TCL Seria C70

arku

New member
Rozważałem kiedyś zakup tego telewizora ale zniechęciły mnie częste opinie o problemach z softem. Pytanie do użytkowników - czy aktualizacja do androida 8 poprawiła problemy ze stabilnością softu i wyeliminowała błędy czy nie? Kusi mnie ten TV z uwagi na cenę i w sumie pozytywne opinie nt samego obrazu ale zastanawiam się czy soft już jest pozbawiony większych wad i uciążliwości?
TV potrzebuję głównie do Netflixa i PS4 oraz okazjonalnie sport więc wydaje mi się że ten odbiornik powinien chyba sprawdzić się w tych zastosowaniach?
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Coś tam poprawili i jednocześnie dodali nowe błędy. Ogólnie błędy są i będą TCL nie garnie się do poprawy zgłaszanych błędów tak jak by ich nie było

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Laparia

New member
Mam 65 cali. Kupiłem u kikiego. Obecnie chodzi na androidzie 7 i najczęściej używam netflixa. Na razie zero problemów żeby nie zapeszać.
 

syma753dfx

Member
Czy ktoś z was wie, czy istnieje aplikacja "amazon prime video", która działa na C70? Testowałem 4.2.43 i 4.7.9 dla Xiaomi box. Żadne z tych dwóch działa na C70, aplikacja instaluje się regularnie, ale za każdym razem, gdy próbujesz zobaczyć coś, co mówi, aby przejść do obsługi klienta.
(Przepraszam google translation)
 
Ostatnia edycja:
E

Edwardsony

Guest
Tłumaczenie z Tłumacza Google!
Cześć przyjaciele, jestem z Rosji i po raz pierwszy na waszym pięknym forum! Powiedz mi, czy już wychodzi najnowsza stabilna wersja Androida 8? Teraz mam BETA Android 8, chciałbym wersji stabilnej, ale jest zbyt wiele usterek! Mam telewizor TCL L55C2US z oprogramowaniem P60 i C70! Jeśli ktoś ma stabilnego Androida 8, byłbym bardzo wdzięczny, z góry dziękuję za pomoc!
 

syma753dfx

Member
Czy ktoś z was wie, czy istnieje aplikacja "amazon prime video", która działa na C70? Testowałem 4.2.43 i 4.7.9 dla Xiaomi box. Żadne z tych dwóch działa na C70, aplikacja instaluje się regularnie, ale za każdym razem, gdy próbujesz zobaczyć coś, co mówi, aby przejść do obsługi klienta.
(Przepraszam google translation)

Nikt, kto może mi pomóc? Dodałem także aktualizację OREO do telewizora, ale dwie aplikacje i tak nie działają.
(Przepraszam google translation)
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nikt, kto może mi pomóc? Dodałem także aktualizację OREO do telewizora, ale dwie aplikacje i tak nie działają.
(Przepraszam google translation)

w Polsce niewiele osób korzysta z amazon prime. Sam krótko testowałem, mało filmów, szczególnie z polskim językiem. Aplikacje na androida rok temu nie działały. Potem nie sprawdzałem
 

themarcus

New member
Witam

Ktoś zadał to pytanie , ale bez odpowiedzi. Oglądam netflix na C70 z A8 i gdy włącza się materiał HDR to obraz "smutnieje", kolory słabną i przyciemnia się, ogólnie straszne wrażenia. Dodam, że na kanałach promo z ASTRY 4K z HDR mam ten sam efekt. Czy jest lekarstwo na ten "smutek"?

Pozdrawiam
TheMarcus
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Na smutek : dobrych kilka głębszych i będziesz miał problem gdzieś ... Na drugi dzień powtórzysz itd i w takim stopniu staniesz się alkoholikiem ... i dojdzie do tego że w tv poleci szkło z nerwów ... Rozumiesz o co chodzi ?
 

bog-dan1

New member
1. Jak wyłaczyć w TCLC7026 Bluetootha? Mam powody aby tą funkcję wyłączać tak jak to jest w androidzie na telefon.
2. Lubie zasypiać przy włączonym TV i bardzo mnie denerwuje że nie mogę ustawić czasowego wyłączania.
To podstawowa funkcja najprostszych telewizorów a w TCL tego nie znajduję.
Czy ktoś ma jakiś sposób aby nie grał mi do rana?
Będę wdzięczny za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

themarcus

New member
Na smutek : dobrych kilka głębszych i będziesz miał problem gdzieś ... Na drugi dzień powtórzysz itd i w takim stopniu staniesz się alkoholikiem ... i dojdzie do tego że w tv poleci szkło z nerwów ... Rozumiesz o co chodzi ?

Może i jakieś rozwiązanie to jest, ale brak możliwości zażywania alkoholu we wszystkich postaciach ogranicza ten sposób do zera.
 

pioterek9

New member
Może i jakieś rozwiązanie to jest, ale brak możliwości zażywania alkoholu we wszystkich postaciach ogranicza ten sposób do zera.

mam lepsze rozwiązanie, problem wstępował już wcześniej na jednej z kompilacji androida 7 blade kolory przy przełączniu w tryb HDR - to samo mam obecnie na a8 grając w gry z HDRem na konsoli - doraźne rozwiązanie jest bardzo proste - jak uruchomisz film wciśnij te 3 poziome kreski na pilocie z menu wybierz tryb obrazu przełącz się na inny i wróć do tego który masz ustawiony po tym zabiegu obraz igła :) mam nadzieję że w finalnej wersji systemu błąd zostanie wyeliminowany - strasznie to jest irytujące
 

klossowski

New member
1. Jak wyłaczyć w TCLC7026 Bluetootha? Mam powody aby tą funkcję wyłączać tak jak to jest w androidzie na telefon.
2. Lubie zasypiać przy włączonym TV i bardzo mnie denerwuje że nie mogę ustawić czasowego wyłączania.
To podstawowa funkcja najprostszych telewizorów a w TCL tego nie znajduję.
Czy ktoś ma jakiś sposób aby nie grał mi do rana?
Będę wdzięczny za pomoc
ad1. Home -> Settings -> Remote & accessories ... i sobie wyłącz niepotrzebne urządzenia.
ad2. Home -> Settings -> Screen saver -> Sleep timer
 
Ostatnia edycja:
Do góry