TCL Seria C70

Maciej43

New member
Pytanko - zostawiłem dziś teściową z synkiem do opieki i po powrocie z pracy w lewym dolnym rogu mam info o trybie awaryjnym - wszystko działa jak należy ale jak z tego wyjść?
Syn ma niecałe 3 latka więc trudno z niego wydusić co namieszał pilotem :)
 

Nefrytowy

New member
Telewizor został wyłączony (długie naciśnięcie czerwonego przycisku) w trakcie ładowania systemu (napis android) tv włączył się z ograniczoną ilością usług i bez dodatkowych aplikacji)
 

jimrapc

New member
to jest normalne?

nowa 55DC760

IMG-20181022-170357.jpg

IMG-20181022-170436.jpg

IMG-20181022-170414.jpg
 

DLUGI321

New member
Ja mam jeszcze gorzej pierwszy model zanim się rozwalił miał o niebo lepsza matryce a ten nowy co otrzymałem z gwarancji to jest totalne nieporozumienie ale to tylko TCL u nich to jest normalne to tylko Polacy ciągle mają problemy z tym TV u pozostałych działa idealnie

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na psutym obrazie nie robi się zdjęć mocno prześwietlonych bo wówczas nie działa backlight. Taki długi czas naświetlania , to na Oled też będą plamy.
Z tych zdjęć naprawdę nic nie wynika.
 

pawel2020

New member
Mimo wszystko kalibracja by się przydała to faktycznie pomaga, kryształki zaczynają świecić prawidłowo po oczywiście prawidłowej kalibracji.
Zrobiłem test i zresetowałem ustawienia obrazu, po tym miałem dokładnie tak samo, po kalibracji (po wpisaniu odpowiednich parametrów) potrzeba było jeszcze dobrą godzinę by te wycieki zanikły. Na oczach znikały, może to dziwnie zabrzmi ale kryształki jakby uczą się prawidłowo świecić po kalibracji. :)
 

kolan

New member
Poustawiałem kalibrację - moim zdaniem te kolory są jakieś ciemne i żółte. Po restarcie telewizora trzeba wszystko na nowo ustawiać - lipa.
Android 8
 
Ostatnia edycja:
Do góry