TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
Takze jeszcze raz dziękuje, jeszcze dodam ze wszystkie ustawienia i zawartość idzie w piz... wiec lepiej się przygotować:) kodi od nowa to jest trochę zabawy:)
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
A da radę to wgrać , jak wchodzi się do aktualizacji później aktualizacja lokalna i wybrać USB? I ten plik ? A co z automatyczną aktualizacja kiedyś się pojawi czy raczej nie ?
 

KaszaWspraju

New member
Software:

ht tps://we.tl/riq1KoQHO4

wgraj do USB root,
USB do TV,
wtyczka z gniazdka,
trzymając POWer On na klawiaturze włącz wtyczkę
trzymaj power ON do momentu aż pojawi się komunikat o aktualizacji
cierpliwie czekaj
'' botowalny '' USB czy po prostu na USB, latka waży coś ok 1,3gb.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
A da radę to wgrać , jak wchodzi się do aktualizacji później aktualizacja lokalna i wybrać USB? I ten plik ? A co z automatyczną aktualizacja kiedyś się pojawi czy raczej nie ?

Z telewizora nie rusza ani z lokalnej instalacji ani z wyszukiwania sieciowego, tylko według instrukcji uprzejmego kolegi Marka
 

KaszaWspraju

New member
Z NTFS też nie ruszyło, tylko fat32. Trochę szkoda bo ten system plików jest mocno przestarzały.

Pierwszy zgrzyt. Przy przetłaczaniu programów brak (a był) paska na dole z informacją co jest aktualnie nadawane. Tylko w lewym rogu na środku nazwa kanału i sąsiadujące nad i pod.
 
Ostatnia edycja:

Jeti333

New member
Nie wiem czy TCL opanował aktualizacje over-the-air bo w europie to chyba ich pierwsze telewizory z androidem (pominę Roku TV w Stanach). Jeśli nie wypchną aktualizacji aby telewizory automatycznie ją zainstalowały to udostępnią ją na swojej stronie, np tutaj:
Zakup telewizorów i przewodnik po zakupach

Tak robią dla starszych modeli telewizorów bez androida.

Instalowanie aktualizacji pobranej z linka z publicznego internetu jest bardzo niebezpieczne. Poza systemem przecież ktoś mógł tam dorzucić wirusa, np keyloggera zbierającego wpisywane hasła. Udostępnianie tego linka dalej czy rekomendowanie go wydaje mi się nieodpowiedzialne.

Trochę zdrowego rozsądku polecam! Nie wolicie poczekać z instalowaniem aktualizacji aż zostanie ona tradycyjnie udostępniona przez producenta? Przecież to na pewno kwestia paru dni.
 

Pneumat2

New member
Dla mnie w tej aktualizacji największy zgrzyt to zdupione napisy a mianowicie duże pole tła napisów i strasznie duże odstepy a do tego jakieś wielkie są i w ogóle nie można tego regulować. Wcześniej napisy mialy tło ale było delikatne i nie zajmowało tyle bezsensownej powierzchni a do tego były mniejsze. Wcześniej dla mnie wielkosc i tło było idealne a teraz mi się nie podoba. W ogóle te tło dla napisów jest nieladne. Najlepiej zrezygnować z tła i dać normalne białe napisy. Na zdjęciach widać jak wyglądają ładne białe napisy, są wbudowane w film i nasze w odtwarzaczu media center.
 

Attachments

  • IMG_1709.JPG
    IMG_1709.JPG
    78,8 KB · Wyś: 65
  • IMG_1711.JPG
    IMG_1711.JPG
    75,5 KB · Wyś: 70

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
A co do filmów 4k np z Netflixa. Jak oglądam jakiś serial to pokazuje mi max rozdzielczość 2160 i niby wykorzystuje 15mb mojego neta a mam 300 to max która jest na netfilxie czy można osiągnąć więcej a ja mam coś nie tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry