TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

Greymir

New member
witam, po aktualizacji do najnowszego softu nie działa mi opcja szybkiego włączania TV, za kazdym razem logo TCL i ladowanie androida, gdzies w funkcjach jest niby zaznaczine szybkie wlaczanie. Coś jest jeszcze co mozna wlaczyc zeby tv uruchaiał sie od razu?

Masz telewizor i przepraszam, nie możesz poszukać? Brzmi jakby telewizor miał tysiące ustawień i do tego w innym języku. Nie rozumiem takich problemów...
 

arku

New member
Kiki mogę prosić o aktualne ceny na modele c70, X2 oraz DP660? Rozmiar 65 cali.
Pytanie też jak ze stabilnością działania- czy opisywane często problemy (szczególnie z modelem c70) są już wyeliminowane czy nadal trzeba dłubać i aktualizować?
 
Ostatnia edycja:

Woyu

New member
A ja proszę o czytanie ze zrozumieniem, znalazłem tą opcję ustawienia zasilanie szybkie włączanie, ale co z tego jak jest zaznaczone a włącza się długo, dlatego pytam czy jest jeszcze głębiej coś czego nie mogę znaleźć?

Masz telewizor i przepraszam, nie możesz poszukać? Brzmi jakby telewizor miał tysiące ustawień i do tego w innym języku. Nie rozumiem takich problemów...
 

arku

New member
Dzięki za ceny,
Czy między DP660 a C70 są duże różnice w jakości obrazu?
Czy są różnice w sofcie? z komentarzy wnioskuję że DP660 jest bardziej stabilny?
Jakie matryce są w poszczególnych modelach- IPS czy VA?
 

axelmateuss

New member
Kiki, ja bardzo Cię szanuje i lubię swój telewizor, ale kilka restartów dziennie w losowych momentach, nieuruchamianie się przy włączonym szybkim starcie albo samoczynne podgłaśnianie na pełną skalę to nie problemy ze stabilnością? Mam C70 na co dzień, więc nie opowiadam jakiś wymyślonych rzeczy... Tak faktycznie się dzieje, niestety - i kolejne softy tego nie poprawiają...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
Kiki nic innego ci nie odpisze bo sprzedaje te telewizory i mimo że większość użytkowników wie że są z tym TV problemy on będzie twierdził inaczej

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

arku

New member
Softy czy w P60, C70 czy X2 jest jednakowe i są te same problemy.

o to właśnie pytałem, dzięki.
Wydawało mi się że w przypadku DP660 pierwsze komentarze nt. softu i stabilnosci są bardziej pozytywne, ale pewnie nie można z tego wyciągać daleko idących wniosków.
Pytanie do użytkowników- czy w c70 działa już moduł cam? wiem że kiedyś nie działał i zastanawiam się czy aktualizacje to naprawiły.
 

DLUGI321

New member
Moduł Cam działa lecz nie w 100% tak jak powinien
-Ciągle info o podłączeniu tego modułu za każdym włączeniem Tv w tym czasie nic nie można zrobić.
-Bardzo długie przełączanie kanałów.
-Brak możliwości jako takiego sortowania kanałów
-Komunikat że kanał jest kodowany za każdym przełączaniem
Jeszcze trochę by się znalazło tych błędów ale naprawdę na dłuższą metę są one wnerwiajace

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

adambe

Member
Kiki, ja bardzo Cię szanuje i lubię swój telewizor, ale kilka restartów dziennie w losowych momentach, nieuruchamianie się przy włączonym szybkim starcie albo samoczynne podgłaśnianie na pełną skalę to nie problemy ze stabilnością? Mam C70 na co dzień, więc nie opowiadam jakiś wymyślonych rzeczy... Tak faktycznie się dzieje, niestety - i kolejne softy tego nie poprawiają...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Może to wina kabla HDMI. Miałem takie rzeczy na starym kablu i zmiana pomogła.
Raz miałem problem z instant powerem i tu pomogło wyczyszczenie guardem
 

axelmateuss

New member
Mówisz o tej głośności? Spróbuję innego kabla :) Na restarty chyba jednak nie pomoże ;-)
Wyobraźcie sobie, że mój na przykład resetuje się, jeśli chce zresetować router, do którykolwiek jest podłączony po LAN-ie ;-) Nie wiem, czy to w zasadzie śmieszne, czy straszne ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mamy tuner zewnętrzny i wszystko śmiga 100 na 100.
Zapraszam w dowolnej chwili ( w niedzielę również)
Nie są schowane - ale dostępne. Można się bawić do woli.
Działają extra !
 

DLUGI321

New member
No widzisz Kiki ty masz tuner zewnętrzny a problem jest cały czas z modułem CAM gdzie coraz więcej osób w ten sposób ma dostęp do sygnału (jeden pilot,brak dodatkowych urządzeń mniejsze zużycie prądu) a skoro jest w specyfikacji i nie działa tak jak powinien to chyba jest coś nie tak. Problem pewnie byś dostrzegł gdyby twój dostawca narzucil ci korzystanie z modułu CAM

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

arku

New member
no własnie problem w tym że nie chcę mieć tunera zewnętrznego.
Jaki telewizor w rozmiarze 65 cali w cenie do ok. 5500 jest warty rozważenia? oczywiście jakość obrazu to priorytet, ale równie ważna stabilność i brak problemów o jakich mowa powyżej. Będzie służył głównie do netflixa, ps4 i dodatkowo sat przez moduł C+
 

janusz

New member
Bez reklam
Mówisz o tej głośności? Spróbuję innego kabla :) Na restarty chyba jednak nie pomoże ;-)
Wyobraźcie sobie, że mój na przykład resetuje się, jeśli chce zresetować router, do którykolwiek jest podłączony po LAN-ie ;-) Nie wiem, czy to w zasadzie śmieszne, czy straszne ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To na pewno nie jest zabawne, nie jest też normalne i nie mmożesz sobie przejśćz tym do porządku. Od 9 miesięcy na P6046 nie miałem żadnego restartu, owszem 1 soft z androidem 7 potrafił przycinać na kilku apkach, ale restartt to nie jest norma. Nawet trudno mi znaleźć przyczynę, nasuwa mi się, że masz po prostu uszkodzony tv, ja bym wolał serwis, musi być coś nie tak.
 
Do góry