TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Luke91PL

New member
Pojawiła sie w sklepie aplikacja hbogo, moje szczęście jest takie, że mi akurat nie odtwarza żadnego filmu (błąd 5.1) android 7 (nie pamietam ktora wersja)
 

pstep

New member
Czy ktoś dysponuje wersją 8 systemu do aktualizacji lokalnej z pendrive? Mam wszystko dobrze skonfigurowane i nie chcę instalować wszystkiego od początku.
 

Luke91PL

New member
Pytalem znajomych i na innych tv czy boxach im chodzi, więc widocznie inne wersje tclowego andka 7 nie współgrają z aplikacją hbo


Która wersja oprogramowania to ten oficjalny android 7?
 
Ostatnia edycja:

madekp

Member
Oficjalne info z supportu HBO GO POLSKA cyt. ,,Pańskie urządzenie tv TCL P6046 nie jest wspierane przez HBO GO, w związku z tym aplikacja nie będzie działać poprawnie. Pozdrawiamy serdecznie.
 

aocaoc

New member
Nie prawda - na tv Kikiego działa.
pytanie czy to jedyny egzemplarz TCL na świecie na którym hbo go działa? ;) bo pomijając kwestię zasług Kikiego i Marka za softy, które łatają TCLe, za co szacun oczywiście i wdzięczność - nie odnosicie wrażenia, że to jednak dość dziwaczna sytuacja, i że użytkujemy jakiś eksperymentalny produkt, który jednak nie działa dobrze? kalibracja kolorów, hdr, dźwięk, apki, porty... :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry