TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

piotrekb84

New member
Kolego pneumat potwierdzam Twój problem.Po rozmowie z Panem Markiem wymianie spostrzeżeń mam pytanie czy masz wpięty może do tv moduł CI ??

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
słuchaj dzisiaj miałem trochę czasu żeby sprawdzić twój problem ale on u nas się nie pojawia.odpalałem materiały z różny źródeł.zadzwoń to pogadamy 600059618.

Telefonicznie jestem narazie nie osiągalny, test miarodajny trzeba przeprowadzić inaczej. Kiedy słuchawki nie są wpięte do portu to proszę odłączyć telewizor z zasilania na kilka minut i odpalić ponownie tv, jak się uruchomi podpiąć słuchawki i zobaczyć czy jest dźwięk. On przez jakiś czas zapamiętuje słuchawki i działają ale jak się odepnie i jakiś czas nie będzie się korzystało to jak się je włoży jeszcze raz to już nie dzialają.
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member

Attachments

  • IMG_1814.JPG
    IMG_1814.JPG
    208,3 KB · Wyś: 62

wielkibill

New member
Nie, wcale.. Ty się gościu z choinki urwałeś

Ty naprawdę masz chyba jakiś problem ze sobą. Cofnij się do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem, w szczególności czym jest "interfejs/złącze HDMI a czym jest przewód HDMI.

Wklejasz coś czego nawet nie rozumiesz. Zaczynasz pisać o przewodach, później wyskakujesz o wersji złącz. Litości...
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
Ty naprawdę masz chyba jakiś problem ze sobą. Cofnij się do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem, w szczególności czym jest "interfejs/złącze HDMI a czym jest przewód HDMI.

Wklejasz coś czego nawet nie rozumiesz.

Chyba wiadomo że jak napisałem kabel 2.0 to chodzi o przewod który posiada określony interfejs. Fizycznie kabel jest 2.0 hehe jak Ty tak zrozumiałeś to ja dziękuję, a Ty domyślny nie jesteś tylko łapiesz za słówka non stop.


Jak idzisz do sklepu to poprosisz sprzedawcę o ładny kabel z gumowym oplotem koniecznie z interfejsem 2.0 czy po prostu powiesz poproszę hdmi 2.0 . Ale gosc..
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Skaczcie te głupie dyskusje i wywyższanie kto coś lepeij napiszę a kto gorzej bo robi się wiocha na forum. A co do tv ma ktoś może jakiś fajny pilot do niego ?
 

wielkibill

New member
Chyba wiadomo że jak napisałem kabel 2.0 to chodzi o przewod który posiada określony interfejs. Fizycznie kabel jest 2.0 hehe jak Ty tak zrozumiałeś to ja dziękuję, a Ty domyślny nie jesteś tylko łapiesz za słówka non stop.

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Następnie pokaż mi przewód HDMI który posiada inny określony "interfejs" niż 19 pinowy. I nie ma czegoś takiego jak "fizycznie kabel jest 2.0". Więc nie wprowadzaj po raz kolejny innych ludzi w błąd jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz.
 

wielkibill

New member
Znasz pojęcie sarkazmu??? Nabijam się z Ciebie rozumiesz??

Tak, tak, a co innego pozostało ci już napisać.

Cytując autora artykułu:

"Warto przy tym pamiętać, że nie istnieje coś takiego jak kabel HDMI 2.0 (podobnie, jak nie ma kabli HDMI 1.0 czy 1.4) – wszelkie tego typu określenia, podobnie jak dodatkowe oznaczenia, jak kabel UltraHD, 3D czy cokolwiek innego to tylko radosna twórczość producentów i zabieg marketingowy, mający zwiększyć zainteresowanie produktem."

Szukaj więc dalej przewodu w oplocie z interfejsem 2.0. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:

wielkibill

New member
A ja ci powtórzę po raz kolejny: nie ma czegoś takiego jak kabel HDMI 2.0. a więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeśli natomiast jesteś zbyt ograniczony aby to zrozumieć opierając się o specyfikacje i wytyczne przedstawione hdmi.org i dla ciebie wiedza naukowa jest podrzędna w stosunku do twojej wiedzy wyssanej z palca, to będę śledził każdy twój post i wytykał błędy. Ot, takie hobby.

Pisać, możesz ile chcesz i co chcesz. Twoje prawo. Jeśli natomiast próbujesz komuś pomóc lub udzielać rad, to tak jak pisałem już poprzednio; nie pisz bzdur jeśli nie masz w tym temacie pojęcia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pneumat2

New member
A ja ci powtórzę po raz kolejny: nie ma czegoś takiego jak kabel HDMI 2.0. a więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeśli natomiast jesteś zbyt ograniczony aby to zrozumieć opierając się o specyfikacje i wytyczne przedstawione hdmi.org i dla ciebie wiedza naukowa jest podrzędna w stosunku do twojej wiedzy wyssanej z palca, to będę śledził każdy twój post i wytykał błędy. Ot, takie hobby.

Pisać, możesz ile chcesz i co chcesz. Twoje prawo. Jeśli natomiast próbujesz komuś pomóc lub udzielać rad, to tak jak pisałem już poprzednio; nie pisz bzdur jeśli nie masz w tym temacie pojęcia.

Piszesz bzdury w tematach o których nie masz zielonego pojęcia, chcesz niby komuś pomóc, udzielać rad ale nie wiesz o co chodzi, NIE PISZ BZDUR !!
 
Ostatnia edycja:

wielkibill

New member
Piszesz bzdury w tematch o których nie masz zielonego pojęcia, chcesz niby komuś pomóc, udzielać rad ale nie wiesz o co chodzi, NIE PISZ BZDUR !!

Może ci umknęło a może celowo zignorowałeś, a więc powtórzę autora jednego z wielu artykułów:

"Warto przy tym pamiętać, że nie istnieje coś takiego jak kabel HDMI 2.0 (podobnie, jak nie ma kabli HDMI 1.0 czy 1.4) – wszelkie tego typu określenia, podobnie jak dodatkowe oznaczenia, jak kabel UltraHD, 3D czy cokolwiek innego to tylko radosna twórczość producentów i zabieg marketingowy, mający zwiększyć zainteresowanie produktem."

"Jest to informacja na przyszłość, bo mogę się założyć, że lada chwila zobaczymy istny wysyp kabli specjalnie dla 4K. Zapewne niektórzy sprzedawcy będą nawet pisali, że to kable HDMI 2.0. Pamiętajcie – nie ma czegoś takiego jak kabel HDMI 2.0. Istnieją tylko 4 rodzaje kabli HDMI:

Standard HDMI
High Speed HDMI
Standard HDMI with Ethernet
High Speed HDMI with Ethernet"

Koniec cytatu i wszystko w temacie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry