TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena tak jak podałem powyżej dla niebieskich
Czyli 3299 zł
Kalibracja gratis
Pilot głosowy gratis
Dostawa 69 zł
Ws. rozstawu nóżek zadzwoń do Marka on sprawdzi i od razu ci poda .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry - 65P60 jest za 4249 zł
Dla niebieskich członków forum:
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis
Dostawa gratis
 

przemo73

New member
Bez reklam
W innym wątku cisza, to zapytam tutaj.
Czy P60 obsługuje klawiaturę i mysz po bluetooth? Jeśli tak to jaką polecacie?
Nie mogę znaleźć w sklepie Google Play przeglądarki Chrom, ani Google Docs. Czy ten TV nie obsługuje tych aplikacji? Jeśli nie to jakie aplikacje do neta i dokumentów?
 

sulko

Member
W innym wątku cisza, to zapytam tutaj.
Czy P60 obsługuje klawiaturę i mysz po bluetooth? Jeśli tak to jaką polecacie?
Nie mogę znaleźć w sklepie Google Play przeglądarki Chrom, ani Google Docs. Czy ten TV nie obsługuje tych aplikacji? Jeśli nie to jakie aplikacje do neta i dokumentów?

Ja używam Logitech K400 , apki ściągasz sobie na przykład stąd https://www.apkmirror.com/. Do apek nie przystosowanych do android TV robisz skróty za pomocą Tv App Repo, ale nie wszystkie pracują bezbłędnie.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dzięki, właśnie dzisiaj w nocy mnie olśniło, że podłączyłem zły transmiter. Już jest OK. Działa klawa K270 i mysz MX.

Zauważyłem, a raczej usłyszałem właśnie w nocy, że w trybie czuwania z telewizora wydobywa się ciche brzęczenie/bzyczenie, coś jakbym miał małego świerszcza w obudowie. Macie tak samo? Przy włączonym jest OK i przy wyłączonym przez długie przytrzymanie przycisku na pilocie też jest OK. Słychać tylko przy krótkim naciśnięciu przycisku na pilocie i przejściu w tryb czuwania.
Dlaczego?
 

Pneumat2

New member
Kiedy będzie możliwość zainstalowania Android 7 ? Listopad, Grudzień czy jeszcze w Październiku? A jeżeli w tym miesiącu to dzisiaj czy np. za tydzień?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

DLUGI321

New member
Było napisane że jeszcze w Pazdzierniku jednak ja patrzę na to bardzo sceptycznie bo nawet jak wyjdzie to z tego co kiki wspomniał to będzie dodany PIP średnio mi na tym zależy zmienione menu co komu przeszkadzało obecne menu i na tym się kończą na chwilę obecną wszystkie ciekawostki no zapomniałem ma to być na Androidzie 7 co poza numerkiem chyba nic więcej nie zmieni dla zwykłego Kowalskiego. Reszta problemów która była tu zgłaszana pewnie zostanie olana. Z resztą pożyjemy zobaczymy mimo wszystko czekam z niecierpliwością na nowe oprogramowanie może usuną ten wk....ący komunikat o podłączeniu modu Conax
 

madekp

Member
Panowie czy jest jakiś sposób, żeby zachować ustawienia obrazu? Za każdym razem jak uruchomię system w TV od nowa, ustawienia dotyczące Balansu Bieli, Balansu Bieli 10P jak i przestrzeni kolorów ulegają wyzerowaniu.
Doprecyzuję, dane zerują się przy wymuszonym ponownym uruchomieniu.

U mnie to samo. Jak się włączy opcję szybkiego włączania to parametry trzyma a jeżeli opcja jest wyłączona gubi wyżej wymienione ustawienia.
 

romeczek7

New member
Uśpienie po 4 godzinach bezczynności to nie jest funkcja Sleep Timer. Brakuje również funkcji PVR i Time Shift. To nie są pretensje, tyko uwagi, które nasuwają się same w porównaniu z innymi telewizorami z niższej półki. Owszem P60 ma wiele zalet, jednak trzeba zauważyć niedopatrzenia producenta. Niedopatrzenia, które są już od lat "standardem".
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry