TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

tomasz.k

New member
tomasz.k - z całą pewnością nie musisz się obawiać.

Kiki moze to niejasno przedstawilem, ale ja szanuje czyjs czas (sam mam malo) i zawracanie glowy Panu Markowi to moim zdaniem czyste jego marnotrawstwo. Najprosciej naprawic problem albo chociaz udostepnic jakos rozwiazanie ktore ludzie beda w stanie zastosowac.

Jak sobie nie poradze to pewno zadzwonie do Marka, jak on sobie nie poradzi to serwis a jak to nie pomoze to mam pol roku od zakupu na wycofanie pieniedzy z transakcji i powiem zeby sobie zabierali ten sprzet :p
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież zrobisz jak uważasz.
Nie ma i nigdy nie będzie firmy który się zawsze i wszystkim spodoba czy możliwościami, czy to wyposażeniem , czy wartością.
Marek pomaga potrzebującym.
 
Nie wiem czy było (pewnie tak), ale jak podłączanie P60 do wzmacniacza. Ja mam Luxmana L-435 i chciałem do niego niedawno podłączyć TCLa do stereo i zrobiłem to kablem (jack-chinch) od wyjście słuchawkowego z tv do RCA we wzmacniaczu, ale dźwięku wtedy nie ma ani z tv ani przez wzmacniacz. Jak wy podłączaliście aby to działało w tym modelu?

Ja to zrobiłem w ten sposób, że podłączyłem do gniazda słuchawek i restart TV i pomogło i jeszcze jeden warunek musisz mieć wyłączone szybkie uruchomianie TV bo inaczej dupa z tego będzie, więc normalny długi start musi być.
 

Cruel BLR

New member
Dzień dobry. Jestem z Białorusi (używam tłumacza). Poinformuj mnie proszę szanowanych członków forum, byłem nieobrabiany 162 został zaktualizowany do 7 android i stało się bardzo źle pracować. Czy ktokolwiek może mieć 162. Podaj link do chmury. I ogólnie dla wszystkich firmware TCL 55P6046. Dziękuję bardzo. Nawiasem mówiąc, telewizor w cenie jakości, w moim najlepszym wydaniu.
 

Fanatyk19

New member
Dziś zainstalowała mi się aktualizacja do wersji 7.0 , niestety mam problem z apka Youtube, ogólnie filmy działają, ale jeśli włączę byle jaki stream na YT na żywo to po parunastu sekundach przerywa mi i wywala błąd , że ""odtwarzanie filmu zostało przerwane,spróbuj jeszcze raz. Zgłoś ten identyfikator,żeby pomóc nam rozwiązać problem: (za każdym razem inny identyfikator) "" Apke czyściłem, aktualizowałem itd ale nic to nie dalo
 

akhil

New member
Dziś zainstalowała mi się aktualizacja do wersji 7.0 , niestety mam problem z apka Youtube, ogólnie filmy działają, ale jeśli włączę byle jaki stream na YT na żywo to po parunastu sekundach przerywa mi i wywala błąd , że ""odtwarzanie filmu zostało przerwane,spróbuj jeszcze raz. Zgłoś ten identyfikator,żeby pomóc nam rozwiązać problem: (za każdym razem inny identyfikator) "" Apke czyściłem, aktualizowałem itd ale nic to nie dalo

Mam również do czynienia z tym problemem ..

Występuje z powodu czasu zmieniającego się automatycznie na czas USA .. (błąd oczywiście w oprogramowaniu tcl). Czas kręci się w czasie i czasie w USA. Aplikacja YouTube jest zdezorientowana i wyświetla błędy w filmach na żywo :) ..

Oto, co dzieje się w tle ...

Naprawiłem ten problem.
Kroki:
1. Przejdź do ustawień i "godzina i data". W określonym czasie i czasie zmień strefę czasową na inną strefę czasową i kliknij "automatyczna synchronizacja", aby wyłączyć.

2. Następnie w "Ustawienia" kliknij "o" tam kliknij "Uruchom ponownie".

3. Po uruchomieniu telewizora, ponownie przejdź do "Time and Date" i wybierz swoją normalną strefę czasową, a następnie kliknij "automatyczna synchronizacja".

3. Teraz nie masz problemów z obracaniem czasu na Kodi / YouTube lub czymkolwiek ..

4. Teraz wyczyść dane z aplikacji YouTube i spróbuj odtworzyć wideo na żywo. Tym razem gra powinna być perfekcyjna.

Jestem z Indii i nie znam polskiego, dzięki Google przetłumaczyć na pomoc w tłumaczeniu.

Mam nadzieję, że wszyscy rozumiecie, co powiedziałem
 

Cruel BLR

New member
Dziś zainstalowała mi się aktualizacja do wersji 7.0 , niestety mam problem z apka Youtube, ogólnie filmy działają, ale jeśli włączę byle jaki stream na YT na żywo to po parunastu sekundach przerywa mi i wywala błąd , że ""odtwarzanie filmu zostało przerwane,spróbuj jeszcze raz. Zgłoś ten identyfikator,żeby pomóc nam rozwiązać problem: (za każdym razem inny identyfikator) "" Apke czyściłem, aktualizowałem itd ale nic to nie dalo
Dzień dobry. Jestem waszym białoruskim przyjacielem, nie wiem ani nie rozumiem.
Youtube lepiej wycofać wersję i przestanie działać źle, metoda jest sprawdzana na 7
 

romeczek7

New member
Panowie czy ktoś rozwiązał problem z przycinaniem się obrazu i dźwięku na Netflix po aktualizacji do and7. Walczę z tym bezskutecznie. Pisałem do Marka, ale nie odpisuje.
 

akhil

New member
Jeśli ktoś ma problemy z najnowszą aplikacją YouTube, masz dwie możliwości ...

1. Kliknięcie Odinstaluj aktualizacje w aplikacji YouTube. I za pomocą wersji 1.3.11

2. Za pomocą inteligentnej aplikacji YouTube TV.
https://smartyoutubetv.github.io/en/
Inteligentna aplikacja YouTube jest dobra i płynna.

Kłopoty z Netflix ...

1. Kliknij Odinstaluj aktualizacje aplikacji Netflix. To będzie dobrze ...

Pamiętaj, aby wyłączyć "Automatyczne aktualizowanie aplikacji w Sklepie Play".
 

Pneumat2

New member
Mam również do czynienia z tym problemem ..



Występuje z powodu czasu zmieniającego się automatycznie na czas USA .. (błąd oczywiście w oprogramowaniu tcl). Czas kręci się w czasie i czasie w USA. Aplikacja YouTube jest zdezorientowana i wyświetla błędy w filmach na żywo :) ..



Oto, co dzieje się w tle ...



Naprawiłem ten problem.

Kroki:

1. Przejdź do ustawień i "godzina i data". W określonym czasie i czasie zmień strefę czasową na inną strefę czasową i kliknij "automatyczna synchronizacja", aby wyłączyć.



2. Następnie w "Ustawienia" kliknij "o" tam kliknij "Uruchom ponownie".



3. Po uruchomieniu telewizora, ponownie przejdź do "Time and Date" i wybierz swoją normalną strefę czasową, a następnie kliknij "automatyczna synchronizacja".



3. Teraz nie masz problemów z obracaniem czasu na Kodi / YouTube lub czymkolwiek ..



4. Teraz wyczyść dane z aplikacji YouTube i spróbuj odtworzyć wideo na żywo. Tym razem gra powinna być perfekcyjna.



Jestem z Indii i nie znam polskiego, dzięki Google przetłumaczyć na pomoc w tłumaczeniu.



Mam nadzieję, że wszyscy rozumiecie, co powiedziałem



U mnie to pomaga ale góra na godzinę a potem znowu wymusza inną strefę czasową. Jedyne rozwiązanie na tą chwilę to ustawić strefę czasową na -11 Samoa i działa cały czas. Niestety godzina wskazywana jest błędnie ale to akurat jestem w stanie narazie przeżyć.
 

akhil

New member
U mnie to pomaga ale góra na godzinę a potem znowu wymusza inną strefę czasową. Jedyne rozwiązanie na tą chwilę to ustawić strefę czasową na -11 Samoa i działa cały czas. Niestety godzina wskazywana jest błędnie ale to akurat jestem w stanie narazie przeżyć.
Spróbuj zmienić na format 24-godzinny.

Wypróbuj parę do restartu, wszystko będzie dobrze ...

Problem powtórzył się dla mnie po wyłączeniu telewizora z powodu awarii zasilania. Potem, po wykonaniu tego kroku, naprawił to dla mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry