TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
wgraj do USB root,

USB do TV,

wtyczka z gniazdka,

trzymając POWer On na tv włącz wtyczkę

trzymaj power ON do momentu aż pojawi się komunikat o aktualizacji

cierpliwie czekaj
 

Pneumat2

New member
Można trochę usprawnić proces aktualizacji i nie wyciągać wtyczki od tv. Jeżeli ktoś ma włączone natychmiastowe uruchomienie tv to trzeba to wyłączyć. Za pomocą pilota wyłączamy TV. Podchodzimy do tv i wciskamy oraz trzymamy guzik power on/off na tv a na pilocie wciskamy guzik power on. Cały czas trzymamy guzik na tv aż pojawi się okno aktualizacji.
 

limarus

New member
Napiszcie koniecznie jak zauważcie co poprawiono bądź popsuto ;)
Szczególnie czy coś zmieniło się w kwestii wyświetlania czerni.
Dzięki
 

Pneumat2

New member
ja żadnych zmian nie zaobserwowałem:) napisów w media center nie ruszyli więc chyba trzeba się przyzwyczaić do ich wyglądu i wielkości. Dalej po aktualizacji youtube w rekomendacjach wyszukuje po USA a nie PL a do tego T-menu także nie uruchamia filmików. W zasadzie na tą chwilę żadnych zmian nie uraczyłem także bez changeloga może być ciężko..
 

rumbuc

New member
Cześć,

na TCL c70 nie - TV podłączony poprzez S/PDIF do amplitunera Denon - głośniki strzelają na niskich tonach. W przypadku dźwięku z innego źródła nie zaobserwowałem tego problemu.
 

Buzol

New member
Hej,
gdzieś czytałem, że w P60 można podłączyć słuchawki blutooth tak samo jak np pilot (z poziomu menu). Pytanie: czy ktoś to robił, jak wypada dźwięk? Chodzi mi głównie o to czy nie ma przesunięcia względem obrazu?
 

Pneumat2

New member
Hej,
gdzieś czytałem, że w P60 można podłączyć słuchawki blutooth tak samo jak np pilot (z poziomu menu). Pytanie: czy ktoś to robił, jak wypada dźwięk? Chodzi mi głównie o to czy nie ma przesunięcia względem obrazu?

miałem i chwilę korzystałem bo sam pomysł korzystania jest super wygodny. Niestety na sofcie 143 opóźnienie dźwięku względem obrazu w granicach 1 sec więc dyskomfort był dość duży. Opóźnienia nie było jak korzystałem z android tv a wszystko co podłączone było po hdmi to około 1 sec. Na tym oprogramowaniu nie sprawdzałem bo aktualnie siedzę na przewodowych więc nawet nie mam jak sprawdzić.
 

Buzol

New member
miałem i chwilę korzystałem bo sam pomysł korzystania jest super wygodny. Niestety na sofcie 143 opóźnienie dźwięku względem obrazu w granicach 1 sec więc dyskomfort był dość duży. Opóźnienia nie było jak korzystałem z android tv a wszystko co podłączone było po hdmi to około 1 sec. Na tym oprogramowaniu nie sprawdzałem bo aktualnie siedzę na przewodowych więc nawet nie mam jak sprawdzić.

Dzięki, po prostu przetestuje na pożyczonym sprzęcie albo na bylajkim głośniku BT zanim zainwestuje w słuchawki.
 

Pneumat2

New member
Mam pytanie które jest niby proste i banalne ale potrafi dać do myślenia.. Czy ktoś z was czyścił już powierzchnię ekranu/szkła i może polecić jakiś środek czyszczący? Mam na ekranie tv kilka konkretnych odcisków palców i samą szmatką z mikrofibry ani zwilżoną ściereczką nie schodzi a bardziej się rozmazuje. Ponoć agresywne środki na alko odpadają także co?
 

Buzol

New member
Mam pytanie które jest niby proste i banalne ale potrafi dać do myślenia.. Czy ktoś z was czyścił już powierzchnię ekranu/szkła i może polecić jakiś środek czyszczący? Mam na ekranie tv kilka konkretnych odcisków palców i samą szmatką z mikrofibry ani zwilżoną ściereczką nie schodzi a bardziej się rozmazuje. Ponoć agresywne środki na alko odpadają także co?

Może zacznę od tego czego Ci nie polecę. Na pewno nietrafionym pomysłem są takie chusteczki papierowe już nasączone. One się nadają tylko do GorillaGlass, każdy inny ekran porysują. Do TV chyba najlepiej specjalny preparat do czyszczenia ekranu LCD i mikrofibra. No i zawsze pozostaje niezawodny chuchanie :D
 

Pneumat2

New member
Może zacznę od tego czego Ci nie polecę. Na pewno nietrafionym pomysłem są takie chusteczki papierowe już nasączone. One się nadają tylko do GorillaGlass, każdy inny ekran porysują. Do TV chyba najlepiej specjalny preparat do czyszczenia ekranu LCD i mikrofibra. No i zawsze pozostaje niezawodny chuchanie :D

spróbuje pochuchać a potem wymasować miękką ściereczką z microfibry:) thx
 

Pneumat2

New member
Jeżeli chodzi o YouTube to proponuje odinstalować najnowsza aktualizacje i w sklepie Google play w ustawieniach zaznaczyć żeby nie robił automatycznych aktualizacji i śmiga. Ta nowa wersja YouTube to kaszana, do tego wolno ładują się treści.
 
Status
Zamknięty.
Do góry