TCL Seria C70

Whiteman13

New member
Jasne - wina systemu. Przecież wszyscy się skarżą i po to jest forum.
To co piszesz brzmi nielogicznie. Android się zmienił?
A może po prostu sieć obciążona albo więcej zakłóceń?

Nie wiem co się zmieniło. Stwierdzam fakty. Łącze mam 300/300 więc mało prawdopodobne, że to net nie wyrabia. Router też raczej sensowny Asus RT-AC68U. Wczoraj generalnie było ok tylko są regularne zrywy obrazu na Netflix w 4K, takie mikro-zacięcia co kilkanaście, kilkadziesiąt sekund.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie wiem co się zmieniło. Stwierdzam fakty. Łącze mam 300/300 więc mało prawdopodobne, że to net nie wyrabia. Router też raczej sensowny Asus RT-AC68U. Wczoraj generalnie było ok tylko są regularne zrywy obrazu na Netflix w 4K, takie mikro-zacięcia co kilkanaście, kilkadziesiąt sekund.

Nie opisałeś zbyt wiele... internet kabel... wifi... U mnie z łączem 40M Netflix działa bez problemu po wifi, warto jednak dobrać odpowiedni kanał do otoczenia. Zakłócenia mogą powodować niestabilne działanie sieci. A w okresie świątecznym więcej osoób zwykle włącza tymczasowe urządzenia dostępowe typu net przez telegon.

Masz wiele czynników ale zakładasz, że to TV. Żadnego nie sprawdziłeś. A co najmniej nic o tym nie piszesz.
 

Rt81

New member
Kiki dopisz że darmową kalibrację otrzyma i będzie ona działała jak nie zaktualizuje systemu do najnowszej wersji androida 7 :) ot takie małe przypomnienie o tym fakcie
Ja mam balans bieli na 7 (nie 10p choć i on jest). Więc kalibracje można zrobić. A najlepsze że po aktualizacji nie mogłem nawet wejść w ustawienia,cec nie działał i kodi też nie działał jak trzeba. Pomogło na wszystko przywrócenie ustawień fabrycznych. Ja kalibracji nie mam bo tv kupiłem w Media Markt.
 

DLUGI321

New member
To ja wymiekam z tym androidem jedni mają opcje od balansu bieli drudzy nie. Jednak przewaga jest tych drugich co nie mają tej opcji widać że jednak jest coś nie tak z tym androidem skoro mam takie kombinacje robić by coś działało

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Rt81

New member
Trochę pokorzystam i napiszę więcej info. Przed resetem fabrycznym nic nie działało nawet nie mogłem androida 6 wgrać. Android 7 z aktualizacji OTA. No i ja mam p60
 

loyd11

New member
Ja mam balans bieli na 7 (nie 10p choć i on jest). Więc kalibracje można zrobić. A najlepsze że po aktualizacji nie mogłem nawet wejść w ustawienia,cec nie działał i kodi też nie działał jak trzeba. Pomogło na wszystko przywrócenie ustawień fabrycznych. Ja kalibracji nie mam bo tv kupiłem w Media Markt.
Z jakiego softu robiłeś aktualizacje? Ja dzisiaj dostałem aktualizacje sieciową do 7mki i nie ma tej opcji. Z usb jak wgrywałem dwa razy tez nie było.
 

DLUGI321

New member
Podejrzewam że z tą informacją o powrocie opcji od balansu bieli po aktualizacji OTA to jakiś fake na tyle osób co aktualizowało system do 7 raptem 2-3 osoby mają tą opcję trochę to dziwne ???
 

Whiteman13

New member
Nie opisałeś zbyt wiele... internet kabel... wifi... U mnie z łączem 40M Netflix działa bez problemu po wifi, warto jednak dobrać odpowiedni kanał do otoczenia. Zakłócenia mogą powodować niestabilne działanie sieci. A w okresie świątecznym więcej osoób zwykle włącza tymczasowe urządzenia dostępowe typu net przez telegon.

Masz wiele czynników ale zakładasz, że to TV. Żadnego nie sprawdziłeś. A co najmniej nic o tym nie piszesz.

TV mam wpięty po kablu nie po wifi, kabel przez switch (TP-Link gigabitowy) do routera Asus. Ok. Dla spokoju sprawdzę dziś po WiFi, może karta sieciowa wbudowana w TV jest po prostu źródłem problemu.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
bo pytałem , zwróciłem im uwagę na błędy w androidzie 7 to dostałem odpowiedź że aktualizacja do androida 7 jest jedna i że pracują nad kolejną
 

DLUGI321

New member
Ile my już to razy słyszeliśmy. To co nie wiedzieli że wydają system z błędami ?? cały czas podając że jest tylko jedna oficjalna wersja której faktycznie nie można pobrać oficjalnie i że w grudniu będzie żałosne takie podejście. Mamy już 28-12-2017r a aktualizacji jak nie było tak nie ma tylko jakieś pseudo wzmianki że komuś się system sam zaktualizował do 7 jakim cudem skoro powtarzam nie ma oficjalnej wersji może support TCL wybiera sobie a dziś damy temu aktualizację jutro temu a tamtemu nie damy bo nas oczernia świetnie to wszystko działa
 

Rt81

New member
Podejrzewam że z tą informacją o powrocie opcji od balansu bieli po aktualizacji OTA to jakiś fake na tyle osób co aktualizowało system do 7 raptem 2-3 osoby mają tą opcję trochę to dziwne ???
Mam Ci zdjęcia na dowód zrobić? To napiszesz że z różnych softow ,nie wiem dlaczego u mnie jest A u innych nie ma , może dla tego że ze 143 aktualizację zrobiłem? Napisałem jak jest u mnie nie wierzysz Twój problem.
 

DLUGI321

New member
Nie ze nie wieże tylko trochę dziwne że tyle osób aktualizuje i większość potwierdza brak tej opcji a raptem kilka że ona jest więc się nie denerwuj

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

loyd11

New member
Mam Ci zdjęcia na dowód zrobić? To napiszesz że z różnych softow ,nie wiem dlaczego u mnie jest A u innych nie ma , może dla tego że ze 143 aktualizację zrobiłem? Napisałem jak jest u mnie nie wierzysz Twój problem.
Wyślij jak możesz tak żeby było widoczne wszystko na jednym ekranie.
 
Do góry