TCL Seria C70

jimrapc

New member
So I bought new TV (55DC760) in October as "NEW MODEL" and I will not get Android 9.0 update (which is kinda out of date by now - 10.0 (Q) already out for manufacturers and developers) one year after? This is not exactly good software support from the manufacturer. It is sad. Very sad...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Only new models are equipped with Android 9.0
But TCL probably did not inform that it will update models from Android 8.0 to 9.0.
Sorrry.
 

seger75

New member
Ja miałem to samo... to wina dekodera polsatu... wymieniłem bezpłatnie w punkcie polsatu i teraz jest ok.

Zmieniłem dekoder i zdarza się to samo ale już nie tak często. A wiesz może jak podłączyć dekoder CP soundbar i tv by włączać i wyłączać jednym pilotem? U mnie wyłączam pilotem od tv a włączam od dekodera
 

sp33d1984

New member
Podłączenie do pc

Witam

Mam TCLA C70 czy da się go podłączyć do PC tak żeby nadawał w rozdzielczości 4k? Karta graficzna GTX 1070 Jak wybiorę rozdzielczośc 4k to nadaje tylko w 30hz i obraz miga. Pow wybraniu 60 HZ ekran jest pusty.

Pozdrawiam
 

LukaszNDM

New member
Z tego co wyczytałem aktualizacja TV z serii C70 na poziomie Androida już się zakończyła, czyli wyżej niż 8 nie przeskoczymy, czy soft będzie nadal aktualizowany i modyfikowany czy już jest to koniec - wsparcia dla tej serii TV ???
 

firefl

Active member
Bez reklam
Z tego co wyczytałem aktualizacja TV z serii C70 na poziomie Androida już się zakończyła, czyli wyżej niż 8 nie przeskoczymy, czy soft będzie nadal aktualizowany i modyfikowany czy już jest to koniec - wsparcia dla tej serii TV ???

Ja to mam problemy ze zrozumieniem... Jak już czytałeś to teraz pytasz czy ktoś wcześniej kłamał?
 

LukaszNDM

New member
porostu szukam potwierdzenia informacji które tu wyczytałem , a forum nie czytam regularnie bo TV nie jest moim życiem a dodatkiem uprzyjemniającym spędzanie wolnego czasu .:) Tv zakupiony Tu . wiec bez spiny.
 

firefl

Active member
Bez reklam
porostu szukam potwierdzenia informacji które tu wyczytałem , a forum nie czytam regularnie bo TV nie jest moim życiem a dodatkiem uprzyjemniającym spędzanie wolnego czasu .:) Tv zakupiony Tu . wiec bez spiny.

To wyjaśniam według mojej wiedzy: nowy android tylko na platformę 2019.
Nie widziałem żadnej informacji o zaprzestaniu aktualizacji w formie prób usuwania błędów.

Ja nie sprzedaję telewizorów... Niemniej czasem mam problemy ze zrozumieniem pytań...
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam, czy idzie podłączyć jakiś zestaw 2 glosniki + subofer, tak żeby z głośnika tv też grał dźwięk?

Spodziewałbym się, że optyk skonwertowany zewnętrznie na analog zadziała.
Można znaleźć bardziej skomplikowane rozwiązania.
Co prawda nie rozumiem po co ale... co kto lubi.

A pewnie minimalnie choć zauważalnie się rozjedzie czas z obu źródeł.
 
Do góry