TCL Seria C70

giannicoter

New member
Witam.

Potrzebuje pomocy przy pomocy w uruchomieniu U55C7006. Oto historia jak doszło do powstałego problemu.

Z oficjalnej strony pobrałem soft V8-MT58T04-LF1V373. Zgodnie z instrukcją po wypakowaniu nagrałem na pena i tv się zaktualizował. Uruchomił się czyli wszystko ok. Następnie z dysku googla z tego forum pobrałem wersje 509 i w identyczny sposób ja poprzednio po wypakowaniu nagrana na pena i w port Usb. Po restarcie pojawił się Kasuję na czarnym tle i tak zostało przez około 2 godz. Stwierdziłem że coś nie tak jest i wyłączyłem tv z gniazdka bo pilotem ani przyciskiem na się nie dało. Po podłączeniu tv do gniazdka ten od razu startuje (nie muszę wciskać żadnego przycisku) pojawia się logo i tak wisi w nieskończoność. Próbowałem z powrotem wgrać wersje z oficjalnej strony i instalacja startuje jak poprzednio po restarcie wyjmuje pena i tv wisi i nic się nie dzieje. Pomocy bo już sam nie wiem co mam robić.
do obniżenia wersji musisz użyć V369

Inviato dal mio MIX 2 utilizzando Tapatalk
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam,
Czy ktoś mógł by podsumować softy do naszego c70, który najnowszy, stabilny i co wnosi ?
Pozdrawiam

najnowszy v511. oprócz zmiany numerków brak changelog.
Tam gdzie zmieniał się Android 6 na 7 i potem na 8 według zmian android.

Stabilny to chyba ten ze strony TCL czyli jeśli dobrze pamiętam 373
 

badluck13

New member
Witam.


Telewizor u rodziców działa od listopada, problemów większych brak, ale miałbym dwa pytania.
1. Kablówka na pasmie "naziemnym" puszcza swoje 120 kanałów. Na paśmie "kablowym" dają swoje pakiety kodowane, ale także niekodowane radio.
Czy da się te kilka kanałów radiowych dopisać lub dodać do jednej ulubionej listy programów? próbowałem i nic z tego. Trzeba się przełączać kilkoma kliknięciami na pasmo kablowe i dopiero wtedy można nawigować po stacjach radiowych


2. Wyszukiwanie głosowe. Znajduje wszystko na youtube, fajnie, ale nie działa w przypadku wyszukiwania kanałów. Operator kablówki z uporem maniaka co kilka dni przestawia miejscami niektóre kanały. Gdy wymawiam nazwy kanałów, znajduje mi ich materiały na youtube. Ale w przypadku TVP HD znajduje go na liście programów i klawiszem OK można się na niego bezpośrednio przełączyć.
Dało by radę jakoś dodać lsitę kanałów do indeksowania przez program wyszukujący głosowo, by w wynikach prócz materiałów z internetu umożliwiał też przełączenie się na żądany kanał?
 

ligeza

Member
Wgrałem najnowszy soft, język ustawiłem na angielski i tutaj bardzo wielkie zdziwienie. Asystent google rozpoznaje co się do niego mówi po polsku. Polecenia głośność 40 czy opowiedz dowcip, a także wiele innych działają bez najmniejszego problemu.

Tak poza tym nie widzę różnicy pomiędzy poprzednim softem. Wifi 5GHz dalej kiepsko działa, a reszta baboli wyjdzie podczas użytkowania.
 
Do góry