TCL Seria C70

lolo2

Well-known member
Bez reklam
TV fajny pod warunkiem że się go nie dotyka ,nic nie instaluje i nic nie aktualizuje, a najlepiej korzysta z zewnętrznego androidboxa.
Niestety żadnej aktualizacji się nie doczekacie taka prawda.
Kupuje się niszowy produkt bez wsparcia a potem płacze i lamenty.


Dokladnie tak...

Tez nie mam parcia na androida 7. Mam standardowy soft, wszystko dziala yt, netflix, kodi, dlna nic wiecej nie uzywam.

Co mi po samsungu h6400 skoro stracil wsparcie (teraz nie pamietam) do Ipli czy do tvn playera i zona jadem pluje bo nie moze ogladac swoich telenoweli.

Koniec koncow i tak wszystko sprowadzi sie do kozystania z androida, czy to w tv czy box tv.
 

Santix

New member
Dziś ojcu wyskoczyła aktualizacja i zaktualizował. Teraz co jakąś minutę wyskakuje w górnym prawym rogu źródło pod które podpięty jest dekoder vectry (HDMI 1). Jakiś tip, żeby ciągle to nie migało?
 

Paweł R.

New member
Witam
Jest sposób aby przywrócić wersje 6 androida (jaki)?
Żonka właśnie oznajmiła że widziała dzisiaj robocika. Korzystam głównie z netflixa i yt widać wyraźnie przycięcia w odtwarzaniu jak i menu.

U49C7026X1

edit
dzięki za info i 6,50 psu w kichę zapraszam PM.

Kto to czyta?
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Śmiech na sali wydali jakąś dziurawa aktualizacje i zaczynają uszczęśliwić na siłę ta aktualizacja ludzi. To jest właśnie jakość TCL żenada

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

janusz

New member
Bez reklam
Czemu miałbym uważać? Nie sprzedałem w życiu żadnego TV to i nie mam powodu do zmartwień.
Niemniej wolałbym nie odpowiadać za innych i proszę byś też tego nie robił., poczekajmy na opinie innych.

Proponuję sondę na najlepszy smart w TV. Nie wiem czy da się, może ktoś podpowie czy da się zrobić temat z możliwością wskazania wyboru smarta.
 

adambe

Member
No i zonk:oops: Dzisiaj włączam tv. a tu robocik i włącza mi aktualizację. Pomimo tego że w menadżer pobierań miałem wyłączony.
Po aktualizacji kicha, youtube nie da się oglądać, takie przycinki, a pilot głosowy przestał działać.
Niech ktoś poradzi jak wrócić do 6 i co zrobić żeby się nie aktualizowało.
A tak chwaliłem ten telewizor, do dzisiaj
 

lakatus

New member
Przecież android ma sto milionów aplikacji :)poszukaj tej właściwej co wszystko naprawi ....
hahaha you nade my day...dolaczam do grona zacnych posiadaczy tcl z andkiem 7.0 ot dzis ptzylazlem na chate i podobno aktualizacja sie sama zapodala przy uruchomieniu tv...z normalnie dzialajacego tv zrobil sie na wpol dzialajcy sprzet z przycinaniem obrazu w netflix i youtube. gratukuje patalachom z tcl ich zajebistego wsparcia OTA
 

adambe

Member
hahaha you nade my day...dolaczam do grona zacnych posiadaczy tcl z andkiem 7.0 ot dzis ptzylazlem na chate i podobno aktualizacja sie sama zapodala przy uruchomieniu tv...z normalnie dzialajacego tv zrobil sie na wpol dzialajcy sprzet z przycinaniem obrazu w netflix i youtube. gratukuje patalachom z tcl ich zajebistego wsparcia OTA

Mi jeszcze na dodatek pilot głosowy przestał działać, pewnie nie lubił że do niego gadam:p
 

lakatus

New member
generalnie jesli tak dziala firma tcl to z calego serca zycze im by znikneli z rynku ze swoimi niedopracowanymi produktami. Trzymam mocno kciuki co by im nie wyszlo bo ja nie mam zamiaru byc ich krolikiem doswiadczalnym z ewrntualba strata 3 kola na tv pogodze sie szybko ale tego chlamu nie strzymie ogladsc na polkach sklepowych
 
Ostatnia edycja:

lakatus

New member
jak sie ma sprawa wzywania serwisu do trgo typu ustetki ? byl produkt sprawny teraz jest nie do konca sprawny ...wywala mi wie menu zaawansowane w ustawiebiach obrazu, netflix przycina, youtube. generalnie android przestal byc tak responsywny jak w wersji 6.0. W innym przypadku chyba mozna zglosic niezgodnosc towaru z umowa...
 
Ostatnia edycja:

lakatus

New member
To nie jest ich ostatnie słowo...
Już pracują nad 8.0
To dopiero będzie się działo...
nialo byc pieknir a wyszlo jak zwykle czlowiek dal sie naciagnac na te pare stow mniej wzgledem tych renomowanych marek a dostal produkt ze wspatciem kyore spierdolilo dzialanie tv przy pierwszej aktualizacji...robienir w ciula z matrycami do tego aktualizacje ktore pauja telewizor hehe idalne wrjscie w rynek segmentu mid
 

lakatus

New member
nie wiem ja doktoryzowac sie nie mam zaniaru chcialrm sprawny tv a bie badziew co przy pierwszej ota rozwali sie na prpgranowo i bedzie srednio przyjemny do obslugi i ogladabis tresci ktorze rzekomo mialy dzialac sprawnie
 
Do góry