TCL Seria C70

janusz

New member
Bez reklam
Ciesz się a nie narzekasz, masz tysiące aplikacji :D

Zakochałeś się w TCL-u czy co, ciągle się o nim rozpisujesz, a chyba go nie masz. Zazdrość jest niezdrowa, lepiej cieszyć się życiem i kupić TV z androidem. Tylko się nie złość bo to żarty. pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

uysy

New member
Jaka jest różnica między 55C7006 a 55C7026 ? To pytanie przewinęło się już kilka razy, ale konkretnej odpowiedzi nie było.
Edit:
Jak to cenowo wygląda kiki ?

Edit:
Ma ktoś spięty ten TV z Soundbar Sony HT-RT3 ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla niebieskich jest specjalna i na model 7006, który dostał nagrodę EISA !
- Kalibracja gratis
- Pilot gratis
- Dostawa gratis
- wtyczki gratis !
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
to chyba nie doczytałeś co napisał "Testowany przez nas egzemplarz pochodził bezpośrednio od producenta, a test wykazał, że ta właśnie sztuka w takich aspektach jak kontrast czy jasność maksymalna w trybie HDR nie odzwierciedlała pełni możliwości modelu 55C7006.Proszę zatem mieć na uwadze, że najnowsze egzemplarze z linii produkcyjnej będą najprawdopodobniej całkowicie pozbawione głównej wady, która trapiła przetestowany przez nas egzemplarz tego modelu. Więcej informacji poniżej." wersję 49 też testował i ją poleca
 

firefl

Active member
Bez reklam
Wszystkie apki zawsze dostępne są tutaj

https://www.apkmirror.com/apk/home-...lease/hbo-go-12-0-0-920-android-apk-download/

Ja korzystam z Polsat GO ale jakość pozostawia wiele do życzenia, chyba specjalnie tak robią, max to 576... Na HBO GO jak to wygląda ?

Nie wszystkie apki sá tam dostępne. Tam mogłem znależć wersję na smartfona - różną od wersji tv.
Ze względu na wyjazd nie mam jak sprawdzić co dałeś w linku, ale nie wygląda na wersje tv.
 

uysy

New member
Jaka jest różnica między 55C7006 a 55C7026 ? To pytanie przewinęło się już kilka razy, ale konkretnej odpowiedzi nie było.
Edit:
Jak to cenowo wygląda kiki ?

Edit:
Ma ktoś spięty ten TV z Soundbar Sony HT-RT3 ?

Odpowiem sam sobie.
Różnica między 55C7006 a 55C7026 jest tylko i wyłącznie w oznaczeniu. ...26 to po prostu oznaczenie marketowe dla sklepów.
Matryca - nie różni się niczym.
Kontrast - nie różni się niczym.
Jasność - nie różni się niczym.

Moja rozmowa z TCL Europe:
Wklejcie adresy w przeglądarce:
c1.staticflickr.com/5/4646/38717599594_2633f4d832_b.jpg
c1.staticflickr.com/5/4729/38717599704_b49d3737af_b.jpg

Telewizor można kupić za 2999zł + 1zł drugi pilot w sieciówkach.
Kupiłem, podpiąłem, działa. Czego można wymagać od telewizora 55" na Androidzie za 3000zł... Jedyny problem jaki mam to trzeszczenie w kinie domowym po wpięciu przez HDMI lub SPDIF - to pewnie kwestia oprogramowania.
Informacje na temat oprogramowania:
Telewizor "raportuje" się jako TCL 55c7006 w AIDA / Menu
V8-T658T01-LF1v162
Android 6


Ten post nie jest złośliwy, nie ma służyć za reklamę, nie pracuje w RTV, nie mam z tego żadnych korzyści.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz błędne informacje. Różnią się matrycą
W C7006 jest SVA a w 7026 jest VA.
Różnią się wszystkim co za tym idzie.
Dla niebieskich członków forum jest cena promocyjna 2999 zł z kalibracją, pilotem dostawą i w graniem wtyczek.
Model 7006 dostał nagrodę Eisa !
 
Ostatnia edycja:

uysy

New member
Kiki, ale producent zapewnił mnie, że tak nie jest. Oni chyba wiedzą lepiej.
Że to są identyczne TV, proszę ponownie, sprawdz moją rozmowę z producentem.

EDIT:
Cytując TCL:
Panie Łukaszu, owszem portal displayspecification podaje informację iż matryca się różni (brak danych), natomiast ów portal zamieszcza dane bez uzgodnienia z producentem i często nie są to wiarygodne dane lub ich brak, gdzie my zapewniamy że matryce są takie same, co do oznaczeń 26 i 06 są to kanały dystrybucyjne
 
Ostatnia edycja:

xRAFx

New member
Masz błędne informacje. Różnią się matrycą
W C7006 jest SVA a w 7026 jest VA.
Różnią się wszystkim co za tym idzie.
Dla niebieskich członków forum jest cena promocyjna 2999 zł z kalibracją, pilotem dostawą i w graniem wtyczek.
Model 7006 dostał nagrodę Eisa !

To wg. tego zestawienia c7006 ma ciemniejszą matryce i gorszy kontrast, czy tak jest rzeczywiście ?
https://www.displayspecifications.com/en/comparison/cdcf2dc01

OK,
to gdzie i jak mam złożyć zamówienie ?

@kiki
dasz info na PM ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry