TCL Seria C70

_mark_

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedzcie jak wyłączyć coś co jakoś chyba przez przypadek włączyłem walcząc z wifi i w lewym dolnym rogu ekranu wyświetla się co parę sekund jakiś komunikat systemowy....soft 475 bo na 499 nie działa mi wifi
 

firefl

Active member
Bez reklam
Powiedzcie jak wyłączyć coś co jakoś chyba przez przypadek włączyłem walcząc z wifi i w lewym dolnym rogu ekranu wyświetla się co parę sekund jakiś komunikat systemowy....soft 475 bo na 499 nie działa mi wifi

hmm... liczysz, że ktoś zgadnie jaki komunikat i jeszcze poda co z tym zrobić...
Może dasz szansę sobie pomóc i przepiszesz treść komunikatu?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Komunikat takiej treści:
P
MV V8-T658T01-LF1V475
SV
MEMC: null
pANELL d. n/a

To chyba nie po zmianie ustawień wifi tylko po grzebaniu w menu serwisowym.
Miałem podobny komunikat jak przestawiłem jakiś parametr w menu serwisowym. Na szczęście w tych parametrach gdzie nie byłem pewny zmieniałem tylko jeden pamiętając, który zmieniłem. Potem było łatwo odwrócić.
Chyba musisz zrobić podobnie szukając co wyłączy komunikat. Niestety nie pamiętam już jaka zmiana to spowodowała. Możesz opcja zerowania NVRAM pomoże ale tu ustawienia też są kasowane.
 

vanhaomena

New member
Witam wszystkich użytkowników. Jestem nowy na forum i chciałbym zasięgnąć informacji odnośnie nabytego właśnie TCL 70C7026. Pierwsza rzecz to kalibracja do tego modelu - czy mógłby ktoś udostępnić? Druga rzecz to problem mam z tym, ze TV nie widzi sieci WiFi UPC w paśmie 5 Ghz tylko 2,4 Ghz. Czy ktoś miał podobny problem? Na 2,4 Ghz mam słaby transfer na wszystkich kanałach, a 5 Ghz działa dobrze.
 

thunder k

New member
Na moim TCL 55C7026, zainstalowane są i uruchomione oprogramowanie układowe 373 i 379 (android 7), ale wszystkie oprogramowanie układowe 475, 495 i 499 (Android 8 ) są zainstalowane, ale pozostają zablokowane na logo TCL.

Czy masz pomysł na uaktualnienie do Androida 8?

dziękuję
 

Pollaik

Klub HDTV.com.pl
vip

Attachments

  • 20181128_154149.jpg
    20181128_154149.jpg
    25,1 KB · Wyś: 44

Axelll

New member
Jak na razie,postępując wg instrukcji, udało mi się wtłoczyć w telewizor plik update.pkg v373. Tutaj po wejściu na link,ściąga się folder skompresowany z v500.Dalej mój poziom zaawansowania nie daje mi przejść. Byłbym wdzięczny za pomoc

Proste. Kopujesz do pena, wkładasz do portu USB, wybierasz aktualizacja lokalna i sie wygrywa. Taka to cała filozofia :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak to działa:
Kopiujesz na pendriwe, wkładasz do portu USB, wybierasz aktualizacja lokalna i się wygrywa.
 
Do góry