TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

AdamWGM

New member
Miałem dokładnie to samo na wersji 143 i wkurzało mnie to bardzo, ponieważ jak sciagalem pliki z neta to czasami telewizor był włączony całą noc ale z ustawieniami ze wyglądało jak by był wyłączony ekran a przez to ze samoczynnie włączał się tryb sklepowy demo to mi rozjaśniało ekran na full i żarówa budziła mnie w nocy. Na wersji 161 nie zdarzyła mi się jeszcze taka sytuacja.


Jak ściągałeś? Jaką aplikacja?
 

max04

New member
Hej,

Podłączam dysk zewnętrzny do tego TV, ale nic mi się nie pojawia na ekranie, żadnej reakcji ze strony TV. Domyślam się, że w takim razie powinienem użyć jakiegoś narzędzia do przeglądania plików? Jeżeli tak, to polecacie coś?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Witam
Chciałem jedynie w kilku słowach napisać co sądzę o TV bo dopiero wczoraj miałem okazję zobaczyć na nim obraz i przetestować androida. Według mnie rewelacja. I to w pełni. Nie spodziewałem się aż tak dobrego obrazu za taką cena. Owszem, był przez wiele osób bardzo chwalony ale mimo wszystko i tak się zaskoczyłem aż taka jakością. Totalnie rozbraja mnie czerń. Jest po prostu mega. Podświetlenie też jest na zaskakująco dobrym poziomie. Nie wiem czy obraz jest aż tak dobry dzięki kalibracji bo obrazu nieskalibrowanego nie widziałem. I jeszcze praca samego android. Tu tam samo, rewelacja. Chodzi jak na bardzo wysokiej klasy smartfonie. Zadowolenie z zakupu na max poziomie. Możliwe, że będę chciał zamówić ten sam model tylko 55 bądź większy, chociaż większych chyba nie ma. Ale to jeszcze nie na 100 procent. Gdy tak będzie na pewno się odezwę"

- to tylko jedna z niewielu ocen otrzymywanych na PW.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1382146-post152.html
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
22047718_1540551379339981_8137761517845975628_o.jpg

Nowy soft dopiero sprawdzamy ale wiadomo , że usunął problem z dźwiękiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To przypomnij się proszę jutro do Marka, on Ci wyśle bo jeszcze go sprawdzamy co wprowadził ten soft. Na razie jest super bo dwa problemy- czyli dźwięk i słuchawki - są już przeszłością problemów. Sprawdzamy co jeszcze...
 

Key_PL

New member
Sprawdźcie proszę, czy "sleep" ma mniej niż 4 godziny :)
Na marginesie, niedawno TV po ponownym uruchomieniu przełączył się na tryb sklepowy i trzeba było ręcznie przestawić na domowy. Co to mogło być?
 

Fabus

New member
Miałem to samo z tym trybem sklepowym. Również nikt nic nie przestawiał i nie resetował.

U mnie tez to po jakims czasie od zakupu zaczelo sie to zdarzac.

Co zauwazylem, to byla taka kolejnosc:
- TV sie SAM wlaczal
- Po jakims czasie wyskakiwal komunikat o wlaczeniu trybu sklepowego
- Wlaczal sie tryb sklepowy
- TV sie wylaczal (dzialalo automatyczne wylaczenie jak nie bylo zadnej aktywnosci).

Dzialo to sie glownie w nocy albo jak bylem w pracy.
Stad ciezko bylo stwierdzic co sie na prawde dzieje.
Po powrocie np. z pracy TV byl juz ustawiony na tryb sklepowy.
Ale kilka razy (w weekend) zauwazylem wlasnie taki ciag zdarzen. Szczegolnie sie zdziwilem jak pierwszy raz TV sie sam wlaczyl :)

Moze to w nowej wersji tez jest naprawione?

Poprosilem Marka w PW o nowy soft.
 

Fabus

New member
TV zaktualizowany i potwierdzam - problem z dzwiekiem przez ARC/SPDIF jest naprawiony :D

W koncu moge odlaczyc kabelek od wejscia do sluchawek :)

Maly hint: to czy sie wlaczy aktualizacja zalezy od pendrive`a. U mnie dopiero na drugim ruszylo. Nie musialem odlaczac od zasilania, tylko (przy wylaczonym TV) wcisnac srodkowy przycisk na TV (pod swiatelkiem) i jednoczesnie trzymac przycisk Power na pilocie. Pendrive byl wcisniety w USB3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry