kalibracja to coś więcej?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, pozwoli na Pip, ale musisz pobrać aplikację specjalną.
Android 7,0 będzie do wszystkich modeli TCLa z Androidem
 
Status
Zamknięty.
Do góry