TCL Seria C70

kolan

New member
Nie wiem, co ma niby ten nowy soft wnieść. Ja nic nowego nie zobaczyłem.
Dalej brakuje mi podstaw, czyli choćby prostego budzika, ale takiego który by włączał jakiś program. Uboga w dalszym ciągu jest opcja wyświetlania programu - pasek postępu. Nie wspominając już nawet o opcji nagrywania, choćby najprostszego. Pozdro

Edit: gdzie można w telewizorze znaleźć po aktualizacji te v499?
 
Ostatnia edycja:

piotrj74

New member
Witam.Panowie czy ktos mógłby wrzucić to najnowsze Oreo na jakiś upload,polityka którą się tu prowadzi jest conajmniej dziwna .Wczoraj otrzymałem wiadomosć ze został mi wysłany ,dzisiaj pisze z zapytaniem co z tym softem i ponowiłem prośbe, odpowiedz jest taka że nadal go nie mam .TCL nie ogarnia swojego sprzętu Ci którzy pomagaja robia pod góre ,szkoda nerwów.Moze którys z Kolegów podzielił by sie tez tą psełdo kalibracją skoro niby przynosi tak dobre rezultaty nie jest to przeciez kalibracja za nierozsądne pieniądze tylko ustawienia ktore maja poleprzac odczucia widza TCL to nie Enigma nie róbmy z niego tajemnicy .Skoro nie pomagaja ci którzy oferują pomoc to moze my posiadacze Tv TLC pomozemy sobie.Dzięki.Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ktoś chce , korzysta z pomocy portalu. Ktoś nie chce nie korzysta.
Ktoś woli czekać , czeka.
Jeśli "psełdo" - po co pytasz ?
Będą poprawione - będziemy wysyłać , dla niebiskich - chętnych.
Malkontenci zawsze będą niezadowoleni.
 

piotrj74

New member
Ktoś chce , korzysta z pomocy portalu. Ktoś nie chce nie korzysta.
Ktoś woli czekać , czeka.
Jeśli "psełdo" - po co pytasz ?
Będą poprawione - będziemy wysyłać , dla niebiskich - chętnych.
Malkontenci zawsze będą niezadowoleni.
Tak potwierdzam pseudo bo sam dobrze Wiesz ze kazdy ekran trzeba kalibrowac inwidualnie,tu nie ma o czym gadac powinienes sie z tym zgodzic skoro siedzisz w elektronice.Moze naprawde znalazles te idealne ustawienia które dużo wnoszą w jakości obrazu.Jestem posiadaczem tego Tv i zależy mi na poprawnej jego pracy . Czekałem to w kolejkach za chlebem zaczasów Komuny Dzisiaj uważam to za chorą sytuacje.
 

Grundo

New member
Również poproszę o nową wersję softu miejonie@gmail.com model tv - TCL LED 55C7026

co się zmienia względem pierwszego rzutu A8? bo już kilka tygodni temu otrzymałem A8 i chciałbym dowiedzieć się przed flashem co się zmienia względem starszej wersji :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry