TCL Seria C70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Działą normalnie, więc nie musisz się obawiać.
TCL dostał nagrodę EISA dla najlepszego telewizora w Europie LCD - preferowanego w klasie cenowej do jakości.
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
oglądałem p60 i wierzę Ci kiki :) ten C70 na pewno jest jeszcze lepszy , niby budżetowy a na prawdę fajny ten telewizor w tej cenie 2600-2700 bezkonkurencyjny
 
Ostatnia edycja:

emde_

New member
Niby tak ale na stronie napisano, że działa na telefonach i tabletach (android) i na telewizorach (tizen samsunga). Android TV to mimo wszystko co innego niż Android na telefon.No i jestem ciekawy czy jeśli działa to jak ze stabilnością i jakością :)\

Z tego ci widzę, można także na IPLI wykupić eleven. Ale dużo ludzi narzeka na jakość... probował ktoś?
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Trudno powiedzieć ale nie sądzę by kiepsko to wyglądało , narzekają tylko przeważnie Ci co na telefonach oglądają a jak wiadomo czasem tnie obraz czy w ogóle się nie ładuje
 

emde_

New member
No ale wiesz, chciałoby się oglądać mecz już bez opóźnień i ścięć, oraz w dobrej jakości jak już ogląda się na TAKIM tv :)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
wiem wiem , może ktoś się wypowie kto ma Eleven na TV a jak nie to wykup na miesiąc lub na trzy dni dla testu...najlepiej po prostu samemu sprawdzić :)
 

Alter77

New member
Witajcie. Czy ktoś z Was ma wiedzę na temat współpracy tego tv z modułem Cam od firmy Multimedia? Czytałem o problemach dot. modułów od UPC i NC+ więc spodziewam się , że z moim modułem problemy mogą być podobne. Zdaję sobie sprawę z faktu, że dla kogoś użytkującego zewnętrzny modem ta kwestia nie ma znaczenia ale mając na uwadze jakość dekoderów od operatora Multimedia (chyba, że w ciągu ostatniego 1,5 roku coś się zmieniło ale raczej wątpię) możliwość skorzystania z CI jest dla mnie bardzo ważną funkcjonalnością. Gdyby ktoś z Was miał jakąś wiedzę na ten temat ewentualnie np. udało mu się opanować temat bardzo proszę o podzielenie się doświadczeniami. Czytałem o próbach na jakimiś sofcie ale zdaje się że tylko we współpracy z modułem UPC i o ile się nie mylę nie jest to aktualizacja softu normalnym kanałem aktualizacji (co może oznaczać, że soft jest w fazie testów) więc trochę strach to wrzucać, żeby nie uceglić nowego tv. Będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat. TV jest naprawdę wart uwagi ale z mojego punktu widzenia wyłącznie po poprawieniu tych (drobnych jednak) błędów.
Pozdrowionka
Alt.
 

Alter77

New member
Jeśli nie ustawiasz własnej kolejności kanałów w organizerze to jeszcze ok, inaczej masz ruletkę co jakiś czas.

Chodzi właśnie o to, że nie chcę mieć co jakiś czas ruletki. To jest ewidentnie błąd oprogramowania, który eliminuje ten tv z mojego punktu widzenia. Moim zdaniem nawet relatywnie niewysoka cena tego tv nie usprawiedliwia takiego babola w oprogramowaniu.
 

xXANDRZEJXx

New member
Mam takie pytanie planuje kupić owego TCLa
jakie są różnice między modelem TCL U55C7006 a TCL U55C7026
ostatnio model 7026 pojawił się na stronie media expert czy są w ogóle jakieś różnice między tymi dwoma???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 55C7026- nie ma głośników JBLa , kosztuje3499 zł

Model 55C7006 masz za 3299 zł, głośniki JBLa , kalibracją profesjonalna gratis , Pilotem obsługi głosowej gratis, dostawą gratis i opieką człowieka.
Wgrywane są też wtyczki KODI.
Razem masz i lepszy i tańszy kilkaset złotych model
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906

Dostawa jeden dzień od zamówienia.
Gwarancja door to door - 2 lata TCL Polska
Raty przez Allegro 0%
 

mikecheck

Member
No to trzeba czekać. Ja pozostawiłem wyszukane programy bez zmian, usunąłem z listy programy zakodowane. Lista działa bez ruletki, lecz czasem zmienia się pozycja +/- 1-3 miejsca.

Mnie to też lekko mówiąc irytuje i wkrótce mam nadzieje, że wiele z tych "baboli" zostanie usuniętych.

Chodzi właśnie o to, że nie chcę mieć co jakiś czas ruletki. To jest ewidentnie błąd oprogramowania, który eliminuje ten tv z mojego punktu widzenia. Moim zdaniem nawet relatywnie niewysoka cena tego tv nie usprawiedliwia takiego babola w oprogramowaniu.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
"Telewizor smuży tak bardzo że nie jest wart ani 1 złotówki. Generalnie dramat. Ja nie umiem tego bubla oglądać. Ta jedna wada dyskwalifikuje ten sprzęt jako telewizor. Jak ktoś piszę że obraz na tym pudle jest płynny to po prostu albo jest dyletantem albo kłamie. Nie ma innej opcji" ktoś wyraził się dosadnie o tym telewizorze na sąsiednim forum :))
 
Do góry