TCL Seria C70

AdamWGM

New member
@kiki jak jest szansa na certyfikację modułu CAM CI?
Tak, żeby TV zapisał kanały sat. wdłg operatora a nie alfabetycznie...

Certyfikacja miała być do końca 2017.
 

Limax7

New member
Postanowiłem sprawdzić jakiej jakości obraz wyświetla 49" 7026 ze źródła dobrej jakości FullHD. Pobrałem więc kilkanaście trailerów jakości BluRay 19-25 Mbps i powiem wam że warto takiej jakości obraz oglądać na tym tv.

Mimo tego że to 1920x1080 a nie 3840x2160 to obraz jest bardzo dobry.

Większość filmów 4K z Youtuba ma znacznie gorszy obraz niż porządne BluRay.

A dobrej jakości UHD to już wogóle poezja :)
 

grande

New member
Kup 4k Blu Ray i poczujesz frajdę z oglądania filmów.Wiem co mówię ponieważ sam mam taki sprzęt i żadne serwisy internetowe nie dorównają jakością obrazu.
 

xernes

Member
Czesc, testuje dopiero nowy zakup.
Mam do Was pytanie. Czy w Waszych tv występuje nienaturalne podświetlenie matrycy tuż nad głośnikiem na całej dlugosci? Załączam zdjęcie. Widać to w ciemniejszych scenach niezależnie od źródla...
a65168b3161f8c2bf271113140c99e50.jpg


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Desverger

New member
Kolega emde opisywał, że miał zraz po zakupie jasne plamy ale po paru godzinach oglądania zniknęły. Daj mu może trochę czasu.
 
Ostatnia edycja:

xernes

Member
Następne pytania:
1. W sklepie google są znikome ilości aplikacji...
Czy da się to jakoś odblokować?
2. Jakie aplikacje polecacie pod android tv?
3. Czy da się na tym TV uruchomić oscam?
 

xRAFx

New member
Czy na nowej wersji softu dalej TV włącza się w nocy sam z siebie ??

Można z tym oszaleć gdy nagle w środku nocy robi się jasno w salonie i coś gada. Robiłem już wszystkie resety i nie pomogło.

Dodatkowo losowo android jak gdyby się resetował i pyta o początkowe ustawienia język, wyszukiwanie kanałów, itd. ale o dziwo konto google pamięta ??
 

PawelTBU

New member
tak czytam i czytam i się zaczynam zastanawiac czy ten telewizor to się w ogóle opłaca kupować. Fakt ze 65" 4k w tej cenie jak na lekarstwo ale a to komuś to nie działa, a to tamto się zacina a to plamy jasne a to coś innego... hmmm...
 

Kraczykruk

New member
tak czytam i czytam i się zaczynam zastanawiac czy ten telewizor to się w ogóle opłaca kupować. Fakt ze 65" 4k w tej cenie jak na lekarstwo ale a to komuś to nie działa, a to tamto się zacina a to plamy jasne a to coś innego... hmmm...


Każdy budżetowy telewizor będzie miał jakieś bolączki. Ten akurat cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Tak naprawdę to tylko oprogramowanie jest spartaczone. Kup TV i zostań na Androidzie 6.0

@xRAFx sam zachodzę w głowę co powoduje jego samoczynne uruchamianie się. Co prawda zdażyło mi się to tylko w dzień kiedy miałem włączoną opcję szybkie wybudzanie, ale wciąż nie wiem co jest powodem. Mam soundbar podłączony po optyku, może to jego wina?
 

tomisk

New member
sam zachodzę w głowę co powoduje jego samoczynne uruchamianie się. Co prawda zdażyło mi się to tylko w dzień kiedy miałem włączoną opcję szybkie wybudzanie, ale wciąż nie wiem co jest powodem. Mam soundbar podłączony po optyku, może to jego wina?

ja nie miałem podłączonych żadnych urządzeń dodatkowych i też się sam uruchamiał. Po wyłączeniu opcji szybkie wzbudzenie jest OK. Co nie zmienia faktu że trochę lipa z tym samoczynnym uruchamianiem.
 

pako_umrzyj

New member
U mnie nigdy Tv sam się nie włączył a mam ocję szybkiego wzbudzania.
Może tv wstaje bo ma opcje wake on lan i coś go budzi?
Dodam że korzystam z lana, wifi rozłączone.
 
Do góry