TCL Seria C70

romeczek7

New member
Niestety na nowym sofcie u mnie nadal występuje problem z częstym dużym poborem prądu w trybie uśpienia (około 10 -12W). Wgrany wczorajszy android, przywrócone ustawienia fabryczne, reset shop i problem nadal występuje. Chociaż zdarzy mu się czasami, że uśpi się normalnie. Czy informowaliście chińczyków o tym problemie?

Potwierdzam. Kiepsko to wygląda. Na Androidzie 6 spadało do zera. Nie polecam używania funkcji szybkiego startu jeśli komuś zależy na oszczędnościach.
 

kyniu92

New member
Nie wiem co się stało bo nic nie robiłem z tv, ale teraz wszystko śmiga tak jak trzeba... Nie ma żadnych zwiech itp. dzwoniłem do Marka i powiedział by zrobić reset ustawień. Na razie nic nie robilem, bo po powrocie okazało sie, że chodzi tak jak trzeba. Dziwna sprawa. Nie wiem co może mieć na to wplyw..
 

Kraczykruk

New member
Czy ma ktoś ostatni aktualny soft Android 6? Bo straciłem cierpliwość, a starałem się, naprawdę się starałem... sam nawet broniłem Androida 7 :oops: ale to po prostu badziew jakich mało.
 

LukaszNDM

New member
Jaki jest najnowszy soft do pobrania bo na stronie TCl v143 , jeżeli jest gdzieś nowszy to skąd można taki pobrać( szukam bezskutecznie ) , drugie pytanie już drugi raz zdarzył się brak dźwięku na Tv Vectra i netfliksie , pomogło szybkie wył/wł , czy ktoś spotkał się z takim problemem ??
 

gstw

New member
Napiszcie proszę jaki macie sposób na to, aby nowy soft v369 trzymał po wyłaczeniu TV ustawienia balansu bieli i 10p. Za każdym razem po ustawieniu obu parametrów i restarcie TV ustawienia powracają do poprzednich. Reset do ustawiene fabrycznych pomaga tylko za pierwszym razem, kolejne zmiany utawień nie są zapamietywane.
Cóż począć cóż?
 

Qsay

New member
Na 369, działa mi zarówno wyłączenie hdr po wyjściu z sygnału hdr jak i zapamiętywanie ustawień przestrzeni kolorów i balansu bieli 10p. Restart z menu serwisowego i wyczyszczenie nvram pomogło. Nie mam też problemu z włączaniem tv samego.
 

h2pc

New member
Czy to jest normalne, że pomimo włączonego szybkiego startu, to po około godzinie TV i tak samoczynnie się wyłączy i start jest długi? Jeśli włączę tv po 20 min od wyłączenia, wtedy szybki start działa. Da sie cos z tym zrobić?
 

KaliberMG

New member
Witam mam ten sam problem z podświetleniem ale nie tylko na dole ekranu ale tez w innych miejscach. A do tego bardzo denerwujacy problem polegający na tym, że telewizor sam sie włącza i pomaga tylko przywrócenie tv do ustawień fabrycznych. A co Ci pan serwisant powiedział?
 

mikecheck

Member
Problemów z systemem nie zauważyłem. Ale to podświetlanie w moim egzemplarzu to jest porażka. Cały czas wzrok mój przykuwał ten jaśniejszy pasek.

Nic nie zrobisz, to wada fizyczna. Próbowałem wszystkich ustawień i mam to samo. Może w mniejszym stopniu niż Ty, ale na białym tle widać najlepiej oraz jednolitych jasnych. Na dolnej krawędzi idzie pasek jasny z dwoma przerwami ciemniejszego/szarego. Spróbuj serwis, może coś doradzi i daj znać.
 

xernes

Member
Nic nie zrobisz, to wada fizyczna. Próbowałem wszystkich ustawień i mam to samo. Może w mniejszym stopniu niż Ty, ale na białym tle widać najlepiej oraz jednolitych jasnych. Na dolnej krawędzi idzie pasek jasny z dwoma przerwami ciemniejszego/szarego. Spróbuj serwis, może coś doradzi i daj znać.
Od razu napisałem do tcl opisujac problem. Dodatkowo wysłałem zdjęcia . Tego samego dnia otrzymałem polecenie odbioru z kodem usterki. Przyjechał serwisant, zabrał tv i teraz czekam :(. Próbowałem dowiedzieć sie czegoś w tcl ale podobno mają awarię systemu. Ehh, 5 dni "cieszyłem " się tv ...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Seria C7006 - masz wybrane przez dziennikarzy pism RTV w Europie - jako najlepszy LCD w klasie cena do jakości.
Cena 4599 zł za 65C7006 - kalibracja gratis
Pilot gratis
Dostawa gratis.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV.
I napisz na PW.
 
Do góry