TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

pit24316

Member
Jako że ostatnio padła mi plazma Panasonica, (energetycy), muszę coś kupić i zainteresował mnie ten odbiornik w wielkości 55 cali. Widziałem na żywo odbiornik 60 calowy i zauważyłem jak bardzo szeroki jest rozstaw podstawy. Czy ktoś mógłby podać rozstaw podstawy 55? Mam stolik o długości 1m. Mam obawy czy się zmieści, czy można pokombinować z nóżkami jak np. w Panasonicu ex700?
Dobra, już znalazłem: 115 cm, masakra.
 
Ostatnia edycja:

wieloryb7

New member
Witam,
Od wczoraj mam U49P60 w domu. Przez sklep google nie widzę aplikacji Player od tvn.
Czy udało się komuś rozwiązać ten problem? Widzę, że jest nowy soft do tego modelu. Czyli android 7.0? Rozumiem, że automatycznie się nie zaktualizuje, a czy on może rozwiązuje ten problem?
Dzięki,
Marek
 

Maciej5161

New member
Witam,
Od wczoraj mam U49P60 w domu. Przez sklep google nie widzę aplikacji Player od tvn.
Czy udało się komuś rozwiązać ten problem? Widzę, że jest nowy soft do tego modelu. Czyli android 7.0? Rozumiem, że automatycznie się nie zaktualizuje, a czy on może rozwiązuje ten problem?
Dzięki,
Marek
Starszą wersję Player TVN dało się zainstalować z pliku APK. Niestety, nowy Player nie działa, a starszy wymaga aktualizacji, czyli z aplikacji nie ma jak korzystać na TV.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Andek 7 to jeszcze za wcześnie do p60 dopiero go tutaj kiki z Markiem testują.Oprogramowanie było do pobrania dla tych co mają problemy z dźwiękiem w p60
 

sulko

Member
Czy macie jakiś sposób by wyłączyć ekran podczas słuchania muzyki na Spotify. Podczas słuchania muzyki na Tidalu(wtyczka Kodi) po wyłączeniu przyciskiem zasilania muzyka dalej leci a ekran jest wyłączony, w Spotify (natywna apka) niestety nie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
CZyli po Twoich kontaktach z plazmą, TCL na matrycy Va z wysokim kontrastem i extra czernią - będzie godnym następcą Panasonica.
Ceną masz za 55C70 - 3299 zł z kalibracja i pilotem głosowym.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV .
 

VeSanus

New member
Mam pytanie :) Czy wie ktoś jaki ma rozstaw nóżek p60 65"?
Bo chce kupić ale nie wiem czy na aktualnym stoliku mi się zmieści...
Kiki jaka cena z kalibracją? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry