TCL Seria C70

gwidon68

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Mam problem ze słuchawkami przewodowymi, które nie wyłączają dźwięku w tv.
Oczywiście wina leży po stronie tv bo sprawdzałem kilka. Czytałem na forum o metodzie wyłączenia i włączenia tv, ale nie pomaga. Natomiast na słuchawkach bluetooth opóźnienie dźwięku względem obrazu po godzinie oglądania sięga rzędu 3,4 sekund. Masakra. Jakieś rady ?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich członków forum kosztuje 3950 zł
Kalibracja gratis
Wtyczki gratis
Pilot głosowy gratis
Uchwyt ścienny gratis
Dostawa gratis
 

wajg

New member
Oglądałem dziś w sklepie na M telewizor TCL U65C7006 i jakość obrazu była tragiczna, wcześniej w innym markecie oglądałem TCL U55C7006 i jakość obrazu była bardzo dobra. I teraz pytanie czy jest aż tak duża różnica w jakości obrazu pomiędzy tymi telewizorami czy też ten 65 cali miał źle ustawione parametry obrazu? Jeszcze tylko wspomnę jaki czarny PR robili sprzedawcy sklepu na M marce TCL że jaki to ostatni chłam, że ma matrycę 60 Hz i brak jakichkolwiek upłynniaczy i że oni nikomu tych telewizorów nie polecają.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać mają takie pojęcie jaką pracę wykonują.
Szczególnie jak celowo źle poustawiają parametry.
Brawo oni.
Na razie na 65C70 - są zapisy u nas.
I tak trzeba czekać.
Oferta specjalna jeszcze obowiązuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czekamy na nowy soft. Sami go niestety nie robimy.
Jak będzie gotowy wyślemy.
Obecny 8,0 u większości zdecydowanej gra bardzo dobrze.
 

bog-dan1

New member
ad1. Home -> Settings -> Remote & accessories ... i sobie wyłącz niepotrzebne urządzenia.
ad2. Home -> Settings -> Screen saver -> Sleep timer



Mam wersję androida 7.0 i nie ma u mnie opcji Remote & accessories i nie ma też Sleep timera
1. Jedynie co mogę zrobić o wyłaczyć sparpwanie pilota ale wtedy TCL i tak wysyła sygnał Bluetootha czyli promieniuje falami.
2. Jedynie co mogę to uśpić TCL-a ale w tedy wyłączony jest ekran ale sam TV jest włączony
mi zależy na całkowitym jego wyłączeniu do trybu standby.
 

klossowski

New member
Mam wersję androida 7.0 i nie ma u mnie opcji Remote & accessories i nie ma też Sleep timera
1. Jedynie co mogę zrobić o wyłaczyć sparpwanie pilota ale wtedy TCL i tak wysyła sygnał Bluetootha czyli promieniuje falami.
2. Jedynie co mogę to uśpić TCL-a ale w tedy wyłączony jest ekran ale sam TV jest włączony
mi zależy na całkowitym jego wyłączeniu do trybu standby.
1. Jak nie włączysz parowania to jakimi niby falami promieniuje, gdzie i po co :confused:
2. Sleep timer na 7.0 jest w tym samym miejscu i działa tak samo. Nie wiem co to znaczy, że wyłączony jest ekran, a tv działa :confused::confused::confused:
Tv możesz albo uśpić (zawartość pamięci zostaje zachowana i po włączeniu obraz pamięci jest taki sam jak przed wyłączeniem) albo wyłączyć (po włączeniu system ładuje się od nowa do pamięci). To ustawienie kontroluje: Settings ->Power -> Instant Power -> On/Off
 
Ostatnia edycja:

Sindbad0

New member
jest jakaś opcja regulacja soudbarem który jest podpięty po przez optyka ale niestety nie ma do niego pilota osobnego? byłem przekonany że wyciszając dźwięk w telewizorze będzie to działać na zasadzie zastępczego pilota niestety grają 2 ścieżki jednocześnie. i soundbar i głośniki z telewizora...
 
Do góry