TCL Seria C70

szejkus

New member
u mnie odrazu V499 i wszystko ok resetów nie robiłem bo nie ma potrzeby raczej skoro wszystko gra i buczy :D
aha i pytanie jakies ciekawe programy typu vavoo itd polecicie ?;]
 

Cisrev

New member
In v499 A8 the RNDIS ethernet over usb 1000mb external device is still not working. Can someone fix this because i cant stream 4k movies over 100mb ethernet.
 

_mark_

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ktoś ma podpięte słuchawki przez bluetooth podpięte? Bo w poprzednich wersjach oprogramowania grały mi normalnie a do wersji 475 grają bardzo cicho. Wersja 499 tego nie zmieniła.
 

d3m

New member
Czy ktoś ma podpięte słuchawki przez bluetooth podpięte? Bo w poprzednich wersjach oprogramowania grały mi normalnie a do wersji 475 grają bardzo cicho. Wersja 499 tego nie zmieniła.
Mam ten sam problem z soudbarem podpiętym pod hdmi. Gra bardzo cicho. Muszę podbijać dźwięk w ustawieniach KODI.
 

xRAFx

New member
Zauważyłem, że mój TCL na v495 włącza się samoczynnie co jakiś czas.

Mam dokładnie tak samo, wszystkie resety zrobione a on dalej zupełnie losowo włącza się sam, czasami w nocy czasami w dzień jak wracam z pracy TV gra. Czasami przez tydzień jest OK a czasami dwa dni pod rząd potrafi się sam włączyć.

Jak to zwalczyć ?
 

Cisrev

New member
Mam dokładnie tak samo, wszystkie resety zrobione a on dalej zupełnie losowo włącza się sam, czasami w nocy czasami w dzień jak wracam z pracy TV gra. Czasami przez tydzień jest OK a czasami dwa dni pod rząd potrafi się sam włączyć.

Jak to zwalczyć ?


Did you do this after installion?


Press the Option button in the remote control: Press OK on the icon: picture.
Scroll down to the line: contrast.
With the remote control, do the key sequence: 6 4 2 5
The special menu appears.
Go to the line “reset all” and press OK. Go to the line “reset shop” and press OK.
 

Szymek85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam dokładnie tak samo, wszystkie resety zrobione a on dalej zupełnie losowo włącza się sam, czasami w nocy czasami w dzień jak wracam z pracy TV gra. Czasami przez tydzień jest OK a czasami dwa dni pod rząd potrafi się sam włączyć.

Jak to zwalczyć ?

Mam to samo na Thomson 43UD6406 - jedyny sposób jaki znalazłem to wyłączenie szybkiego uruchamiania przez co podczas wyłączania TV system jest zamykany i uruchomienie trwa długo :( wersja softu 499
 
Do góry