TCL Seria C70

pioterek9

New member
Masz 2 tygodnie na oddanie sprzętu. Spróbuj z lg 55sj800v. Matryca 100Hz oraz technologia nano cell. Do tego web os 3.5 tu co 2 osoba ma problem z Androidem 7.0
Przemyśl to. Tylko Kiki poleca ten tv bo jest sprzedawcą i ma za to płacone ;)
A negatywne komentarze są usuwane.

też polecam TCLa a nie jestem Kiki :) ale mi głównie zależało na matrycy VA. Androida da się opanować - trochę cierpliwości, wcześniej miałem LG ale WebOS w początkach istnienia nie nadawał się zupełnie do niczego do tego stopnia że bez przystawki z Androidem nie szło się obejść jak jest w nowszych wersjach systemu nie wiem wiec wypowiadał się nie będę - ale wiem że żaden system na dłuższą metę bez aktualizacji nie da rady
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Co tu tutaj oceniać czy wystawiać negatywne opinie , większość kupuje świadomie telewizor i jak ma rozum pójdzie do sklepu i sprawdzi na własne oczy.Niektóre negatywne opinie są jawnie kłamliwe jak te na ceneo byleby uderzyć w kiki-ego a jeśli są prawdą to jest to wada modelu który użytkownik zakupił bo większość nie ma problemu z tym telewizorem.W tej cenie jest bezkonkurencyjny.Lepszego już się nie da kupić bo trzeba dołożyć jeszcze kilkaset złotych ale można tak dokładać i dozbierać do OLED-a więc cena/jakość przemawia za TCL-em
 

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz 2 tygodnie na oddanie sprzętu. Spróbuj z lg 55sj800v. Matryca 100Hz oraz technologia nano cell. Do tego web os 3.5 tu co 2 osoba ma problem z Androidem 7.0
Przemyśl to. Tylko Kiki poleca ten tv bo jest sprzedawcą i ma za to płacone ;)
A negatywne komentarze są usuwane.
Jakie 14 dni w stacjonarnym sklepie? Tylko dobra wola sprzedawcy. Nie wprowadzaj w błąd.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

mikecheck

Member
Od razu napisałem do tcl opisujac problem. Dodatkowo wysłałem zdjęcia . Tego samego dnia otrzymałem polecenie odbioru z kodem usterki. Przyjechał serwisant, zabrał tv i teraz czekam :(. Próbowałem dowiedzieć sie czegoś w tcl ale podobno mają awarię systemu. Ehh, 5 dni "cieszyłem " się tv ...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


I jak rezultat, coś zrobili?
 

LuHash

New member
Pytanko do szanownych kolegów - jako, że złamałem się i zakupiłem model 55" (c7026) - gdzie mogę znaleźć najnowszy FW (Andoid 7) any potestować? Przy okazji też gdzie znaleźć Andka by w razie chęci powrotu;-)?

Przy okazji jeszcze pytanko odnośnie funkcjonalności asystenta Google - da się głosowo zmienić/wybrać kanał TV?
 
Ostatnia edycja:

d3m

New member
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego na tym forum nie da się uzyskać żadnej sensownej pomocy na jakiś temat? Wszystko sprowadza się do "zadzwoń do...", "napisz pm do ..". Ręce opadają.
 

krzychooo

New member
Kupiłeś to powinieneś być zadowolony jak 99% użytkowników a nie zadawać pytania. Ciesz się znakomitym obrazem, wspaniałym smartem, rewelacyjnym dźwiękiem i nagrodą EISA.
 
Do góry