TCL Seria C70

Nefrytowy

New member
Podejrzewam, żę Nefrytowy dostał taką sugestię co najmniej kilka tygodni temu gry 7 działała słabiutko i tego dalej się trzyma. Dopiero ostatnia wersja 7 zaczęła mieć mocną rekomendację kikiego i dość pozytywne (bo prawie brak skarg) opinie.
Osobiście przyzwyczaiłem się do 6, tam wszytko co potrzebuję działa i na razie nie widzę potrzeby zmiany. Trochę brak mi timera do wyłączania tv...

zgadza się, :)
śledzę jak działa 7 i dla tego zostaję przy 6 i również brak mi tylko timera.
Pozdrawiam
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Powiem tak długo siedziałem na 6 soft 161. Tydzień temu przeskoczyłem na najnowszy i jakoś u mnie wszystko śmiga jak należy.
 

rossoneri

New member
Z Waszych komentarzy o tym modelu, mój wybór padł na LG 65Sj800v. Nie chce mieć tylu problemów co Wy z telewizorem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Tydzień temu przeskoczyłem na najnowszy i jakoś u mnie wszystko śmiga jak należy. "
Czyli TCL spokojnie spełnia potrzeby.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego jeszcze nie podali.
Myślę że z serii C70 ale jeśli to nie wcześniej jak koniec roku.
Modele 75" nie są zmieniane w firmach tak często jak inne modele.
A obecny jest bardzo dobrą ofertą szczególnie w ostatniej cenie.

Nie ma żadnych uwag czy narzekań.
A ma mocne konkurencje.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Tego jeszcze nie podali.
Myślę że z serii C70 ale jeśli to nie wcześniej jak koniec roku.
Modele 75" nie są zmieniane w firmach tak często jak inne modele.
A obecny jest bardzo dobrą ofertą szczególnie w ostatniej cenie.

Nie ma żadnych uwag czy narzekań.
A ma mocne konkurencje.

Nie mówię, że coś jest nie tak, ale z pomiarów wynika, że jasność to około 400-450 nit, a stref zrobili „jedynie” 120, co oczywiście nie przekreśla jego ogólnych walorów, przy tej cenie szczególnie.

Gdyby nowy model poszedł dalej w tych kwestiach, byłby naprawdę killer.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie patrzę na konkurencję w tej klasie, bo faktycznie jej nie ma, tylko porównuję go z lepszymi modelami, jak choćby 75XF9005.
 

Dzikiws62

New member
Oczywiście - ideałów nie ma, a jeśli są to ile kosztują, w którymś wcześniejszym poście ktoś napisał tylko w ustawieniach "naturalne" nie można zmieniać ustawień obrazu, u mnie obraz mam ustawiony na dynamiczny, zapisałem dla wszystkich, oczywiście po ustawieniu wszystkich opcji, oraz wyłączeniu wszystkich "ulepszaczy", wszystko działa poprawnie, nic już nie zmieniam, tylko oglądam, dla mnie to tylko brakuje w opcjach wejścia, dostępu do USB, po za tym wszystko działa poprawnie, w tej chwili już nic mnie nie męczy w oglądaniu tv, dlatego najgorszą rzeczą jest brak instrukcji obsługi z prawdziwego zdarzenia, gdyby taka była to połowa tych postów była by nie aktualna, to jest największy błąd TCL.
 
Ostatnia edycja:

Dzikiws62

New member
A gdzie to Media Center? Jeszcze jedno - jaką używacie przeglądarkę www, jak ją instalujecie, jeśli nie ze sklepu?
Media Center - już sobie poradziłem, ale pytanie z innej beczki, chodzi o instalowanie aplikacji z po za sklepu, jest taka strona z apkami "Aptoide" są tam np. przeglądarki stron www, chciałbym je zainstalować, czy ktoś już to robił i jak ?. Gdzie i jak włączyć (bo nie znalazłem opcji włączenia) DLNA.
 
Ostatnia edycja:

ben_jamin

New member
Witajcie

Dałem się namówić w Media Expert na 55C7026 - nie wiedziałem, że są wersje 7006 / 7026 :( - czy podeśle ktoś kalibrację do 7026 ??
 

rossoneri

New member
Witajcie

Dałem się namówić w Media Expert na 55C7026 - nie wiedziałem, że są wersje 7006 / 7026 :( - czy podeśle ktoś kalibrację do 7026 ??

Masz 2 tygodnie na oddanie sprzętu. Spróbuj z lg 55sj800v. Matryca 100Hz oraz technologia nano cell. Do tego web os 3.5 tu co 2 osoba ma problem z Androidem 7.0
Przemyśl to. Tylko Kiki poleca ten tv bo jest sprzedawcą i ma za to płacone ;)
A negatywne komentarze są usuwane.
 

arroyo

New member
55C7026 to jest dokładnie ten sam model co 55C7006 i jest to bardzo dobry TV, mimo swoich wad ... ale trzeba samemu obejrzeć do dokładnie przed zakupem, bo zdarzają się egzemplarze z wadami obrazu.

Miałem wczesniej Samsunga i Philipsa i tam to dopiero są kwiatki w sofcie i babole nie do przeskoczenia. Można zdrowie stracić używając WebOS i SamyGo. Na TCL da się przeprowadzić rootowanie, więc jak coś ci nie odpowiada, to wiele można poprawić.

Co do kalibracji, to poszukaj dokładnie, zamieściłem tu jakiś czas temu swoje nastawy dla tego modelu (o ile administracja nie usunęła jeszcze).
 
Do góry