TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

_Mayday_

New member
Witam,
Posiadam TCL U43P6046, mam kilka pytań do was

  1. Czy aktualizować soft, czy nowe nie mają więcej błędów? Aktualnie jest v143 android 6.0.1. Zależy mi na stabilnym sofcie. Z tego co piszecie v173 najlepsza.
  2. Czy matryca w moim modelu jest ok? T430QVN03.0 (AUO)
  3. Czy da się zainstalować player.pl? Czy pozostaje przez przeglądarkę i ile zadziała (dziś sprawdzę).
  4. Jak poradzić sobie z odtwarzaniem dźwięku w filmach, wyskakuje okienko nie obsługuje tego formatu. Chodzi o AC3 5.1.
Kiki proszę przedstaw mi ofertę na PW na kalibrację i pilota RC602 S.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam,
Posiadam TCL U43P6046, mam kilka pytań do was

  1. Czy aktualizować soft, czy nowe nie mają więcej błędów? Aktualnie jest v143 android 6.0.1. Zależy mi na stabilnym sofcie. Z tego co piszecie v173 najlepsza.
  2. Czy matryca w moim modelu jest ok? T430QVN03.0 (AUO)
  3. Czy da się zainstalować player.pl? Czy pozostaje przez przeglądarkę i ile zadziała (dziś sprawdzę).
  4. Jak poradzić sobie z odtwarzaniem dźwięku w filmach, wyskakuje okienko nie obsługuje tego formatu. Chodzi o AC3 5.1.
Kiki proszę przedstaw mi ofertę na PW na kalibrację i pilota RC602 S.

1. Decyzja zależna od potrzebnych programów. Ja pozostaje przy v173. Każda miała niedociągnięcia albo użytkownicy nie potrafili skonfigurować. Ostatnia dostępna wersja androida 7 nie ma prawie żadnych skarg.
2. Jak dobrze wygląda to jest ok :)
3. aplikacja player.pl podobno nie działa, lepiej przez kodi i wtyczkę telewizja polska
4. sprawdź inny media player, np kodi albo vlc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślę że się zdziwisz.
I z poziomu wyszukiwarki działa teraz bezpośrednio CDA czy Zalukaj.
 

rafalcool1

New member
Witam, wiadomo już może coś na temat nowego softu? Zastanawiam się nad v353 czy jest sens czekac???
Wersja v353 jest słaba.Na YT buforuje co chwilę przy filmach 4K (na v161 brak takich bugów).
Na v353 zablokowali też ustawienia zaawansowane obrazu.
Totalna porażka im nowszy tym gorzej.Wracam do v161 bo szkoda czasu na te niedoróbki.
Swoją drogą udostępnianie "po cichu" niesprawdzonego oprogramowania to traktowanie klienta jako królika doświadczalnego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U nas v353 działa bez problemów.
Wszystkie aplikacja działają bez buforowania. Zapraszam na pokaz.
 

janusz

New member
Bez reklam
v353 jest na razie najlepszym softem. YT 4K działa bez najmniejszego buforowania. Nie wgrywałem co prawda wersji od marek-urania a wersję aktualizującą (bez utraty ustawień).
 

rafalcool1

New member
U nas v353 działa bez problemów.
Wszystkie aplikacja działają bez buforowania. Zapraszam na pokaz.
Nie wszystkie.
Przecież aby obejrzeć np. jakiś filmik to musi kawałek zbuforować do pamięci podręcznej.
To chyba każdy wie.
To jest typowe "lanie wody" skąd wiesz jaki materiał oglądam i że ten sam u Ciebie się odtworzy bez buforowania?
 

pako_umrzyj

New member
Przy dobrym necie buforowania nie odczujesz, nawet na materiałach 4K. v353 chodzi bardzo dobrze, v315 czasami gubiła klatki na materiałach 4k/60fps jednak nigdy nie miałem buforowania.
Netflix na v315 też czasem lagował ale restart apki pomagał, teraz problemów nie mam - YT i netflix.
Reszta śmigała dobrze u mnie, nie uzywalem wifi wiec nie wyraze sie na problemy z uśpieniem :)
Kino po światełko działa dobrze od początku.

Więc dziwny przypadek z buforowaniem, sprawdź neta, przywróć ustawienia fabryczne a moze wadliwa sztuka sie trafila
 

limarus

New member
A ja powiem że na najnowszym sofcie mam straszny problem z Netflixem. Gdy odpalam materiał ładnie szybko wskakuje na 4k ale po chwili spada do 480p i tak już zostaje. Gdy od razu sprawdzę speed test to nie ma żadnego problemu, 110Mbps/10Mbps, więc to nie sieć.
Próbowałem już resetować Netflix, usuwać aktualizacje, usuwać ustawienia sieci i nic. Problem cały czas występuje.

Jakieś sugestie? Na wcześniejszym sofcie czasami Netflix też chodził gorzej ale nie było to tag nagminne jak teraz że trzeba co minutę puszczać od nowa żeby nie oglądać w 480p.

Dodam że korzystam z wifi ale testowo podpiąłem się po kablu i sytuacja jest identyczna.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry