TCL Seria C70

_NeroN_

New member
1) Andek 7 jest i tamte sie nie odpalaja, albo bokiem i nic sie nie da zrobic etc.

2) w Kodi 3/4 programów nie działa, brzydka appka, nieczytelna - nie podoba mi się ;)

3) Jak się wchodzi w ten tryb ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
1) Andek 7 jest i tamte sie nie odpalaja, albo bokiem i nic sie nie da zrobic etc.

2) w Kodi 3/4 programów nie działa, brzydka appka, nieczytelna - nie podoba mi się ;)

3) Jak się wchodzi w ten tryb ?

1) - używasz apkę na telefon a nie na tv. szukaj hbo go na android tv
poznasz jeśli zapyta o kod a nie o mail i hasło
2) kwestia gustu. W kodi chodzi wszystko co jest aktualne i jeśli potrafisz skonfigurować.
Ma mnóstwo skórek i możliwości dostosowania. Ale kwestia gustu...
3) szukaj na forum, są podane kody
 
Ostatnia edycja:

Szpura

New member
1) Andek 7 jest i tamte sie nie odpalaja, albo bokiem i nic sie nie da zrobic etc.

2) w Kodi 3/4 programów nie działa, brzydka appka, nieczytelna - nie podoba mi się ;)

3) Jak się wchodzi w ten tryb ?

Ad.1 Da się zrobić. Odrobinę trzeba poszukać i w sieci wszystko znajdziesz. Musisz ściągnąć apke nie na smartfona A na tablet ! I wtedy masz poziomo :hihi:
 

k@li111

New member
Już gdzieś pisałem, mi wyszukiwanie głosowe działa na podłączonej kamerce internetowej za 30zł.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Działa to jakoś fajnie? A ta wirtualna klawiatura to co to to to?


Już gdzieś pisałem, mi wyszukiwanie głosowe działa na podłączonej kamerce internetowej za 30zł.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

da się zainstalować na C70 whatsapa (może skype) z opcją wideorozmowy? jakie kamerki da się podłączyć? Samsung miał np tylko dedykowane za duże pieniądze do kupienia.
 

k@li111

New member
Komunikatory video szukałem telewizorem na google Play i nic nie ma, nie instalowałem w inny sposób (kiedyś się za to wezmę).
Kamerka to
Media - tech
MT4023
WATCHER LT
Działa mikrofon z tej kamery, video nawet nie wiem jak sprawdzić.

Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
 

pako_umrzyj

New member
Wiadomo kiedy będzie kolejny soft?
I co sądzicie o pomyśle z podwieszanym tematem z linkami do wersji softu??
Ja się nie doprosiłem o najnowszy soft do dzisiaj... Nie wiem z czym jest problem żeby wrzucać linki do jednego tematu? Ten soft traktowany jest jak tabu, zawsze marek po kontakcie pw podsylal soft, mnie po dwóch próbach się nie udało go otrzymać.
Wiadomo co z markiem? Wróci do nas czy odszedł na dobre? Bo jakby nie było to robił kawał dobrej roboty dla użytkowników tcl'ów
 

_NeroN_

New member
1) - używasz apkę na telefon a nie na tv. szukaj hbo go na android tv
poznasz jeśli zapyta o kod a nie o mail i hasło
2) kwestia gustu. W kodi chodzi wszystko co jest aktualne i jeśli potrafisz skonfigurować.
Ma mnóstwo skórek i możliwości dostosowania. Ale kwestia gustu...
3) szukaj na forum, są podane kody

1) Mam appke na TV ale jest "zregionalizowana", jest jakaś appka na TV HBO GO działająca w PL ?
Nieznalazłem, podpowiesz ?

2) Pomęczę jeszcze to KODI ;)

3) Wersja z 9735 czy jeszcze jakieś tajniejsze menu można odkryć ?
Co to za setup kalibracyjny wysyłany na odległość przez Kikiego ?
 
Do góry