TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

PawelTBU

New member
Są przepisy które to regulują.
Wystarczy kupować w dobrym sklepie i nie ma żadnych problemów.
Nic mi się nie pali.

a gdzie byl kupiony tv z wątku ze są takie problmy z realizacją oczywistej usterki?? troche tego nie kumam, tcl daje gwarancje mając dowód zakupu ma ją zrealizować. bez znaczenia gdzie kupiono.
 

domanwrc

New member
Kiki, mowisz, ze decyzji nie ma, a na poczatku lutego napisales mi:
Decyzja jest taka.
Tak czy tak będziesz miał wymieniony telewizor na nowy.
Pytanie tylko czy przez serwis czy przez Nas.

Proszę o kilka dni.
Bo przy mnie wysłali maila do Francji ( do naczelnego serwisu).
Ale prezes powiedział, że jeśli serwis odmówi wymiany to otrzymasz wymianę przez dział handlowy.

Poczekaj proszę jeszcze kilka dosłownie dni.

Z kilku dni zrobilo sie 10 tygodni, a sprawa ewoluowala, ale w drug strone, bo zaczales mi mowic, ze nie wiesz, czy mi wymienia, bo czekamy na decyzje zarzadu. Czyli wrocilismy do sytuacji sprzed decyzji z lutego.

Dla mnie to wygląda na gre na zwloke i czekanie, az zapomne, albo wyjda nowe modele i bedzie mozna powiedziec, ze te nowe juz sa git, a w poprzednim modelu zdarzyl sie jeden fuckup.

Skoro byla diagnoza z serwisu wyslana do TCL, a TCL odpowiedzial, ze jest ok i maja z moim tv nic nie robic, to jaki byl problem, zeby zmienic zdanie i napisac do serwisu, zeby jednak wymienil mi matryce, badz caly tv na nowy?
Piszesz o rozmowach z zarzadem na teat mojego tv. Czy ta firma jest powazna? jeden wadliwy telewizor kosztujacy w detalu 6000zl, producenta pewnie kosztuje ze 4tys. i o tych 4 tys musi decydowac zarzad? dla mnie to chore
 

PawelTBU

New member
Kiki, mowisz, ze decyzji nie ma, a na poczatku lutego napisales mi:


Z kilku dni zrobilo sie 10 tygodni, a sprawa ewoluowala, ale w drug strone, bo zaczales mi mowic, ze nie wiesz, czy mi wymienia, bo czekamy na decyzje zarzadu. Czyli wrocilismy do sytuacji sprzed decyzji z lutego.

Dla mnie to wygląda na gre na zwloke i czekanie, az zapomne, albo wyjda nowe modele i bedzie mozna powiedziec, ze te nowe juz sa git, a w poprzednim modelu zdarzyl sie jeden fuckup.

Skoro byla diagnoza z serwisu wyslana do TCL, a TCL odpowiedzial, ze jest ok i maja z moim tv nic nie robic, to jaki byl problem, zeby zmienic zdanie i napisac do serwisu, zeby jednak wymienil mi matryce, badz caly tv na nowy?
Piszesz o rozmowach z zarzadem na teat mojego tv. Czy ta firma jest powazna? jeden wadliwy telewizor kosztujacy w detalu 6000zl, producenta pewnie kosztuje ze 4tys. i o tych 4 tys musi decydowac zarzad? dla mnie to chore
Niestety przeraza mnie decyzja serwisu o odmowie gwarancji bo wszystko jest ok... a juz mialem kupic ten tv...

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja nie jestem ta firma, zadzwoń proszę do nich - jak zdecydujesz się kupić telewizor gdzie indziej. U nas nie ma takiego pytania. Dostajesz nowy telewizor.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
domanwrc -

Hej masz decyzję na wymianę.
Dokonamy tego przez naszą firmę.
Dostaniesz nowy telewizor .
Napisz na PW uzgodnimy szczegóły.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trochę to trwało - ale za to będzie miał nowy telewizor dłużej.
Gdyby brał u nas miałby sprawę od ręki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HBO GO już działa na Androidzie 7,0

Jest już nowy soft, właśnie testujemy.
Ma być z Google Assistant i będziesz teraz mógł naprawdę oczarować domowników co może Twój telewizor.
 

tgrzebien

New member
Jeszcze jakby jakaś instrukcja była do instalacji. Może podpiąć ją pod pierwszy post, żeby później nie trzeba było szukać

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

ligeza

Member
Formatujemy pendrive do fat32. Wgrywamy Update.pkg. Odpinamy tv od prądu. Podpinamy pendrive. Przytrzymujemy guzik power na tv (nie na pilocie). Podpinamy napięcie cały czas trzymając power on na tv. Trzymamy do czasu pojawienia się informacji o aktualizacji.

Ja dodam od siebie że nie wyłączam TV z prądu. U mnie wystarczy dłużej przytrzymać przycisk włączania aż pokaże się okienko aktualizacji, ale mam już jeden sprawdzony pendrive z którego wiem że powinno się aktualizować.
 

Woyu

New member
witam, po aktualizacji do najnowszego softu nie działa mi opcja szybkiego włączania TV, za kazdym razem logo TCL i ladowanie androida, gdzies w funkcjach jest niby zaznaczine szybkie wlaczanie. Coś jest jeszcze co mozna wlaczyc zeby tv uruchaiał sie od razu?
 
Do góry