TCL Seria C70

tofek

New member
A jak uruchomic, sciagam Kodi z sklep play i co dalej mam zrobic zeby miec polskie kanaly. Pytam bo od niedawna posiadam TCLa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest jeszcze extra aplikacja w Google - VAVOO, która kładzie wszystko na kolana.
A telewizor z kropkami kawntowymi niesie więcej kolorów, znakomitą ostrość, dźwięk, multimedia i obsługę.

A jest jeszcze specjalna promocja na:
TCL telewizor Qled 65X2 za 5999 zł
TCL telewizor 65c70 za 4999 zł

Kupując modele TCL 65" z serii Qled X2 i z serii C7006
Otrzymujesz specjalną cenę, kalibrację profesjonalną gratis i dostawę gratis.

I jeśli zechcesz - 500 zł tyle razy ile potrafisz.


I teraz....
Jeśli jesteś zadowolony z zakupionego modelu i polecisz następnemu użytkownikowi, a ten kupi jeden z powyższych modeli powołując się na Ciebie - otrzymujesz zwrot kasy 500 zł .

Jeśli polecisz go kilku osobom to otrzymujesz zwrot kasy 500 zł za każdego nowego kupującego.

Pieniądze możesz odbierać każdorazowo lub kumulować na zakup dowolnego sprzętu w naszym sklepie na swoim subkoncie.

Pieniądze otrzymujesz nie wcześniej niż 21 dni od terminu zakupu telewizora przez nowego kupującego i powołującego się na Twoje dane osobowe ( Imię i nazwisko, nr telefonu).
Każdy kolejny użytkownik, który kupi telewizor również może polecać model i również otrzymuje należną kwotę w wysokości 500 zł

Uwaga.
Osoby, które już kupiły modele TCLa i chcą brać udział w promocji - również od dzisiejszej daty również mogą polecać w/w modele i otrzymywać 500 zł za każdego nowego kupującego na powyższych zasadach.
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
 

adambe

Member
Zrobiłem zgodnie z instrukcją i wyświetla problem z repozytorium

Skorzystaj z tego poradnika.


https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-sd-xbmc-polska-telewizja-do-kodi-poradnik/

Tam jest co prawda poradnik jak to zainstalować na kompie , ale w tv robisz to tak :

Pobrany pliczek wrzucasz na pena, pen do USB, otwierasz KODI > Dodatki> jedziesz na górę, klikasz na to otwarte pudełko> zainstaluj z pliku zip> wybierasz zródło z pena, to będzie repository.sd-xbmc.org-2.0.0(3).zip i instalujesz. Potem przechodzisz do zainstaluj z repozytorium i instalujesz z sd-xbmc...........i już masz zainstalowane w dodatkach jako Telewizja Polska.
No dokładniej to się chyba wytłumaczyć nie da
 
Ostatnia edycja:

adambe

Member
Jest jeszcze extra aplikacja w Google - VAVOO, która kładzie wszystko na kolana.

kiki, a powiedz mi co takiego ma VAVOO czego nie ma w KODI. Barierą jest co prawda język ( aplikacja jest tylko w dwóch językach ) i nie potrafiłem jakoś znalezć jakiejś znaczącej różnicy. Ale może po prostu nie potrafię, dlatego pytam co takiego wyjątkowego jest w tym programie?
 

sulko

Member
kiki, a powiedz mi co takiego ma VAVOO czego nie ma w KODI. Barierą jest co prawda język ( aplikacja jest tylko w dwóch językach ) i nie potrafiłem jakoś znalezć jakiejś znaczącej różnicy. Ale może po prostu nie potrafię, dlatego pytam co takiego wyjątkowego jest w tym programie?
Trzeba zainstalować bundle zmienić adres z vavoo.tv na vavoo.to i wtedy się instaluje. Ale moim zdaniem jest to na rynek niemiecki. Ja uważam że najlepszy do Kodi jest Convenant/Incursion plus do do tego Real-Debrid(płatny ale wart tego).
 

adambe

Member
Trzeba zainstalować bundle zmienić adres z vavoo.tv na vavoo.to i wtedy się instaluje. Ale moim zdaniem jest to na rynek niemiecki. Ja uważam że najlepszy do Kodi jest Convenant/Incursion plus do do tego Real-Debrid(płatny ale wart tego).

Zainstalowałem. Interesująco wyglądają kanały na żywo, szczególnie sportowe. Baaardzo dużo tego jest;-)
 

ypel

New member
Koledzy model 49C7026 jak ogarnąć screen mirroring? Jest jakaś apka do tego? Nie chodzi o wysłanie zdjęcia czy filmy a bezpośrednio wyświetlanie obrazu ze smartfona na telewizorze. Szukam i szukam a znaleźć nie mogę :p Z Tv na smartfon za pomocą Tcast działa, w drugą stronę nie daje rady ;) Z góry dzięki za porady :)
 

ypel

New member
Najprostsze rozwiązanie... Człowiek doszukuje się jakiś haczyków a tu pierwsza lepsza apka podziałała :p podziękował ;)
 
Do góry