TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kalin86

New member
cześć, warto zakpic TCL LED U43P6046 w cenie 2tys? promo trwa na nie i sie zastanawiam czy plazme 42gt20 w sypilani wymienic na tego leda. zastosowanie: polsat cyfrowy + netflix -dla żony :)

ja w salonie mam sony 55xd8505.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tcl 43p60 masz za 1899 zł
Kalibracja gratis
Pilot do Obslugi głosowej gratis.

Samsung ma znacznie mniejsze aplikacje.
 

kalin86

New member
Mam przystawkę xiaomi mi box także na androidzie mi srednio zależy. Najważniejsze dla mnie to czerń i matryca jak najlepsze w tym przedziale cenowym. Wysyłka gratis?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

WALLY92

New member
Czy da się w nim wyłączyć ta diodę pod napisem TCL, która pali mi się po wyłączeniu telewizora? Szczerze powiem, że mam telewizor od około 2tyg. ale obecnie nie bardzo mam czas go dogłębnie "zbadać", ani przekopać się przez tyle stron w temacie ( jak tylko czas się pojawi nadrobię zaległości : D, ale jakby teraz ktoś mógł na szybko dać znać czy jest taka opcja będę wdzięczny).
Póki co jestem bardzo zadowolony z tv, obraz bez zarzutów, android robi robotę i myślę, że za tą cenę to świetny wybór.
 

irek.kapo

New member
Czy ten model posiada system poprawy płynności ruchu z regulacją ?.Może ktoś podrzucić filmik z fragmentem meczu piłki nożnej .Jaki jest input lag w trybie 4K ?Dzięki.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy da się w nim wyłączyć ta diodę pod napisem TCL, która pali mi się po wyłączeniu telewizora? Szczerze powiem, że mam telewizor od około 2tyg. ale obecnie nie bardzo mam czas go dogłębnie "zbadać", ani przekopać się przez tyle stron w temacie ( jak tylko czas się pojawi nadrobię zaległości : D, ale jakby teraz ktoś mógł na szybko dać znać czy jest taka opcja będę wdzięczny).
Póki co jestem bardzo zadowolony z tv, obraz bez zarzutów, android robi robotę i myślę, że za tą cenę to świetny wybór.

Tak. Da radę. Nie pamiętam dokładnie teraz gdzie ale w opcjach musisz popatrzeć. Jak ci nikt wcześniej dokładnie nie napiszę to popołudniu jak będę w domu to ci dam znać
 

mikecheck

Member
ponawiam moje zapytanie, a może rozwinę swoją myśl. Mam Samsunga i kartę CI od UPC. Ustawiam własną listę programów wg mojego uznania. Często jednak UPC odświeża listę programów i trzeba na nowo wyszukiwać programy w telewizorze, co kasuje zapamiętaną listę kanałów.

W przypadku Samsunga wystarczy przed wyszukaniem wyeksportować na USB obecną listę kanałów, następnie wyszukać na nowo i przy pomocy programu na komputerze edytować tak aby zachować starą listę + nowe programy, które telewizor wyszukał.

Pytanie czy na TCL jest taka możliwość lub czy jak wyszukuje na nowo to jedynie aktualizuje, nie psując już zapamiętanych programów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry