TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

WALLY92

New member
Jeżeli chodzi o YouTube to proponuje odinstalować najnowsza aktualizacje i w sklepie Google play w ustawieniach zaznaczyć żeby nie robił automatycznych aktualizacji i śmiga. Ta nowa wersja YouTube to kaszana, do tego wolno ładują się treści.

Mi ta najnowsza aktualizacja, również nie przypadła do gustu. Najbardziej irytuje mnie, brak możliwości wybrania użytkownika (przynajmniej takowej nie znalazłem). Na swoim koncie google mam podpięte 2 konta na yt i po aktualizacji automatycznie loguje mnie na 1 i nie znalazłem opcji, żeby to zmienić; /
 

Pneumat2

New member
Mi ta najnowsza aktualizacja, również nie przypadła do gustu. Najbardziej irytuje mnie, brak możliwości wybrania użytkownika (przynajmniej takowej nie znalazłem). Na swoim koncie google mam podpięte 2 konta na yt i po aktualizacji automatycznie loguje mnie na 1 i nie znalazłem opcji, żeby to zmienić; /

Nie ma takiej opcji a do tego z tego co pamietam przy pierwszym logowaniu do YouTube po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji pojawił się komunikat z informacją, że zostałeś wylogowany z wcześniejszego konta i od teraz będziesz mógł się logować tylko przez konto Google które jest aktualnie używane w systemie android.
 
Ostatnia edycja:

wojtot

New member
Pisałem już w tym temacie o mojej walce z organizatorem kanałów w moim P60 43 cale. Mam podłaczoną antenę sat, moduł CI do NC+ i opanowanie oraz ułożenie listy kanałów zeżarło mi sporo nerwów. Ostatnio parę kanałów zmieniło parametry więc dzisiaj postanowiłem je zaktualizować. Wybrałem opcję ręcznego przeszukania JEDNEGO transpondera na którym były interesujące mnie kanały. Telewizor znalazł 12 kanałów. I co? I totalna rozpierducha. Telewizor rozwalił moją listę kanałów ulubionych tak, jakbym programował całego satelitę na nowo. Wszystko wróciło na pozycje jak przy pierwszym skanowaniu. Cała robota poszła się paść. Nie piszcie mi tutaj żeby używać dedykowanego tunera Cyfry bo po to kupuję telewizor z tunerem sat żeby samemu sobie układać. Ale ten soft (v143) jest totalnie skopany i nie radzi sobie z taka ilościa kanałów. Opisywałem już wcześniej jakie jaja odstawiał. Ale zresetowanie listy kanałów w dodatku zaznaczonych jako Ulubione po przeskanowaniu jednego transpondera to już przesada. To totalnie dyskwalifikuje ten telewizor do odbioru sat bo takie zmiany na satelicie są częste. Brakuje zwłaszcza eksportu i importu listy kanałów. Dajcie znać do TCL żeby coś z tym zrobili bo inaczej telewizor nadaje się do zwrotu bo nie spełnia swoich funkcji i znacznie utrudnia normalne użytkowanie.
Moje poprzednie problemy:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1389491-post987.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/1391490-post1065.html
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O mnie Orange też pozmieniało, nie pytali się czy mogą i tez muszę zmieniać wszystko do swoich potrzeb przez kilka godzin. Mimo że tuner jest zewnętrzny to tyle samo pracy trzeba włożyć. Wszystko do nowa.
 

wojtot

New member
O mnie Orange też pozmieniało, nie pytali się czy mogą i tez muszę zmieniać wszystko do swoich potrzeb przez kilka godzin. Mimo że tuner jest zewnętrzny to tyle samo pracy trzeba włożyć. Wszystko do nowa.

Rozumien, gdy operator zmienia całą listę. Ale zmieniły sie parametry 4 kanałów na satelicie i przeskanowałem tylko jeden transponder a telewizor odwalił takie jaja. Mam w domu jeszcze 3 telewizory z tunerem sat (Samsungi) i tam dodanie nowego kanału przebiega bezproblemowo i bez jakichkolwiek zmian na ułożonej liście kanałów.
 

DLUGI321

New member
To samo występuje w C70 co prawda na kablówce ale jest to zaj....biscie denerwujące. Jeszcze ciągle wyskakujące info o podłączeniu Conax-a ciekawe czy coś z tym zrobią. Gdzieś było info że najnowsza wersja firmware nie usuwa listy kanałów a tu zonk trzeba wszystko od nowa ustawiać naprawdę przydała by się opcja exportu kanałów
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy ktoś z was mający Netflixa czy jakaś apke do sprawdzania szybkości internetu ,może zobaczyć czy po updejcie tym najnowszym nie zwalili czegoś z netem. Zawsze na netflixie miałem koło 50mb , a teraz pokazuje mi max 10.
 

ptys

New member
jakoś nie mogę wgrać tego softu, wrzucam go na pendriva sformatowanego fat32, oczywiście pliku nazwa zmieniona na Update.pkg, wyłączam tv wyciągam wtyczkę, przytrzymuję przycisk zasilania, wtyczka do prądu i uruchamia się normalnie tv zamiast robić aktualizację
pomoże ktoś ogarnięty?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
jakoś nie mogę wgrać tego softu, wrzucam go na pendriva sformatowanego fat32, oczywiście pliku nazwa zmieniona na Update.pkg, wyłączam tv wyciągam wtyczkę, przytrzymuję przycisk zasilania, wtyczka do prądu i uruchamia się normalnie tv zamiast robić aktualizację
pomoże ktoś ogarnięty?



,zamiast na pilocie trzymaj guzik na tv. I pendriva do USB 2.0 daj
 
Status
Zamknięty.
Do góry