TCL Seria C70

Pollaik

Klub HDTV.com.pl
vip
v500

Dziala Wam sklep play na v500??

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Sklep play tylko się otwiera.Nie da się nic zainstalować ani zaktualizować.Oprócz tego po wejściu w ustawienia obrazu robi się czarny ekran,czyli nie widać,zmian podczas regulacji.Nastawy nie są przypisywane do każdego źródła z osobna,mimo zaznaczenia opcji/bieżące źródło/. Czasem po przełączeniu wejścia wchodzi tryb dynamiczny. Na razie tyle na początek. Na V499 miał ktoś takie problemy?
 

axelmateuss

New member
A działa Wam szybki start? U mnie dalej nie. Zarówno na wifi, jak i po lan-ie. Przy wifi dodatkowo telewizor restartuje się krótko po uruchomieniu...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

rafejo

Member
Nie zauważyłem problemów jak wyżej, u mnie działa teraz chyba najlepiej, proponuje po każdych zmianach robić w ustawienia-informacje-uruchom ponownie
 
Ostatnia edycja:

Pollaik

Klub HDTV.com.pl
vip
V500

A działa Wam szybki start? U mnie dalej nie. Zarówno na wifi, jak i po lan-ie. Przy wifi dodatkowo telewizor restartuje się krótko po uruchomieniu...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Też tak mam,ale to się zdarzało nawet na fabrycznym sofcie. Odpuściłem sobie szybki start,bo teraz szybciej wstaje od zera. No i to,co wcześniej opisywałem,zniknęło po ponownej instalacji:eek:k:
 

rafejo

Member
taka mała kalibracja robiona na oko, czyli dla mnie jest ok dla innych nie musi
-tryb standard
-podświetlenie 85
-brak migotania włącz
-format automatyczny wyłącz
- tryb ekrany 16:9
-overscan wyłącz
-podświetlenie dyn.. wylącz
-micro diming wyłącz
-wyrazistosc ruchów wyłącz
Zaawansowane ustawienia
-kontrast 85
-ostość 81
-kolor 78
-poziom czerni 50
- barwa 53
-kontast dynamiczny wyłączony
-rozszerzenie czerni wyłącz
-gamma 0
-temperatura kolorów 0
-balans bieli nie ruszałem jest fabryczny
-przestrzeń kolorów przysyłany
-tryb rgb wyłącz
-mpeg nr wyłącz
-redukcja szumów wylącz
:)
 

romeczek7

New member
Przechodziłem z v495 na v500 i nie mam problemów ze sklepem play, z aktualizacjami czy pobieraniem nowych aplikacji. Zanim zainstalowałem v495 robiłem reset przed zainstalowaniem i po również. Było prawie stabilnie. Po kilkunastu dniach użytkowania zaktualizowałem do v500 bez resetów i jak na razie jest OK. Występują tylko główne błędy dotyczące NTFS, upłynniacza itd., ale o tym wiadomo od dawna.
Przez jakiś czas miałem v499, ale był bardzo niestabilny i wróciłem do v495. Co tak naprawdę ujawni v500 okaże się po trochę dłuższym czasie użytkowania.
 

damianosr3

New member
Poza tym, że aktualizacja zrywa z gwarancją producenta to zmian nie ma za wiele. Powiedzcie: ile osób miało gwarancję i nie wiedziało, że ją traci. Pozdrawiam. Dziękuję.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Poza tym, że aktualizacja zrywa z gwarancją producenta to zmian nie ma za wiele. Powiedzcie: ile osób miało gwarancję i nie wiedziało, że ją traci. Pozdrawiam. Dziękuję.

Może nieskuteczna aktualizacja zrywa bo trudno wykazać czy nie wiąże się np. z zanikiem zasilania.
Poprawna aktualizacja - to są pliki aktualizacyjne producenta.
 
Do góry