TCL Seria C70

firefl

Active member
Bez reklam
Sorry but I seemed very clear, we were talking about Amazon Prime and your working release. So I hope I will be clearer, what is the Amazon prime release working on your TV??

v4.12.12 but I think that new should work as well.

3rd question (amazon prime) was quite obvious but 2nd (version) not.
My proper/wrong answer was to show you needs for clear question.
 

firefl

Active member
Bez reklam
With V543 and AP 4.12.12 many contents don't work in 1080p or have many difficulties to reach this resolution.

I finished trial period and no need to extend it.
With my v544 and 4.12.12 it just work well. I did not do detailed verification of resolution. In fact I don't knot hot to check it (except view).
 

seger75

New member
Witam.Czy ktoś miał może problem z podglaszaniem. TV podłączony z dekoderem Polsatu. Gdy podglaszam pilotem od dekodera np.o jeden to w tv podglasza się o 10 lub więcej. Ze zciszaniem jest tak samo.Już mam dość tego TCL .
 

Wojtek84

New member
Witam.Czy ktoś miał może problem z podglaszaniem. TV podłączony z dekoderem Polsatu. Gdy podglaszam pilotem od dekodera np.o jeden to w tv podglasza się o 10 lub więcej. Ze zciszaniem jest tak samo.Już mam dość tego TCL .


Ja miałem to samo... to wina dekodera polsatu... wymieniłem bezpłatnie w punkcie polsatu i teraz jest ok.
 

xgrey

New member
ktoś już próbował tego V546?

Zainstalowałem i generalnie działa ok.
Nie wiem czy mi się wydaje, ale chyba zmieniła się delikatnie klawiatura ekranowa i pojawia się dziwny komunikat podczas sprawdzania aktualizacji przez internet - dostaje info o braku dostępu do zasobów sieciowych lub braki miejsca na dysku czy coś w tym stylu, ciekawe czy to tylko u mnie czy tak jest na tym sofcie.
Innych rzeczy nie stwierdziłem.
 

Grundo

New member
Ja zmieniam soft przy okazji testuje zewnętrzne apki bo oficjalna aplikacja twitcha mi się tnie w 60fps gdzie normalnie telewizor podpięty pod pc normalnie płynnie odtwarzał. tak samo z youtube. próbuje pochodnych typu youtube vanced aby mi się reklamy jak i ustawienia odtwarzania zapisały na zawsze.
 

tom500

Member
Zainstalowałem i generalnie działa ok.
Nie wiem czy mi się wydaje, ale chyba zmieniła się delikatnie klawiatura ekranowa i pojawia się dziwny komunikat podczas sprawdzania aktualizacji przez internet - dostaje info o braku dostępu do zasobów sieciowych lub braki miejsca na dysku czy coś w tym stylu, ciekawe czy to tylko u mnie czy tak jest na tym sofcie.
Innych rzeczy nie stwierdziłem.


W klawiaturze doszły cyfry na górze i jest animacja liter przy "klikaniu". Co do aktualizacji to info o braku dostępu też mam. 543 włączał mi samoczynnie co jakiś czas nieregularnie tv, więc zmieniłem na 546. Widać, każda wersja ma jakieś swoje niedociągnięcia.
 
Do góry