TCL Seria C70

FoX88

New member
Czerń bardzo dobra w klasie LCD - oczywiście nie w klasie OLED. Telewizor posiada „local dimming” (oparty na oprogramowaniu), który działa dobrze bez niepokojących skutków ubocznych. Jeśli chodzi o ruch, są one również gładki i delikatny, a test „piłka nożna” przeszedł śpiewająco.
Test av TCL U55C7006 | Ljud & Bild

Gdzie tam jest mowa o tym "piłka nożna" teście? Tak kopiuję fragmenty do translatora, ale nie widzę nic takiego, może ominąłem albo to o jakiś inny test chodzi?
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Pokazał się test na konkurencyjnym forum, z bardzo dobrym wynikiem ;)
hdtv polska .com /tcl-c70-test-u55c7006-ofensywa-ze-strony-chinskiego-gracza/
 

Kenro

New member
Zachęcony pozytywnymi opiniami i testem U55C7006 jestem poważnie zainteresowany zakupem tego TV ale w wersji 49' (55'będzie dla mnie za duży). Jest mi ktoś w stanie podać główne róznice pomiedzy tymi modelami (oprócz głośników i oczywiscie rozmiaru) ? Co z kontrastem i czernią? czy martyca osiąga podobne wyniki co w modelu 55' ?
 

enocyl

Banned
Zachęcony pozytywnymi opiniami i testem U55C7006 jestem poważnie zainteresowany zakupem tego TV ale w wersji 49' (55'będzie dla mnie za duży). Jest mi ktoś w stanie podać główne róznice pomiedzy tymi modelami (oprócz głośników i oczywiscie rozmiaru) ? Co z kontrastem i czernią? czy martyca osiąga podobne wyniki co w modelu 55' ?
O jakie wyniki pytasz? Te podane tutaj są nieprawdziwe.
 

Kenro

New member
Chodziło mi o podlinkowany wcześniej test z ****************************** dotyczący wersji 55'. Inaczej mowiąc : chciałem się dowiedzieć czy nie ma większych róznić w jakości wyświetlanego obrazu powiedzy wersjami 49' a 55'. U róznych producentów róznie z tym bywa...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnic na razie nie ma. Jeśli wprowadzą inne matryce - co może się zdarzyć -
różnice mogą się pojawić.
 

lukaszkrk

New member
Też jestem zainteresowany modelem 55" ale ponawiam pytania kolegi wyżej:

1. Czy w czasie swych testow sterowales ustawieniami "uplynniacza"?

2. Czy "kalibracja gratis" oznacza przeprowadzenie kalibracji indywidualnie dla kazdego egzemplarza, czy tez wprowadzenie ustawien bedacych rezultatem innej kalibracji?
 

josephson

Member
Tego sie obawialem, dzieki za potwierdzenie. Zdaje mi sie, ze lepiej jest w tej sytuacji zakupic fabrycznie skalibrowany i umowic sie z fachowcem od kalibracji w domu.

Zgadza się, ale w między czasie gdybyście chcieli to ja swój amatorską metodą kalibruję jutro wieczorem chyba będę miał ustawienia gdyby ktoś był zainteresowany. Piszcie PW.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
no właśnie nie..pytam jak on radzi sobie w sporcie bez upłynniaczy bo takich on podobno nie ma czym szczerze jestem zaskoczony , czytałem że ludzie nie narzekali dlatego po pewnym czasie chcę się upewnić czy dalej wszystko jest ok
 

lukaszkrk

New member
może zapytam inaczej:
1) czy ten TV ma w ustawieniach opcję upłynniacza i czy mozna nią sterować?
2) kalibracja gratis - czy oznacza przeprowadzenie kalibracji indywidualnie dla kazdego egzemplarza, czy tez wprowadzenie ustawien bedacych rezultatem innej kalibracji
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy którzy kupili , bez wyjątku nit nie narzeka na płynność mimo matrycy 50Hz. Jak widać czarny pijar chce dokopać marce i to nie ważne jakim kosztem.
Ale każdy kto ma TCLa C70, widzi albo będzie widział - powinien być w klasie cenowej bardzo zadowolony z wyboru !.
 
Do góry