TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
Gdzie sie sprawdza wersje oprogramownia?

No i po podaczeniu przez coaxial (kabel od subwoofera, czy to jakas roznica?) dalej sa szumy i trzaski przez AV (Yamaha), zwlaszcza z tweetera. Dzwiek przesylany jest cyfrowo przez ARC i spdif, wiec to raczej wina oprogramowania (postac cyfrowa audio jest znieksztalcona).
Kabel koncentryczny ma gdzies z 1.2m, wiec nie jest za dlugi.

Czy ktos tez ma znieksztalcony dzwiek przez spdif?

Ktos mowil ze ma byc naprawiony problem z ARC, moze to samo tyczy sie spdif?
@rad0ne ?

Tv podłączony przez spdif, działa, dość długo się zastanawia przy opcji passtrought zanim uruchomi ścieżkę dźwiękową ale działa bez szumu. U mnie natomiast potrafi zrywać przekazywanie dźwięku i raz działa a raz nie. Proponuje wyłączyć hdmi arc i sprawdzić na samym spdif podłączając bezpośrednio pomijając urządzenie av(odłączyć kabel hdmi od urządzenia av). Faktycznie sporadycznie tez zdarzają się u mnie trzaski ale generalnie jest ok:) wejdź w android m potem na ustawienia, następnie informacje i skontaktuj się z nami.
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
Miałem wcześniej Tv boxa który miał podobne parametry jak bebechy w naszych Tv i dużo bawiłem się kodi i niestety na androidzie jest bardzo dużo problemów związanych z przesyłaniem dźwięku do urządzenia odbiorczego. Tony postów na różnych forach itp. Mi nie udało się do dzisiaj dla kodi poprawnie tego skonfigurować choć może to i wina sprzętu, że jest taki wybredny hehe:)
 
Ostatnia edycja:

vanishHD

New member
Po deklaracji pomocy od Marka widać w czym TCL może przegonić androidową konkurencję - częste update'y z uwzględnieniem sugestii i błędów zgłaszanych przez klientów.

Kiki nie odpisał, więc może Marek wie czyjej produkcji są matryce w P60? AUO, Samsung, Sharp? Wszystkie calaże mają od tego samego producenta?

Osobiście czekam na TCL/Thomson na VA Direct LED + 100Hz + regulacja płynności jak w Sony/Samsung. Może 2018 r przyniesie nie tylko mnie miłą niespodziankę :)
 

Pneumat2

New member
Po deklaracji pomocy od Marka widać w czym TCL może przegonić androidową konkurencję - częste update'y z uwzględnieniem sugestii i błędów zgłaszanych przez klientów.

Kiki nie odpisał, więc może Marek wie czyjej produkcji są matryce w P60? AUO, Samsung, Sharp? Wszystkie calaże mają od tego samego producenta?

Osobiście czekam na TCL/Thomson na VA Direct LED + 100Hz + regulacja płynności jak w Sony/Samsung. Może 2018 r przyniesie nie tylko mnie miłą niespodziankę :)


Chyba chciałeś zapytać odwrotnie:p Czy to prawda, że Samsung i Sharp biorą wyświetlacze od TCL?:)
 

Pneumat2

New member
update sieciowe nie widzi nowego oprogramowania system jest aktualny

instrukcja wgrywania :
Software upgrade by USB
Copy the file V8-T658T01-LF1V143.zip at the root of the USB drive formatted in FAT32
Do not unzip the file
Insert USB drive in the port USB 2.0 of the TV
Display the menu by pressing the key ‘HOME’ of the remote control:
Select ‘Settings’
Select ‘About’
Select ‘local update’ & confirm with the key ‘OK’: the TV checks the software file
If OK, a new window will be displayed. Confirm with the key ‘OK’ to launch the update
The update of the software starts. The update time is around 10 minutes
Once achieved, the TV restarts by itself.
 

Pneumat2

New member
I jeszcze jedno pytanie czy telewizor otrzyma dostęp do roota? Na tą chwile w ogóle nie można przerzucać plików pomiędzy dyskiem a pamięcią wewnętrzną. Proszę o informację w tej sprawie. Jeżeli jest możliwość to ja poproszę takie oprogramowanie.
 

Fabus

New member
Tv podłączony przez spdif, działa, dość długo się zastanawia przy opcji passtrought zanim uruchomi ścieżkę dźwiękową ale działa bez szumu. U mnie natomiast potrafi zrywać przekazywanie dźwięku i raz działa a raz nie. Proponuje wyłączyć hdmi arc i sprawdzić na samym spdif podłączając bezpośrednio pomijając urządzenie av(odłączyć kabel hdmi od urządzenia av). Faktycznie sporadycznie tez zdarzają się u mnie trzaski ale generalnie jest ok:) wejdź w android m potem na ustawienia, następnie informacje i skontaktuj się z nami.

Takie coś mam. Nie widzę wersji.
 

Attachments

  • IMG_20170610_131720.jpg
    IMG_20170610_131720.jpg
    20,7 KB · Wyś: 184
  • IMG_20170610_131709.jpg
    IMG_20170610_131709.jpg
    21,1 KB · Wyś: 181
Status
Zamknięty.
Do góry