TCL Seria C70

adambe

Member
Uff. Udało mi się uruchomić tv plikiem 369.
Na dzisiaj kończę, jutro go zaktualizuję , tylko jeszcze nie wiem który soft wybrać. Na razie całkiem spoko jedzie na starym dobrym 369. Wszystko działa
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czy jest możliwość naprawy systemu bez programatora?

Dopóki coś się kręci to jest nieźle bo powinno dać się uruchomić metodę boot upgrade.
Osobiście w podobnych przypadkach pomogło mi wgranie v369 i v173.
W tym wątku po mojej radzie adambe potwierdził wstępnie sukces z v369

Jeśli się uruchomi po takim downgrade to możesz zrobić też upgrade. Przy dużej zmianie wersji lepiej przez boot upgrade.
 

adambe

Member
Dzisiaj rano zonk. Nie działa internet. Ani po wifi, ani po kablu. Wisi napis "połączono brak internetu"
Po ponownym uruchomieniu tv zaproponował aktualizację. Moja zgoda- po kilku minutach zaktualizował się do wersji V658 i teraz wszystko ok. Może szybkie uruchamianie nie jest takie szybkie, trwa ok 35sek., ale w porównaniu do ponad 2 minut przed aktualizacją to i tak znaczna poprawa.
 

blady313

New member
Problemem okazały się być pamięci USB. Wykorzystałem stary 8GB pendrive i system v568 zainstalował się bez problemu. Działa znacznie lepiej niż v551.
Skalibrowałem kolory i efekt jest zadowalający natomiast chciałbym prosić o ustawienia kalibracji kogoś kto się na tym zna lepiej ode mnie. Jestem ciekaw czy można coś jeszcze wycisnąć z tej matrycy. Pozdrawiam serdecznie i Dziękuję
 

xRAFx

New member
Kilka dni temu przyszła mi aktualizacja z powietrza do v570 dla 55C7006.
Po aktualizacji factory reset i wszystko jak na razie działa poprawnie.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Iwisnik,
a ja dziś miałem pyszny obiad... tylko po co pisać na forum.
Jak producent udostępnia to tylko kwestia czasu.
Po co dodatkowo spamujesz forum cytując poprzedni post?
Zapoznaj się z regulaminem i netykietą.
 

madekp

Member
Czy ustawienia i lista kanałów pozostały na swoim miejscu po aktualizacji wczorajszej? Czy też trzeba na nowo ustawienia wklepywać np. kalibracja czy lista kanałów?
 

Fulcrum29

New member
Po aktualizacji, o której mowa TV zdążył mi się już 2 razy sam uruchomić ponownie. Nie działa netflix. Długo byłem wyrozumiały i cierpliwy wobec tego telewizora i jego wiecznych bolączek, ale już mam po prostu tego ***************u dosyć. Nigdy więcej takiego gówna jak TCL. Głupi byłem, ale wyciągnę z tego lekcję. Lepiej dopłacić i mieć spokój niż się potem denerwować.
 

Pollaik

Klub HDTV.com.pl
vip
Po aktualizacji OTA wszystko zostaje tak,jak było.Trudno przewidzieć, jak ten "niesforny dzieciak" będzie się zachowywać w przyszłości.Pewnie bez tradycyjnej głębokiej lewatywy się nie obejdzie
 
Po aktualizacji, o której mowa TV zdążył mi się już 2 razy sam uruchomić ponownie. Nie działa netflix. Długo byłem wyrozumiały i cierpliwy wobec tego telewizora i jego wiecznych bolączek, ale już mam po prostu tego ***************u dosyć. Nigdy więcej takiego gówna jak TCL. Głupi byłem, ale wyciągnę z tego lekcję. Lepiej dopłacić i mieć spokój niż się potem denerwować.

Mi aplikacja się otwiera, w sumie to nie odpalałem filmu żadnego. A jak to u Ciebie wyglądało ?
 

lwisnick

New member
Czy ktoś próbował na 49C70 odbierać testowo uruchomione aktualnie transmisje DVB-T2? Teoretycznie zgodnie ze specyfikacją powinno się dać, ale u mnie nie działa i zastanawiam się czy to wina TV, który jednak nie obsługuje planowanego u nas nowego standardu, czy problem jest gdzie indziej.
Gwoli wyjaśnienia, po ręcznym wpisaniu odpowiedniej częstotliwości wyświetla się informacja o sile i jakości sygnału (ok. 100%), ale po kliknięciu szukaj nie odnajduje żadnego programu
 
Do góry