TCL Seria C70

Zordrac

New member
Prawdopodobnie przez KODI to też nie zadziała, bo nasz Android-Device-ID (TCL Roku czy coś tam) nie jest identyfikowany jako zdolny do wyświetlenia HDR. Google umożliwia wyświetlenie HDR na jakichś tam telefonach (Galacy S8+) i niewielu TV.

Jest rozwiązanie na HDR z Youtube:
https://forum.xda-developers.com/mate-10/how-to/how-to-enable-youtube-hdr-mode-mate-10-t3700388
Arroyo - i znowu dziękuję! Działa. Pobrałem YouTube vanced z tego linka (ostatnią wersję non-root) i hula!
https://androidfilehost.com/?w=files&flid=170196
Dodatkowo działa odtwarzanie w tle.
Z chęcią postawiłbym Ci piwo!:-o
 

arroyo

New member
Za kalibrację ekranu pod rec.2020 (HDR) zabiorę się, jak ogarnę ustawienia SD dla firmware v353. W tym firmware TCL namieszał. Kto to wymyślił, żeby suwaki w tak precyzyjnych nastawach jak balans bieli zrobić działające skokowo?

@Zordrac
Jak ty z tym piwem na serio, to adres PAYPAL mogę ci podrzucić :D
 

ligeza

Member
Czy ktoś już rootował ten telewizor? Czy jest w ogóle sens? W telefonie root się przydaje ale czy w TV można coś w ten sposób uzyskać oprócz utraty gwarancji?
 

sulko

Member
Czy ktoś już rootował ten telewizor? Czy jest w ogóle sens? W telefonie root się przydaje ale czy w TV można coś w ten sposób uzyskać oprócz utraty gwarancji?
Chłopakom z Pda*** się udało TCL P6046 Series [Android] - 4PDA , ale na razie bym się w to nie bawił za świeża sprawa, nie wiadomo czy nie straci się drm i czy Netflix będzie chodził w 4k. Trzeba poczekać moim zdaniem, ale idzie w dobrym kierunku.
 

Pneumat2

New member
Ostatnia edycja:

arroyo

New member
Jest taka możliwość.

A czy byłaby możliwość, żeby odblokować mi możliwość załączania obrazków albo linków?
Cokolwiek chcę wstawić, to forum zmienia mi adres na gwiazdki.
Chciałbym się podzielić ustawieniami kalibracyjnymi, które wczoraj przygotowałem.
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
A dziala hdr w youtubie ?? Czy tylko odtwarzanie w tle ?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

działa HDR i to elegancko tylko trzeba używać airmousa do tego programu. Druga sprawa jest taka, że po zainstalowaniu microg przestaje działać fabryczna aplikacja youtube którą narazie wyłączyłem i zobaczę co mi lepiej odpowiada.
 
Znalazłem taki komentarz na temat tego TV.

"Spełnia prawie wszystkie oczekiwania
Telewizor ma super funkcjonalności: wbudowany Chromecast pozwala oglądać bezprzewodowo filmy ze stron www lub aplikacji typu CDA i zdjęcia (ale nie z każdym Androidem), wbudowane aplikacje (np. YouTube) zapewniają szybki dostęp do treści internetowych polecam pilot głosowy do obsługi. Jednak brak innych funkcjonalności sprawia niedosyt: brak wbudowanego Miracast uniemożliwia używanie telewizora jako bezprzewodowego monitora (np. do pracy z grafiką lub do wyświetlania zdjęć z systemu nie Android np. z kompa), w sklepie Google na tym telewizorze nie są dostępne wszystkie aplikacje dostępne na innych urządzeniach (np. TVN24)."

Czy to prawda że Miracast z Windowsem nie działa?
 

firefl

Active member
Bez reklam

adambe

Member
HBO na telefon to porażka w porównaniu z HBO na android TV.
Niestety ta apka nie działała na początkowych wersjach android 7.
Ja na razie mam 6 i tam jest OK.

Jak nie działa jak działa. Mam pierwszą wersję 7( soft bodajże 336) i spokojnie działa.
Zresztą zainstalowałem ją bardziej z ciekawości ( mam nc+ i HBO go z dekodera) niż z potrzeby.
 
Do góry