TCL Seria C70

_mark_

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po przejściu na wersję 499 wifi totalnie zaczęło się zacinać..nie widzi sieci nie umie się połączyć trzeba ciągle wykasowywać sieć i na nowo wpisywać..czy ktoś coś?
 

Pollaik

Klub HDTV.com.pl
vip
żaden nie jest idealny :) wszystko zależy od tego do czego używasz tv i jakie masz podpięte do niego sprzęty - najłatwiej byłoby powiedzieć że najnowszy ale pojawiają się informacje że soundbary działają cicho i przy aktywnym szybkim włączaniu telewizor potrafi się samoistnie uruchomić - mnie akurat te problemy nie dotyczą bo ani z jednej ani z drugiej opcji nie korzystam na plus w tym sofcie że poprawnie przełącza się w tryb HDR podczas gier (przynajmniej na Xklocku) we wcześniejszych softach zdarzały się problemy z DTSem rozjeżdżaniem listy kanałów czy z HDRem w netflix'ie, jeśli nie posiadasz soundbara i nie przeszkadza Ci to że TV zamiast 3 sekund uruchamia się 30 to ostatni soft v499 będzie chyba najlepszy na nic więcej użytkownicy szczególnie nie narzekają - ja osobiście jeszcze też nie :) ale soft jest "na rynku" dopiero od niedawna, aha i uważaj na v495 pojawiają się problemy z późniejszą instalacją aktualizacji
Ja też te minusy mogę przeżyć.Nie pamiętam czy ktoś pisał,jak z dźwiękiem na wyjściu optycznym.No i ciekawe czy to,co opisuje /mark/,to tylko incydent. Będę próbować.:eek:k:Dzięki za pomoc
 

ExileDP

New member
Proszę mi powiedzieć, w czym problem? Po zainstalowaniu najnowszej wersji oprogramowania przestał widzieć dysk twardy, pisze że jest uszkodzony, ale na laptopie nie ma problemu. Do tego była wersja oprogramowania v373 i było wszystko dobrze.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Proszę mi powiedzieć, w czym problem? Po zainstalowaniu najnowszej wersji oprogramowania przestał widzieć dysk twardy, pisze że jest uszkodzony, ale na laptopie nie ma problemu. Do tego była wersja oprogramowania v373 i było wszystko dobrze.

jaki masz system plików? podobno NTFS przestał być widziany...
 

ExileDP

New member
Tak, system NTFS .Do tego na 7 android wszystko było dobrze.
Spróbował otworzyć na pendrive 8 gb w systemie plików ntfs z plikiem, otwiera się normalnie. A dysk twardy 3 tb nie chce się otwierać ,pisze, że jest uszkodzony.
 
Ostatnia edycja:

Szymek85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli ktoś ma problem z włączaniem się TV na firmware v499 to ustawienie stałego IP pomaga. Dzięki temu nie włącza się samoczynnie z włączoną opcją szybkiego uruchamiania.
Na moim Thomson 43UD6406 pomogło.
 

kristoffpl

New member
Mam pytanie. Pojawia mi się chwilowe śnieżenie na ekranie, które po 5 sek znika i wszystko wraca do normy. Po jakimś czasie śnieżenie znowu się pojawia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wchodzi kolejny up date Androida 8,0 - po numerem 500.
Kto chętny może podać maila, będziemy wysyłać partiami.
 
Do góry