TCL Seria C70

jacek7331

New member
Witam mam pytanie czy aktualizacja do wersji V475 poprawia jakość obrazu ,mam teraz V373 w TCL49c7026 chodzi mi przede wszystkim o smużenie na kanałach sportowych ?
 

ebola1972

Member
Gdyby wyrżnąć że 2000 stron pod tapatalkiem odcedzając posty błagalne o android 8.0 (dostaniecie gamonie on line we właściwym czasie) temat czytało by się o wiele przyjemniej.
 

syma753dfx

Member
Gdyby wyrżnąć że 2000 stron pod tapatalkiem odcedzając posty błagalne o android 8.0 (dostaniecie gamonie on line we właściwym czasie) temat czytało by się o wiele przyjemniej.

Wydaje się, że dziś ten brak jest uważany przez wielu za problem. Przykro nam, że "c76" ma to i "c70" nie, sugeruje, że TCL zaczyna opuszczać "c70", ponieważ jest stary. Mam nadzieję, że nie, to model, który musi być bardzo rozwinięty, aby go porzucić.
 

syma753dfx

Member
Przyjaciele, czy mogę prosić o przysługę? Zgubiłem instrukcję instalacji c70, podobną do obrazu , którą ktoś mógłby przeskanować i wysłać do mnie?

Dzięki.


73fdd0c22832b008647594c17ff489bd.jpg


Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 

Chigi

New member
Chrome, Firefox, Brave... Ale do obsługi najlepiej mieć klawiaturę bo inaczej ciężko się obsługuje.

A możesz mi powiedzieć jak ją zainstalować na TV? Ze sklepu na Tv nie moge, bo nie wyszuka mi. Przez laptopa chciałam chrom ale nie mogę zaznaczyć by zainstalowano na Tv, nie podświetla mi Tv. Konto na Tv mam to same co na lapku.
 
Do góry