TCL Seria C70

firefl

Active member
Bez reklam
pamięci miałem połowę wolną ale klikłem reset i do teraz jestem bez tv nie umiem skonfigurować go na nowo przez tą ilość kliknięć :/

źle to wygląda jak po reset masz problem z klikaniem.
Ciekawi mnie jak się klika na tym telewizorze...
Klikanie mi się kojarzy z myszą.
Obawiam się, że kierunek serwis producenta.
 

czarnawdowa

New member
też mi się tak wydaje, wygląda jakby przegrzewała się płyta ale kto to sprawdzi... a serwis ehh już widzę ten kontakt, chyba ze nowy android z usb jak myślicie ?
 

Kcq

New member
Witam, odrazu mowie ze jestem zielony jak *************** na wiosne
Zakupilem telewizor TCL U55C7006
I na drugi dzien juz mam problem, po podlaczeniu dekodera po HDMI telewizor nie pokazywal obrazu ani nie przesylal dzwieku, teraz obraz juz jest ale dzwiek wpierdzielilo i go nima, resetowalem tv do ustawien fabrycznych i dekoder tez, przepinalem sie po roznych portach HDMI i dupa, prosil bym o pomoc.
Po podpieciu komputera obraz zielony i brak dzwieku, przy czym dzwiek z netlfix i youtube jest.
Wersja oprogramowania: V8-T658T01-LF1V528
Wersja systemu TV+: V5.0.0(V8-1903191-MF1V500)
 

MO_R

Member
Wgrałem soft 528 HBO działa. Tv Guard pokazuje zajęta pamięć 6.07 gb. Zauważyłem 1 martwy piksel. Tv jeszcze na gwarancji 2 miesiące. Czy to można reklamować?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ktoś jakieś doświadczenia z tą materią?

Martwy piksel na matrycy 4k to z jakie odległości i w jakich warunkach możesz zobaczyć?
Czy rzeczywiście cały piksel czy subpiksel jednego z kolorów?
Stale świecący piksel może przeszkadzać, ale martwy?
Co masz w specyfikacji/gwarancji? Jak nie ma nic to z tego co pamiętam norma dopuszcza 2 martwe piksele.
 

MO_R

Member
Martwy piksel na matrycy 4k to z jakie odległości i w jakich warunkach możesz zobaczyć?
Czy rzeczywiście cały piksel czy subpiksel jednego z kolorów?
Stale świecący piksel może przeszkadzać, ale martwy?
Co masz w specyfikacji/gwarancji? Jak nie ma nic to z tego co pamiętam norma dopuszcza 2 martwe piksele.
CZARNA PLAMKA, WIDOCZNA Z 1M, ZDECYDOWANIEM SIE NA TCL, ZE WZGLĘDU NA STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI, I NIE CHCIAŁEM SAMSUNGA ( MÓJ POPRZEDNI Tv),

Z DWÓCH POWODÓW:
1. BRAK WSPARCIA SOTWARE

2. Z CZASEM MIAŁEM KILKANAŚCIE MARTWYCH PIKSELI, MIAŁEM NADZIEJE ZE CHINCZYCY ROBIĄ LEPSZE MATRYCE :d
 

firefl

Active member
Bez reklam
CZARNA PLAMKA, WIDOCZNA Z 1M, ZDECYDOWANIEM SIE NA TCL, ZE WZGLĘDU NA STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI, I NIE CHCIAŁEM SAMSUNGA ( MÓJ POPRZEDNI Tv),

Z DWÓCH POWODÓW:
1. BRAK WSPARCIA SOTWARE

2. Z CZASEM MIAŁEM KILKANAŚCIE MARTWYCH PIKSELI, MIAŁEM NADZIEJE ZE CHINCZYCY ROBIĄ LEPSZE MATRYCE :d

przestań krzyczeć na forum
 

Majkel78

New member
Witam. Zrobiłem aktualizację do V544 i jest problem długie przerzucanie kanałów w porównaniu do wcześniejszej wersji. Dodatkowo nie działa tak jak trzeba funkcja nie wiem jak się nazywa, mianowicie jak wciśnie się klawisz "OK" pokazuje się lista kanałów i info co w danej chwili leci na danym kanale. Po włączeniu TV jest aktualny info po programie, ale się nie aktualizuje i cały czas pokazuje to samo. Macie tak samo, czy to tylko pojedynczy przypadek?
 
Do góry