TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

WALLY92

New member
W ustawieniach telewizora, jest opcja dioda.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

ponownie w sprawie wyłączenia diody pod logiem TCL. Mógłby ktoś dokładniej napisać gdzie jest ta opcja bo przeszukałem ustawienia i nic takiego nie widze ( może jestem ślepy, ale byłbym wdzięczny za screeny lub opis).
Dodatkowo jeszcze jedno pytanie, ostatnio po podłączeniu USB wyskoczyło mi okienko o wykryciu urządzenia z opcją odpalenia go, ale wybrałem anuluj chcąc dokończyć oglądany film na YT. Później chcąc odpalić pendrive, w źródłach nie widziałem USB. Musiałem na nowo go podłączyć i otworzyć za pomocą wyskakującego okienka.
W źródłach pokazywało mi tylko złącza TV,HDMI (jak dobrze pamiętam 4) , AVI i jeszcze jakieś, ale nie było tam USB.
 

KaszaWspraju

New member
ponownie w sprawie wyłączenia diody pod logiem TCL. Mógłby ktoś dokładniej napisać gdzie jest ta opcja bo przeszukałem ustawienia i nic takiego nie widze ( może jestem ślepy, ale byłbym wdzięczny za screeny lub opis).
Dodatkowo jeszcze jedno pytanie, ostatnio po podłączeniu USB wyskoczyło mi okienko o wykryciu urządzenia z opcją odpalenia go, ale wybrałem anuluj chcąc dokończyć oglądany film na YT. Później chcąc odpalić pendrive, w źródłach nie widziałem USB. Musiałem na nowo go podłączyć i otworzyć za pomocą wyskakującego okienka.
W źródłach pokazywało mi tylko złącza TV,HDMI (jak dobrze pamiętam 4) , AVI i jeszcze jakieś, ale nie było tam USB.
USB jest widoczne w mediacenter-fioletowa ikonka chyba w 3 wierszu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
ponownie w sprawie wyłączenia diody pod logiem TCL. Mógłby ktoś dokładniej napisać gdzie jest ta opcja bo przeszukałem ustawienia i nic takiego nie widze ( może jestem ślepy, ale byłbym wdzięczny za screeny lub opis).
Dodatkowo jeszcze jedno pytanie, ostatnio po podłączeniu USB wyskoczyło mi okienko o wykryciu urządzenia z opcją odpalenia go, ale wybrałem anuluj chcąc dokończyć oglądany film na YT. Później chcąc odpalić pendrive, w źródłach nie widziałem USB. Musiałem na nowo go podłączyć i otworzyć za pomocą wyskakującego okienka.
W źródłach pokazywało mi tylko złącza TV,HDMI (jak dobrze pamiętam 4) , AVI i jeszcze jakieś, ale nie było tam USB.


Na pilocie naciskasz ikonę ustawień , następnie system , ustawienia zaawansowane , wskaźnik czuwania i dajesz wyłącz
 
Ostatnia edycja:

tomczers87

New member
Ponawiam pytanie. Jak zrobić żeby wyszukiwało mi w chrome też strony głosowo przez pilota głosowego?wciskajac na mikrofon w wyszukiwarce google wyskakuje pasek, mówię i pokazuje tekst ale po chwili znika i nic nie wyszukuje . Druga sprawa na CDA.pl jak chcem wyszukac to wogole mi się nie wyswitela klawiatura wciskając w okienko szukaj
 

limarus

New member
Jaka masz teraz wersje oprogramowania pewnie 143 bo jakbys mial starsza to by ci samo zaaktualizowalo do wersji 143 bo juz byla jakos 2 tyg temu aktualizacja sieciowa

Niestety ja w dalszym ciągu nie otrzymałem sieciowej aktualizacji, obecnie mam LF1V114. Próba wymuszenia sieciowej aktualizacji nic nie daje.
 

AndKu

New member
Mi też nie wyskakuje aktualizacja, mam TV U55P6046 i wersję V8-T658T01-LF1V107 i jak sprawdzam aktualizację sieciową to po chwili wyskakuje komunikat "Aktualizacja nie jest potrzebna"
Co zrobić aby ta aktualizacja zadziałała ???
 

lucano

New member
Czy ktoś z Was korzysta z głośników zewnętrznych? U mnie po wyłączeniu tv i ponownym włączeniu nie ma dźwięku. Po wypięciu jacka głos jest.
Czyżby tv nie pamiętał że ma grać na zewnętrznym źródle?
 

Tomek8888

New member
Hej wszystkim,

Kupiłem miesiąc temu U49P6046 i jestem zadowolony. Dzięki Wam trafiłem na ten model. Zastanawia mnie jakie macie ustawienia obrazu. Może ktoś wrzuci zdjęcia swoich ustawień?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy ktoś z Was korzysta z głośników zewnętrznych? U mnie po wyłączeniu tv i ponownym włączeniu nie ma dźwięku. Po wypięciu jacka głos jest.
Czyżby tv nie pamiętał że ma grać na zewnętrznym źródle?

Ma byc to naprawione w najbliższej aktualizacji. Z tego co dobrze pamiętam
 

lucano

New member
Rozumiem ale po włączeniu ponownie tv i podłączeniu głośników zewnętrznych nic nie gra :(
W sumie jestem rozczarowany obrazem jaki jest wyświetlany. Odpalam programy HD a obraz jest tak mało ostry jakbym włączył w jakości SD :/
W dodatku gdy zmieniam kanały to na 50% przed pojawieniem się obrazu słychać dźwięk podobny do iskiernika w kuchence gazowej - dramat.
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Rozumiem ale po włączeniu ponownie tv i podłączeniu głośników zewnętrznych nic nie gra :(
W sumie jestem rozczarowany obrazem jaki jest wyświetlany. Odpalam programy HD a obraz jest tak mało ostry jakbym włączył w jakości SD :/
W dodatku gdy zmieniam kanały to na 50% przed pojawieniem się obrazu słychać dźwięk podobny do iskiernika w kuchence gazowej - dramat.


Nie wiem czy to jakaś prowokacja czy coś hehe. W pierwszym poście piszesz że jesteś z niego zadowolony a w drugim że tv nie działa tak jak trzeba :). Zdecyduj się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry