TCL Seria C70

stachuu0

New member
czyli wkopałeś go tak?że się nie przelogował? :)) widzisz kiki , nie przelogował się czyli ma kilka kont :D nie to nie jest rozkaz ale za każdą uwagę dostaniesz odpowiedź tak jak każdy inny bo do Ciebie nic nie mam żeby była jasność :)

Masz poważne problemy ze zrozumieniem.
Post był o Tobie, ale cytowałem i odpowiedziałem innemu użytkownikowi.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
bo zaczynasz mieszać...piszesz do innego użytkownika o mnie więc mam słuszne pretensje do ciebie więc biorąc mnie za kiki to faktycznie chyba się dziś nie wyspałeś :)) albo po prostu już taki jesteś :) ośmieszyłeś się i nawet nie wiesz jak bardzo więc i Tobie też sajonara...zajmujesz mi czas...a nie chcę na Ciebie go tracić bo nie warto:)
 
Ostatnia edycja:

stachuu0

New member
bo zaczynasz mieszać...piszesz do innego użytkownika o mnie więc mam słuszne pretensje do ciebie więc biorąc mnie za kiki to faktycznie chyba się dziś nie wyspałeś :)) albo po prostu już taki jesteś :) ośmieszyłeś się i nawet nie wiesz jak bardzo więc i Tobie też sajonara...zajmujesz mi czas...a nie chcę na Ciebie go tracić bo nie warto:)

A w którym miejscu napisałem, że biorę Cię za Kikiego?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
sam sobie?to kiki go wstawił przetłumaczony poniżej jest informacja Ostatnio edytowane przez kiki; Dzisiaj o godzinie 13:59 ja wstawiłem tylko link więc niestety to nie ja :) ale brawa dla kikiego że wstawił te tłumaczenie bo sam bym musiał to zrobić ;-)
 
Ostatnia edycja:

Ajothe

New member
Może któryś z nabywców jest w stanie nagrać jakiś mecz w hd z kablówki i wrzucić na youtube ? może ktoś ma lustrzanke albo jakiegoś bezlusterkowca, byleby nie telefonem...

Powyższa dyskusja zachęca do uprażenia popcornu i otworzenia browara :-D.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
nie zdążyłeś ;)) z ludźmi którzy myślą że jestem kiki nie dyskutuję a już o tym że sam sobie gratuluję i tłumaczę o co chodzi a oni dalej wmawiają to samo to tu już głupota siegnęła szczytów :) są tu po prostu ludzie co wchodzą , trollują i atakują forumowiczów ale ja mam z nich ubaw po pachy :)) ja dyskusję już zakończyłem a co do nagrywania to nic to nie da...nie odzwierciedli obrazu...trzeba czekać aż wejdzie do sklepów ale widziałem już słabszego p60 i dla mnie wypas...więc jest na co czekać bo C70 ma lepszą matrycę
 
Ostatnia edycja:

Desverger

New member
Wypisz posty i nicki tych którzy trolują, atakują i Bóg wie jeszcze co robią bo jak na razie to są (niektóre niestety skasowano) zwykłe posty. Czy tylko te zachwalające są OK? No proste pytanie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
kiki czy ty wstawiałeś filmy z tego C70 z tenisem i siatkówką?bo ktoś zdjęcia wstawił że niby to Twoje z C70 a ja tego znaleźć nie mogę
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Nie ma lepszego telewizora w tej cenie od tego TCL-a niestety wybór jest ograniczony no chyba że ktoś chce dokładać 1000-1500zł do KS7000 albo full hd 120hz.Szkoda że TCL nie zdecydował się na upłynniacz , wtedy takiego jazgotu by nie było...kiki napisz do TCL-a i zapytaj czy mają zamiar coś z tym upłynniaczem zrobić póki tv nie wszedł jeszcze do sklepów
 
Ostatnia edycja:
Do góry