TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy da się w nim wyłączyć ta diodę pod napisem TCL, która pali mi się po wyłączeniu telewizora? Szczerze powiem, że mam telewizor od około 2tyg. ale obecnie nie bardzo mam czas go dogłębnie "zbadać", ani przekopać się przez tyle stron w temacie ( jak tylko czas się pojawi nadrobię zaległości : D, ale jakby teraz ktoś mógł na szybko dać znać czy jest taka opcja będę wdzięczny).
Póki co jestem bardzo zadowolony z tv, obraz bez zarzutów, android robi robotę i myślę, że za tą cenę to świetny wybór.

Kolego a więc tak. Wchodzisz w ustawienia następnie system , później wskaźnik czuwania i dajesz wyłącz
 

Fugaz1

New member
Czy ktoś orientuje się jak wygląda gwarancja w przypadku bad pixeli? Wczoraj dostałem TV i niestety po paru godzinach na środku wyskoczył widoczny zielony piksel. Oddawać czy dałoby się wymienić u producenta? Bo sam TV jest całkiem przyjemny.

Druga sprawa nie widziałem nigdzie w opcjach regulacji upłynniacza?
 

winforGD

New member
Nadal v143 to najnowsza wersja? Widzę, że z aktualizacją jest niezły poślizg. Poza tym nie zgadza mnie się jedna rzecz: czytałem, że TCL nie ma zamiaru wprowadzić nagrywania do tego telewizora, ale jednocześnie ma być Android TV 7, który ma natywne nagrywanie, więc jak to jest?
 

Pneumat2

New member
W sumie to już kolejna aktualizacja po 143 miała być dobry miesiąc temu, trochę długo im się schodzi testowanie nowego oprogramowania:p lekka ironia musi być. Znając życie to przez okres wakacji gucio zobaczymy nie aktualizacje i we wrześniu pewnie strzelą androida 7.0 który znowu będzie czekał pół roku na poprawki hehe. Myśle, że tak źle nie będzie ale fakt że ociągają się trochę.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo UpDate jest na cała Europę i jedna zmiana może powodować inne. Więc testy trwają długo .
 

tomczers87

New member
Zainstalowałem chrome na tv. Jak zrobić żeby wyszukiwało mi też strony głosów przez pilota bo corpawda wciskajac na mikrofon chrome wyskakuje pasek, mówię i pokazuje tekst ale po chwili znika i nic nie wyszukuje . A na CDA.pl jak chcemy wyszukując to wogole mi się nie wyswitla klawiatura wciskając w okienko
 

panda86

New member
Panowie a czy jest możliwość zapisania/eksportu ustawień tv (obraz, kalibracja)? Czy z każdym wyłączeniem prądu muszę na nowo klepać wszystko z ręki..? :/
 

Pneumat2

New member
Czy ktoś się orientuje czemu w aplikacji kodi przy oglądaniu treści wideo nie działa lokalne wygaszanie? Jak puszczam film w media center widać że na ciemnych scenach fajnie przyciemnia i czerń jest naprawdę extra ale w kodi w ogóle to nie działa. Czy zmiana aplikacji może wpływać na ogólne ustawienia telewizora?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Gdzie szukać przyczyny...? Nie robiłem jeszcze żadnej aktualizacji oprogramowania, może to coś zmienić w tej kwestii?

Jaka masz teraz wersje oprogramowania pewnie 143 bo jakbys mial starsza to by ci samo zaaktualizowalo do wersji 143 bo juz byla jakos 2 tyg temu aktualizacja sieciowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry