TCL Seria C70

lukaszkrk

New member
kiki ale ten telewizor miażdży pod względem cena/jakość konkurencję - o jakim czarnym PR piszesz?
Proszę tylko o dopowiedz na moje pytania - czy jest możliwość konfiguracji upłynniaczy oraz jak wygląda ta kalibracja
 

josephson

Member
Wszyscy którzy kupili , bez wyjątku nit nie narzeka na płynność mimo matrycy 50Hz. Jak widać czarny pijar chce dokopać marce i to nie ważne jakim kosztem.
Ale każdy kto ma TCLa C70, widzi albo będzie widział - powinien być w klasie cenowej bardzo zadowolony z wyboru !.

Mam go u siebie, ale płynność to raczej nie jest jego najmocniejsza strona przynajmniej wg mnie. Głęboka czerń, dźwięk i wygląd wręcz odwrotnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro zrobię firmy z imprez sportowych i wrzucę na FB.
Tak, każdy telewizor może być kalibrowany zawsze indywidualnie nawet w Twoim domu. Wszystko zależy od ceny !
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
tak kiki zrób taki film z bliska chętnie go zobaczę bo mało czegokolwiek jest o nim...bo nie ma go jeszcze w oficjalnej sprzedaży
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Filmów nagram jutro kilka - dla porównania i innych modeli telewizorów:
- Sony, Philipsa, Panasonica, Hitachi, LG
 

stachuu0

New member
Tak, jestem pewien.
Pytałem, odpowiedź dostałem na PW.
Podobno telewizory od TCL mają świetną zgodność matryc i kalibracja indywidualna jest zbędna. Stąd kopiuj - wklej. :roll:
 
Ostatnia edycja:

lukaszkrk

New member
Nie chce mi się w to wierzyć, oznaczałoby to, że wszyscy kupujący TV z kalibracją zostali wprowadzeni w błąd, bo kupili TV z kalibracją, która tak naprawdę nią nie była.
Tak, jestem pewien.
Pytałem, odpowowiedź dostałem na PW.
Podobno telewizory od TCL mają świetną zgodność matryc i kalibracja indywidualna jest zbędna. Stąd kopiuj - wklej. :roll:
 

enocyl

Banned
Jutro zrobię firmy z imprez sportowych i wrzucę na FB.
Tak, każdy telewizor może być kalibrowany zawsze indywidualnie nawet w Twoim domu. Wszystko zależy od ceny !
Szczerze to nie chciałbym kalibracji od osoby której kontrast wyszedł 2x większy niż na KAŻDYM innym portalu...
 
Do góry